Anna T рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Бензиновий генератор AL-KO 6500 D-C (130932), Замовлення №7131

Гарний магазин, адекватна ціна на товар, швидка доставка, ввічливий персонал. Рекомендую до співпраці.
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Анна, щиро вдячні за відгук! Раді, що звернулись саме до нас!
Сергей рекомендує цей магазин
20 серпня 2023

Купив: Спліт-система GREE Smart R-32 GWH12QC-K6DNB6F, Замовлення №7115

Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Сергій, щиро вдячні Вам за замовлення та відгук!
Екатерина Яскевич рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Electrolux EWH 30 Gladius 2.0, Замовлення №7082

Дуже швидка доставка, дякую
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Катерина, щиро вдячні Вам за відгук!
Iren Раm рекомендує цей магазин
16 липня 2023

Купив: Neoclima sp-75ww, Зволожувач повітря Neoclima SP-75WW, Замовлення №накладна 301 вiд 27.06.23

Дуже дякую магазину за якiсний товар! Все пройшло чудово! Консультация на висотi. Умови продажу виконанi вчасно i в повному обсязi. Приэмне враження вiд спiлкування i покупки.
Иван Каранда рекомендує цей магазин
5 липня 2023

Купив: Кондиціонер GREE 2шт., Замовлення №#93 від 15.06.23

Купував два кондиціонери. Якісно проконсультували та допомогли вибрати. Доставлено в домовлені терміни. Все добре. Вже холодять. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Іване, дуже вдячні Вам за довіру та позитивний відгук!
Людмила В. рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: Зволожувач повітря Winia AWI-40PTWCD, Замовлення №287

Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Людмила, щиро вдячні Вам за відгук та замовлення!
mg42 рекомендує цей магазин
21 червня 2023

Купив: Осушувач повітря Midea MDDG-30DEN7-QA3, Замовлення №6894

Все добре - проконсультували, допомогли обрати, товар був у наявності, відвантажили швидко, доставка за рахунок магазину (як і було зазначено на сайті), + знижка за оплату карткою.
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Дуже Вам вдячні за відгук та довіру!
Яна Лисичкина рекомендує цей магазин
9 червня 2023

Купив: кондиціонер Gree Praktik Pro R-32 GWH09QC-K6DNA2F., Замовлення № 6961

Замовлення зробила за декілька хвилин, компетентна відповість працівника.
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Яна, дуже дякуємо за відгук та замовлення! Ми раді, що Ви звернулись саме до нас!
Olya Melnik рекомендує цей магазин
1 червня 2023

Купив: кондиціонер OSAKA Elite inverter STV-09HH3 Джерело: https://climagroup.com.ua/stv-09hh3 © climagroup, Замовлення №6979

Дякую велике за консультацію, оперативність виконання замовлення та чудовим майстрам, які швидко встановили кондиціонер ))) рекомендую!)
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Ольга, дуже вдячні Вам за відгук! Дякуємо за довіру!
Аліна Мельник рекомендує цей магазин
10 травня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Zanussi ZWH/S 50 Lorica, Замовлення № 220

Замовленням задоволена! Доставили вчасно в м. Київ як і домовлялись.
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Дуже вдячні Вам за відгук!