Paul не рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Хотів купити: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Bosch BCS711EXT

Замовив в цьому магазині пилосос, оплатив, грощі зразу зняло. Написало що замовлення успішне і протягом годин мені зателефонують. Ніхто не зателефонував, подзвонив сам, де дівчина дуже неприязно сказала що треба ще на складі взнати чи є той товар. Як виявилось товару нема грощі повернули зразу. Дуже неприязне обслуговування, не достовірна інфоррмація, згаяний час. Не раджу цей магазин..
Марія Лавренюк рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Навушники TWS Sony WF-C500 Black (WFC500B.CE7), Навушники TWS Sony WF-C500 Black (WFC500B.CE7), Замовлення №15466

Навушники відправили нові без пошкоджень, працюють як і має бути. Відправили мені одразу, бо були в наявності у магазині. Продавець ввічливий і відповідальний. Великий плюс, що не потрібно очікувати пересилок з інших складів, товар відправляють прямо з магазину.
Максим рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck OLED 1 TB, Замовлення №14866

Брали тут холодильник для дітей, одразу формили доставку курьєром до мого офісу. Курьєр приїхав хвилина в хвилину. Діти задоволені, ми щасливі. Приставка така як на фото, і опис один в один з сайтом.
Naz19 рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: LCD телевізор (LED) Samsung UE43CU8002, Замовлення №14963

Потрапив сюди по рекомендації. Консультацію надали якісну. В цілому всім залишився задоволений. Телевізор привезли вчасно, робочий новий. тому без заувавжень до магазину. Навіть коли у мене виникло питання по підключенню, то менеджер магазину за декілька хвилин мені допоміг його вирішити у телефонному режимі)
КатеринаG рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck 256 GB, Замовлення №14766

Дякую вам! Я все отримала вчасно і іменникник отримав свій подарунок як раз до свята! Рекомендую SmartMAG!
Olena2024l рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Смарт-годинник Garmin Venu 2S Silver Stainless Steel Bezel with Mist Gray Case and Silicone Band (010-02429-12/02), Замовлення №14588

Оператор магазину приємно вразив та й доставка порадувала. Дуже хвилювалася за якість товару, але все було у заводських плівках та з оригінальним серійним номером від заводу - телефон оригінал. Це був мій перший заказ в магазині SmartMAG, все пройшло на диво добре (особливо з моїм везінням). Рекомендую.
Anton1221 рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Електрогриль притискний Tefal Optigrill+ XL GC722D34, Замовлення №14561

відправлення новою поштою день в день, спілкування відмінне, 10 із 10 балів
Torymaya рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill+ GC7148, Замовлення №14748

швидко отримала свій гриль, дякую
Ксения Иванова рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: БФП Epson L3266 + Wi-Fi (C11CJ66411), Замовлення №14651

Все пречудово, доставили досить швидко і саме ту модель, що я замовляла. Платила одразу всю вартість товару, отримала за 2 дні на НП. Доставили без пошкоджень, дешевше ніж було б в інших магазинах. Трохи переживала стосовно різних відгуків про магазин, але консультанти молодці, надали фото з тим товаром, тієї моделі яку я замовила що вона є на складі. Так тримати, гарних продаж і розвидкув вам!
tonua рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Пральна машина автоматчина LGF2WT208SOE, Пральна машинка LGF2WT208SOE, Замовлення №14627

Купили тут одразу пральну машину, телевізор і посудомийку - саме на стільки сподобався мені магазин. Якби не ціни і відповідальні люди, що тут працюють, я б таку коштовну покупку точно не зробила б.