Кляна рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB White Titanium (MTV43), Замовлення №400471

Дякую, за професіоналізм консультантів, гарно все пояснили і оформили замовлення. Ціни актуальні.Телефон прийшов гарно запакований і дуже швидко. Лишилася задоволена і буду рекомендувати друзям .
Відповідь представника «Ябко»
Дякуємо вам за чудовий відгук та за вашу підтримку! Ми надзвичайно раді, що ваш досвід покупки був приємним і успішним. Ваші слова про наших консультантів і процес оформлення замовлення надихають нас до подальших досягнень. Раді, що ваш телефон прийшов швидко та у відповідному візуальному вигляді. Втілення мрій наших клієнтів є нашим головним пріоритетом. Дякуємо за вашу довіру та за рекомендації вашим друзям. Чекаємо на ваші майбутні замовлення та завжди готові надати вам високоякісний сервіс. З повагою, Команда Ябко
Kateryna Bybko рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Dyson Airwrap Multi-styler Complete Long Gift Edition (Topaz Orange) (441008-01), Замовлення №400453

Робила замовлення на сайті Ябко, обирала стайлер на подарунок, менеджери швидко зв?язались та детально розповіли про товар. Дуже задоволена сервісом та покупкою! Всім рекомендую даний магазин!
Відповідь представника «Ябко»
Дякуємо вам за ваш позитивний відгук та за рекомендації! Ми раді, що ваш досвід покупки у Ябко був таким приємним та успішним. Наша команда завжди старається надати клієнтам високоякісний сервіс та допомогти з вибором товарів. Якщо у вас з'являться будь-які питання чи потреба у допомозі, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми завжди тут, щоб надати вам підтримку та забезпечити максимальне задоволення від покупок у Ябко. Дякуємо ще раз за вашу довіру та за позитивний відгук! Будемо раді бачити вас серед наших постійних клієнтів. З повагою, Команда Ябко
Kriss рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №400519

Вирішила оновити свій телефон, замовила онлайн на сайті Ябко - 15 про мах, упакування в нормі, швидкість на висоті, сервісом задоволена, проблем при замовленні не було, дякую за якість!
Відповідь представника «Ябко»
Дякуємо вам за ваш відгук та за вибір Ябко для покупки вашого нового телефону! Ми раді, що ваш досвід покупки був таким позитивним, і що ви задоволені якістю нашого сервісу. Наша команда завжди старається забезпечувати швидку доставку та якісне обслуговування для наших клієнтів. Бажаємо чудового користування вашим новим телефоном, якщо у вас з'являться будь-які питання чи потреба у допомозі, не соромтеся звертатися до нас. Дякуємо вам за довіру та за позитивний відгук! Будемо раді бачити вас знову серед наших клієнтів. З повагою, Команда Ябко
Demzo не рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Хотів купити: Samsung QE55QN85C (EU)

Відповідь представника «Ябко»
Добрий день! Приносимо вибачення за незручності. Інформація, описана Вами у відгуку, передана нашим фахівцям для детального розгляду. Служба турботи зв'яжеться із Вами для уточення інформації та надання зворотнього зв'язку. З повагою, команда Ябко.
Ніхто зі мною не зв\'язувався і нічого не вирішував.
5 лютого 2024 Відповісти
AnastasiiaKim рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium (MTV53), Замовлення №400520

Дуже швидко опрацювали і відправили замовлення, приїхав телефон акуратно запакованим. Вперше замовила такий дорогий товар через інтернет і залишилась задоволеною, перестрибнути з 11 pro max на 15 pro це вау. Рекомендую усім
Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо з очікуваним та особливим оновленням до iPhone 15 Pro! Дякуємо за ваш чудовий відгук щодо опрацювання та доставки замовлення, і ваші позитивні враження від покупки. Раді, що ви залишилися задоволеними і рекомендуєте нас іншим. Якщо у вас будуть ще які-небудь питання або потреби, не соромтеся звертатися, наші спеціалісти будуть раді допомогти онлайн чи офлайн. Бажаємо вам приємного користування новим телефоном та чудових вражень! З повагою, команда Ябко
Людмила Артемова не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
31 січня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Xiaomi Mi Robot Vacuum S10+ White, Робот-пилосос з вологим прибиранням Xiaomi Mi Robot Vacuum S10+ White, Замовлення №538411

