Alyona Hlebosolova рекомендує цей магазин
13 вересня 2021

Купив: Фен Rowenta STUDIO DRY Model CV5820, Замовлення №31882

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Спасибо большое за качественный сервис и товар.Перезвонили в течении дня,товар не был в наличии,но я была согласна ждать до 10 дней как сказали,а по факту отправили на следующий день.Цена была самой низкой ,от сделки только положительные эмоции.Спасибо, успехов и процветания , буду обращаться ещё)))
Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня ! Дякуємо, ми від щирого серця хочемо щоб наші Клієнти завжди були задоволені, і все для цього робимо. Нам дуже-дуже приємно ) З повагою команда FROGS !
NatalyaNan рекомендує цей магазин
10 вересня 2021

Купив: Ваги кухонні електронні SEVERIN KW 3670

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Заказ пришел хорошо упакованный. Отправили вечером в день заказа, за что очень благодарна.
Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня ! Щиро вдячні Вам NatalyaNan за оцінку нашої роботи, раді що Вам усе сподобалось. З повагою команда FROGS !
a_show рекомендує цей магазин
10 вересня 2021

Купив: Ріжкова кавоварка еспресо Lelit Anita PL042TEMD (LAN1842)

Раджу звертатись, купівлею товару в даному магазині задоволений.
Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня ! Дякуємо Вам за те що знайшли хвилинку і написали відгук, нам дуже-дуже приємно. З повагою команда FROGS !
Сергей Зинченко не рекомендує цей магазин
9 вересня 2021

Хотів купити: Кофемолка OPTIMUM RK-0185

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Не сподобалося: оформлення замовлення, асортимент

Заказ зделал 26.08.21 сегодня 09.09.21 мне так и не выслали товар и не позвонили по какой причине не отправили, хорошо что я не сделал предоплату,не советую у них что-то покупать
Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня ! Ваш товар ще не приїхав, з Вами б обов'язково зв'язались коли він надійшов на наш склад. Ми на зв'язку з 10:00 до 19:00 ви могли просто у нас запитати ) "думаю они получают предоплату,а товар не отправляют" це не відповідає дійсності, і говорити такі безпідставні речі з Вашої сторони просто низько, нам Вас дуже шкода. З повагою команда FROGS !
Так сколько ждать, месяц,год.
10 вересня 2021 Відповісти
Андрій Піддубняк не рекомендує цей магазин
7 вересня 2021

Хотів купити: Навушники без мікрофону Sennheiser HD 206

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не було товару.
Відповідь представника «FROGS»
Доброго вечора ! Ціна на даний товар АКТУАЛЬНА, не було у наявності ТАК, товар закінчився на складах у наших постачальників, і буде доступний протягом 7 днів, якщо Вам буде зручно почекати ми Вам його доставимо. Важаємо такий відгук з Вашої сторони недоречний, так як неможливо щоб усі товари завжди були у наявності, як хліб у маназині так і навушники можуть закінчитись ) З повагою команда FROGS !
Diana-Kost рекомендує цей магазин
30 серпня 2021

Купив: Занурюваний блендер Braun MQ 100 Curry

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, видача товару на складі

Рекомендую цей магазин, так як замовляю в ньому не перший раз. Цього разу замовив блендер, прийшов в гарному стані.
Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня ! Дякуємо що купили у нас ! Раді будемо Вам ще у нашому магазині ! З повагою команда FROGS !
S_eight рекомендує цей магазин
9 серпня 2021

Купив: Портативна колонка JBL GO 2 Black (JBLGO2BLK), Замовлення №31078

Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня ! Дякуємо за Ваш відгук ! З повагою команда FROGS !
Devlet Giray не рекомендує цей магазин
5 липня 2021

Хотів купити: Тостер Beko TAM4321W

Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня Devlet Giray ! Нажаль дана позиція була розпродана таке буває ( ми можемо запропонувати Вам альтернативну модель з дуже хорошою знижкою ще й доставимо безкоштовно, зв'яжіться будь ласка з Нами і ми виправимо дану ситуацію, ми цінуємо наших клієнтів, завжди йдемо назустріч у любому випадку. З повагою команда Frogs.
добре. Просто потрібно вчасно оновлювати сайт.
7 липня 2021 Відповісти
Теряют клиентов,они им и не нужны
10 вересня 2021 Відповісти
1 липня 2021

Купив: Тостер Philips HD2581/00, Замовлення №30460

Рекомендую этот магазин. Товар качественный, предоставлен сертификат соответствия, цены ниже, чем в других магазинах этого профиля. Доставка быстрая. В связи с праздниками и длинными выходными была небольшая задержка с отправкой, но магазин компенсировал задержку бесплатной доставкой. Спасибо.
Відповідь представника «FROGS»
Дякуємо ! Раді що Вам усе сподобалось, вибачте за не значну затримку ) З повагою команда FROGS.
Александр Барушов рекомендує цей магазин
26 березня 2021

Купив: Плита Bosch HXN390D50L

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Магазин произвёл очень приятное впечатление. Выбрал его за самую выгодную цену на товар, но и в процессе покупки почувствовал доброжелательное отношение к покупателю. Даже задержку товара из за проблем с логистикой не по их вине мне компенсировали ощутимым снижением цены. Особо хочется отметить приятное впечатление от общения с "лицом" магазина - его оператором.
Відповідь представника «FROGS»
Дякуємо ! З повагою команда FROGS.