Volodymyr1313 рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Apple iPad Pro 11 2022, 128GB, Silver, Wi-Fi (M2) (MNXE3), Замовлення №400489

Замовляв айпад в онлайн магазині Ябко, менеджери все детально мені пояснили та були привітними. Доставили в заявлені терміни. Сервісом задоволений! Всім рекомендую цей магазин, не пошкодуєте.
Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо! Дякуємо за ваш позитивний відгук та за вибір нашого магазину! Ми раді, що ви задоволені сервісом та отримали айпад в заявлені терміни. Задоволеність наших клієнтів - наш головний пріоритет. Якщо у вас будуть ще які-небудь питання чи потреба, не соромтеся звертатися. Дякуємо за рекомендації та за довіру З повагою, Команда Ябко.
Flip Insider рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: б/у Apple Watch SE, 44мм (Silver), Замовлення №530620

Лучший магазин по девайсам , покупаю уже в Ябко несколько лет и б/у айфоны и б/у эпл вотчи и аирподсы брал новые , сервис и оперативность с ценами на уровне )) рекомендую)
Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо! Дякуємо за ваш позитивний відгук та за довіру, яку ви нам виявляєте протягом кількох років! Ми вдячні за ваш вибір та раді, що ви задоволені нашим сервісом, оперативністю та цінами. Дякуємо за рекомендації та за те, що обираєте Ябко для своїх покупок. Якщо буде ще щось, в чому ми можемо вам допомогти - звертайтесь! З повагою, Команда Ябко.
Катя Максимчку рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Dyson Airwrap Multi-styler Complete (Vinca Blue/Rose) (426107-01), Замовлення №400522

Добрий день, купила недавно Dyson Airwrap Multi-styler Complete (Vinca Blue/Rose) (426107-01). Вдячна за хороші рекомендації та підхід консультантів. Дуже рекомендую цю покупку
Відповідь представника «Ябко»
Добрий день! Дякуємо вам за відгук та вибір Dyson Airwrap Multi-styler Complete! Ми раді, що ви залишилися задоволені рекомендаціями та підходом наших консультантів. Бажаємо вам приємних вражень від використання нового стайлера. Якщо у вас з'являться ще які-небудь питання чи потреби, не соромтеся звертатись. Дякуємо за ваш відгук та рекомендації! З повагою, команда Ябко
Юрік рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Dyson airwrap multi-styler coplete (vinca blue/Rose)(426107-10), Замовлення №400506

Купував дружині стайлер на подарунок,замовив в інтернет магазині, менеджер швидко та оперативно опрацював замовлення.Приємно здивувало що замовлення в магазин доставили в той же день.При отриманні товару менеджер розказав про гарантійне обслуговувавння,я відмовився оскільки,мав суму лише на товар запропонував Оплату частинами та кредит,розказав за кредитні програми.В магазині дали безкоштовний пакет,що в даний час рідкість.Дякую Ябко за сервіс.
Відповідь представника «Ябко»
Дякуємо за ваш відгук та довіру до Ябко! Ми раді, що ви залишилися задоволені оперативністю та сервісом нашого інтернет-магазину. Якщо у вас будуть ще які-небудь питання чи потреби, не соромтеся повідомляти. Дякуємо за вибір Ябко! З повагою, команда Ябко
Ruslan9090 рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Vacuum Cleaner Q7 Max Black, Замовлення №400542

Купив собі робот-пилосос про який давно мріяв, сподобалося все від обслуговування до видачі товару. Ціна привернула увагу. Враження від магазину позитивне. Буду рекомендувати магазин рідним та друзям.
Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо! Дякуємо за ваш позитивний відгук! Ми раді, що вам сподобався ваш новий робот-пилосос та що наше обслуговування вас влаштувало. Ваша рекомендація для нас надзвичайно важлива. Якщо у вас виникнуть ще які-небудь потреби чи питання, не соромтеся звертатися. З повагою, команда Ябко
Опа На не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 січня 2024

Купив: сервіс, заміна аккумулятора на 12 pro max, Замовлення №3242

Tw1nkle рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Midnight (MPUF3), Замовлення №400249

Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо! Дякуємо за ваш відгук та покупку в нашому магазині. Раді, що ви задоволені якістю, швидкістю та професійністю нашого персоналу. Якщо у вас будуть ще які-небудь питання або потрібна додаткова допомога, будь ласка, не соромтеся звертатися. Бажаємо вам приємного користування вашим новим iPhone 14 та гарного настрою! З повагою, команда Ябко
Nazar Lutsyk рекомендує цей магазин

Купив: Marshall Major IV Bluetooth Black, Замовлення №400439

Замовляв на подарунок Marshall Major IV black на сайті Ябко. Під час оформлення замовлення мені все чітко та якісно пояснили, по цінах все супер, рекомендую. Навушники доставили досить швидко на мою адресу. Рекомендую!
Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо! Дякуємо за ваш відгук та за те, що обрали навушники Marshall у нашому магазині Ябко. Раді, що ви були задоволені чіткістю та якістю обслуговування, а також швидкістю доставки. Бажаємо вам насолоджуватися високою якістю звуку та зручністю ваших нових навушників. Якщо у вас з'являться ще які-небудь питання або потреба в допомозі, звертайтеся. З повагою, команда Ябко!
Андрій Сарабаха рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Titanium Case with Midnight Ocean Band (MQET3/MQFK3), Замовлення №400418

Купував онлайн на сайті ябко. Консультант з кол центру відпрацював відмінно, пояснив відмінності вотчів, проконсультував по функціоналу. Після оформлення замовлення оперативно зв?язались кур?єри, і доставили товар. Кур?єри приємні, зателефонував, запропонував піднятись прямо на поверх. Обслуговуванням і оперативністю задоволений
Відповідь представника «Ябко»
Дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що ви залишилися задоволені покупкою на сайті Ябко. Ваша позитивна думка про роботу консультанта з кол-центру, швидкість оформлення замовлення та приємну доставку дуже важливі для нас. Якщо у вас виникнуть ще які-небудь питання чи потреби, не соромтеся повідомляти. Дякуємо за вибір Ябко! З повагою, команда Ябко
Lyasik рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Apple Watch Ultra 49mm GPS + LTE Titanium Case with Midnight Ocean Band (MQFT3/MQF13), Замовлення №400418

Купив данний годинник у онлайн-магазині «Ябко» Годиником задоволений, без браку, такий як і замовляв. Дуже хороша ціна, якісний. Доставили оперативно, кур‘єр дуже вічливий, перед тим як віддати сказав переглянути товар шоб переконатись чи все добре. Одним словом супер
Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо та дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви залишилися задоволені покупкою годинника у нашому онлайн-магазині Ябко. Ми завжди намагаємося надавати якісні товари та оперативний сервіс для наших клієнтів. Будь ласка, не соромтеся звертатися, якщо у вас з'являться ще які-небудь питання чи потреба у допомозі. Бажаємо вам насолоджуватися новим годинником, і з нетерпінням чекаємо на ваші подальші покупки у нашому магазині. З повагою, команда Ябко !