Віталій З. рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 512GB Pink (MTPD3), Замовлення №400543

Оформляв замовленя на сайті, по доставці і комунікції все сподобалось, купляв на подарунок дівчині тому важливо було щоб доставили вчасно, на щастя все доставили в обговорені терміни. Можу рекомендувати магазин для покупок.
Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо! Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже важливо, щоб наші клієнти отримували якісний сервіс та насолоджувалися покупками. Ми вдячні за ваші добрі слова та рекомендації. Не соромтеся звертатися до нас ще раз, і ми з радістю допоможемо вам з наступними покупками! З повагою, команда ЯБКО
Sergio рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Фен Dyson HD07 Supersonic Gift Edition Topaz Orange (440922-01), Замовлення №400483

Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо, Дякуємо за ваш відгук! Ми завжди раді чути ваші враження про наші продукти та сервіс. Ваша думка надзвичайно важлива для нас, тож ми будемо працювати над тим, щоб кожен ваш наступний візит був ще кращим. З повагою, команда ЯБКО
Замовив Dyson Supersonic HD07 Gift Edition (Topaz Orange) , швидко все оформили без додаткових ускладнень та проблем. Надіслали товар швидко. Покупка прийшла ціла, та в презентабельному вигляді. Дуже дякую персоналу магазину за консультацію, та хороший сервіс, буду замовяти у вас ще!
13 лютого 2024 Відповісти
Miroslava Bilak рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43), Замовлення №400460

Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо! Дякуємо вам за такий детальний відгук! Ми безмежно раді, що ваше перше знайомство з ЯБКО було таким приємним. Наша команда завжди прагне зробити процес покупки максимально зручним та приємним для наших клієнтів. Ми вдячні за ваші слова про нашу підтримку в чаті та доставку. Надалі ми продовжуватимемо старанно працювати, щоб кожен ваш досвід з нами був таким же чудовим!
Sofiya09 рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB White Titanium (MTV43), Замовлення №400471

Придбала Apple iPhone 15 Pro 256GB (White Titanium) онлайн. Жодних складнощів при замовленні не виникло, менеджер при спілкуванні був досить приємним та допоміг обрати аксесуари. Доставка досить швидка, в обіцяні терміни, тому дуже вдячна компанії за якісну роботу, хороший сервіс і можливість легко та швидко здійснювати покупки. Буду і далі замовляти в Ябко, і всім рекомендую!!!
Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо! Дуже дякуємо за ваш відгук! Ми безмежно раді, що ваше замовлення пройшло легко і ви залишилися задоволені якістю обслуговування. Наша команда завжди намагається зробити процес покупки якнайприємнішим і найзручнішим для наших клієнтів. Ми дуже вдячні за ваш вибір та рекомендації. Надалі ми будемо робити все можливе, щоб кожен ваш візит до ЯБКО був таким же приємним та легким! З повагою, команда ЯБКО
Leon1k не рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Iphone 12 Pro, Замовлення №2345674321

Сподобалося: наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

5 грудня 2023 року замінив акумулятор в Iphone 12 Pro на їхньому сервісі. Все наче нормально, зробили швидко, дали місяць гарантії. Пройшло 2 місяці, акумулятор знов має 80%, акумулятор роздуло, підірвало скло. Ну думаю віддам на офіційний сервіс Apple, там подивились і сказали що майстер який міняв акумулятор щось там зламав і заклеїв, тепер акумулятор замінити не можливо щоб там щось не пошкодити! Нікому не раджу, обходьте десятою дорогою цей магазин і сервіс!
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Приносимо вибачення за незручності. Нам шкода, що Ваш досвід не відповів очікуванням. Будемо вдячними за зворотній зв'язок, щоб ми могли виправити ситуацію та покращити наш сервіс. Telegram : @jabko_support Лінія турботи: 044 334 69 48. Електронна адреса: help@jabko.ua З повагою, команда Ябко.
BODYAA рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Dyson Airwrap Multi-styler Complete Long Gift Edition (Topaz Orange) (441008-01)5), Замовлення №400453

Замовляв онлайн, все дуже сподобалось, обслуговування і підтримка, на висоті!)
Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо і дякуємо вам за ваш особливий відгук! Наша команда завжди намагається забезпечити найвищий рівень обслуговування та підтримки для наших клієнтів, в тому числі при замовленнях онлайн. Ми завжди тут, щоб надати вам найкращий сервіс! З повагою, Команда Ябко
Задорожна Вероника не рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 1TB Black Titanium (MTVC3), Замовлення №6023

Купила телефон. Те що консультант не може спрогнозувати термін це одне. Застрахували по повній ( на мій погляд це даремно потрачені гроші) через 89 днів прийшла поміняти скло ( хоч телефон ніде не падав, але після вулиці прийшла додому і через пів години скло лопнуло на очах) добре поміняли не пройшло і місяця і знову дві тріщини. Не користуйтесь додатковими послугами в магазині «ябко» даремно потрачені гроші і час. Сума гарантії не оправдана і якість бажає кращого
Відповідь представника «Ябко»
Добрий день! Приносимо вибачення за незручності. Інформація, описана Вами у відгуку, передана нашим фахівцям для детального розгляду. Служба турботи зв'яжеться із Вами для уточення інформації та надання зворотнього зв'язку. З повагою, команда Ябко.
старчікова марія рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone XR 128GB Black (MRY92), Замовлення №170769

Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо! Дякуємо за позитивну оцінку, і вибачаємось за незручності, ми обов'язково з вами зконтактуємо і вирішимо цю проблему, щоб ви могли насолоджуватись роботою справної омріяної техніки :)
Valeri_ya рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Dyson V15 Detect Absolute (394451-01), Замовлення №400473

Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо та дякуємо за ваш детальний позитивний відгук! Ми раді, що процес замовлення пройшов легко, а спілкування з нашим менеджером було приємним та корисним. Дякуємо також за ваші слова щодо швидкої та якісної доставки. Раді, що ви задоволені своєю покупкою. Не сумніваємося, що він буде надійним помічником у прибиранні вашого дому. Дякуємо за ваш вибір та за рекомендації! Чекаємо на ваші майбутні замовлення і завжди готові надати вам високоякісний сервіс та допомогу. З повагою, Команда Ябко
Зоряна11 рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Dyson V15 Detect Absolute (394451-01), Замовлення №400473

Замовляла товар на сайті Ябко, менеджери приємні, дуже швидко зв?язалися зі мною, уточнили деталі та підтвердили замовлення. Доставили вчасно, у вказані терміни, дуже задоволена покупкою і сервісом магазину.
Відповідь представника «Ябко»
Дякуємо вам за відгук та за ваш вибір Ябко! Ми раді, що ви залишилися задоволені якістю обслуговування та процесом покупки. Наша команда завжди старається забезпечувати клієнтам тільки найкращий сервіс. Якщо у вас з'являться будь-які питання чи потреба у допомозі, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми завжди тут, щоб надати вам підтримку та забезпечити неймовірні емоції від покупок в Ябко. Дякуємо за вашу довіру та співпрацю! З повагою, Команда Ябко