Dimas16 рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 512GB Deep Purple (MQ293), Замовлення №400475

Купую вже не перший телефон тут .мережу рекомендую.все було швидко чітко та якісно як в аптеці))
Відповідь представника «Ябко»
Вiтаємо! Щиро дякуємо за Ваш чудовий відгук! Ваша підтримка мотивує нас і надалі йти по цьому шляху. Нам подобається Ваше порівняння з аптекою! Це дійсно те, до чого ми прагнемо – щоб процес покупки був максимально комфортним і швидким, а Ви могли отримати всю необхідну інформацію та допомогу. З повагою, команда ЯБКО
Diana Kolesnichenko рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 256GB Pink (MTP73), Замовлення №400529

Замовляла нещодавно iPhone 15 256 рожевого кольору ,дуже задоволена швидкою доставкою ,та консультантами в онлайн магазині ,була чудова консультація щодо підбору пристрою за моїми потребами ,щиро рекомендую до замовлення
Відповідь представника «Ябко»
Вiтаємо! Щиро дякуємо за Ваш чудовий відгук! Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені швидкою доставкою, консультацією наших онлайн-консультантів та підбором iPhone. Ми раді, що змогли допомогти Вам зробити вдалий вибір. Ваша підтримка мотивує нас і надалі йти по цьому шляху. З повагою, команда ЯБКО
Ольга Андрейчук рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №400535

Як завжди все на висоті - замовила, за 2 години подзвонили, що замовлення вже є, прийшла і забрала. Дякую за швидку доставку та максимально оперативний сервіс! Допомогли перенести дані та підібрати чохол, консультанти молодці!
Відповідь представника «Ябко»
Вiтаємо! Щиро дякуємо за Ваш чудовий відгук! Нам дуже приємно, що Ви знову залишились задоволені нашим сервісом. Ми передамо Вашу вдячність нашим консультантам! Ваша підтримка мотивує нас і надалі йти по цьому шляху. З повагою, команда ЯБКО
Yurka S. рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Obsidian, Замовлення №400559

Все супер, покупкою дуже задоволений
Відповідь представника «Ябко»
Вiтаємо! Щиро дякуємо за Ваш чудовий відгук! Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені покупкою. Ваша підтримка мотивує нас і надалі йти по цьому шляху. З повагою, команда ЯБКО
DoniDarko рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Sony PlayStation 5 Slim (Digital Edition) (1TB) + гарантия на 1 год, Замовлення №561671

Все пришло в строго указанных терминах работает все здорово. Перезвонили сразу после заказа на сайте, огромное спасибо Менеджеру Руслану за консультацию.
Відповідь представника «Ябко»
Вiтаємо! Щиро дякуємо за Ваш чудовий відгук! Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені покупкою і Вам все сподобалося. Ваша підтримка мотивує нас і надалі йти по цьому шляху. Передамо Руслану Вашу вдячність! З повагою, команда ЯБКО
hecker рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №559692

тут дешевше ніж в інших магазинах, все оригінал та консультанти були ввічливі :) Дякую ябко за такі приємні ціни
Відповідь представника «Ябко»
Щиро дякуємо за Ваш чудовий відгук! Нам дуже приємно, що Ви завітали до нас та залишились задоволені не лише доступними цінами, але й оригінальністю продукції та ввічливістю наших консультантів. Ми завжди намагаємося зробити все можливе, щоб кожен покупець мав лише позитивний досвід покупок в нашій мережі. Очікуємо на ваші наступні покупки! З повагою, Команда ЯБКО
Вах Марія рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Apple Watch SE 2 40mm Midnight Aluminum Case with Midnight Sport Band (M/L) (MR9Y3) 2023, Замовлення №549171

Щиро дякую Вам за дуже вдалий підбір команди менеджерів у вашому магазині «Ябко». Зокрема прошу відмітити менеджера Руслана,що допоміг підібрати потрібний товар та гарантію до нього. Завдяки йому я придбала дуже хороший годинник Apple Watch.
Відповідь представника «Ябко»
Дуже дякуємо за ваш чудовий відгук! Нам неймовірно приємно, що ви так високо оцінили нашу команду менеджерів, зокрема Руслана Ми обов'язково відзначимо Руслана за його допомогу вам. Завжди раді вашим відгукам та пропозиціям. Будь ласка, пишіть нам, якщо у вас виникнуть будь-які питання або вам знадобиться допомога. Будемо раді бачити вас знову в нашому магазині! З повагою, Команда Ябко
Juliet Gram рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №400519

Покупка пройшла швидко Дякую
Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо! Щиро дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що покупка у ЯБКО пройшла для вас швидко та без проблем. Ми завжди прагнемо зробити процес покупки максимально зручним та комфортним для наших клієнтів. З повагою, команда ЯБКО P.S. Залишайтеся з нами, адже попереду ще багато цікавих пропозицій та акцій!
mashasik рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: GoPro Hero 11 Black Mini (CHDHF-111-RW), Замовлення №400474

Замовляла онлайн, швидко зв?язались та доставили навіть швидше заявленого терміну. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо! Дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що ваше замовлення було оброблено оперативно і ви отримали його швидше, ніж очікували. Наша команда завжди намагається забезпечити найкращий сервіс для наших клієнтів. Дякуємо за ваші враження про камеру. Ми завжди прагнемо до якісних та зручних рішень, які відповідають вашим потребам. Чудово, що ви задоволені результатами. Сподіваємось на майбутню співпрацю. З повагою, команда ЯБКО
Vitaliy_6739 рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB eSIM Natural Titanium (MTQU3), Замовлення №400554

Поміняв свій Xs на цю модель. Доставка пройшла вчасно, згідно домовленостей, рекомендую Ябко для покупок!
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Вітаємо з вашою новою покупкою! Ми раді, що ви насолоджуєтесь новим iPhone 15 Pro і що ваші враження такі позитивні. Ця модель дійсно вражає своїми можливостями та якістю, і ми раді, що вона виправдала ваші очікування. Дякуємо за ваші слова про доставку та рекомендації. Ми завжди тут, щоб допомогти вам з будь-якими питаннями чи потребами щодо будь чого. З повагою, команда ЯБКО