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару

Не рекомендую!!! Магазин обіцяє офіційну гарантію від виробника 12 місяців, але після покупки виявилось, що гарантії немає, бо магазин не є офіційним представником і продає "сірий" товар. Нікому не раджу купувати товар у цих брехунів, якщо хочете мати гарантію на куплений товар
Відповідь представника «Ябко»
Після відгуку зі мною зв'язався представник магазину та запропонував гарантію на 12 місяців від магазину. Гарантію мені надіслали, дякую
1 лютого 2024 Відповісти
Представник магазину «Ябко» відповів на коментар Людмила Артемова
Раді що змогли з вами дійти згоди!
1 лютого 2024 Відповісти
Руслан Шпак не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
28 січня 2024

Купив: Стилус Apple Pencil USB-C (MUWA3), Замовлення №6286

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Ябко»
Прикольно так, позвонил в понедельник менеджер, сказали что произошла ошибка, мол заменят стилус без доплаты, в качестве извинений и даже 500 бонусов докинут… сегодня приходит на почту стилус с полной оплатой товара. Вы чем играть в благородство, лучше вовсе ничего не делайте. Максимально отвратительная обратная связь.
31 січня 2024 Відповісти
Представник магазину «Ябко» відповів на коментар Руслан Шпак
Ситуацію виправили, бонуси як і обіцяли нараховані за вашим номером, накладенний платіж з відправки знятий, доставка оплачена, ще раз вибачте за нашу помилку.
31 січня 2024 Відповісти
Руслан Шпак відповів на коментар Ябко
Стилус з пошти забрав, користуюсь, все добре. Дякую
2 лютого 2024 Відповісти
Соломія К рекомендує цей магазин

Купив: Apple iPhone 15 Pro 256GB (Natural Titanium), Замовлення №400527

Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо! Дякуємо за ваш позитивний відгук! Ми раді, що ви задоволені покупкою та обслуговуванням на сайті Ябко. Дякуємо за вибір нашої компанії. Якщо у вас в майбутньому виникнуть будь-які потреби чи питання, не соромтеся звертатися. Дякуємо за довіру! З повагою, команда Ябко.
Galia рекомендує цей магазин

Купив: Робот-пилосос RoboRock S8 Black (S852-00), Замовлення №400537

Покупкою задоволена, замовляла на сайті Ябко. Вчасно доставили, товар і коробка в гарному стані, проблем з замовленням не було. Давно хотіла робот-пилосос і Roborock виправдав очікування.
Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо! Дякуємо за ваш особливий відгук! Ми раді, що ви задоволені покупкою та обслуговуванням на сайті Ябко. Якщо у вас будуть ще якесь питання чи потреба, не соромтеся звертатися, ми завжди тут щоб допомогти! Дякуємо за довіру та за вибір Ябко! З повагою, Команда Ябко.
Максим Кравчук 17 рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium (MTV03), Замовлення №400451

Постійно купую в цьому магазині,сервіс,швидкість реагування,вирішення проблем,пунктуальність,ввічливість,все на висоті. Всім рекомендую! Залишитесь задоволені.
Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо! Дякуємо за ваш особливий відгук та за довіру, яку ви нам виявляєте! Ми дуже раді, що ви задоволені нашим сервісом, швидкістю реагування та вирішенням проблем, а також іншими аспектами нашої роботи. Ваші рекомендації означають для нас багато. Дякуємо за те, що обираєте нас! З повагою, Команда Ябко.