Олег Праведный рекомендує цей магазин
11 березня 2021

Купив: Phislips HC5630/15

Оформил заказ, перезвонили оперативно, заказ отправили этим же вечером. На следующий день уже был у меня. В целом все отлично, магазином довольный.
Відповідь представника «FROGS»
Дякую Вам від щирого серця ! Ми завжди раді допомогти ! З повагою команда FROGS.
krava не рекомендує цей магазин
1 березня 2021

Купив: Варильна поверхня газова Siemens EN6B6HB90

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Заказал варочную поверхность в данном магазине, заказ подтвердили, сказали, что ехать будет 10 дней. 10 дней прошло - тишина. Позвонил, сказали уточнят и перезвонят. Не перезвонили. Набрал на следующий день - та же песня. На 3-й день сказали, что заказ задерживается, но едет и будет 100%. На 15-й день набрали и сказали что заказ не приедет. 2 недели напрасного ожидания! Связываться не рекомендую!
Ко мне также отнеслись
10 вересня 2021 Відповісти
Elena Zhurbenko рекомендує цей магазин
22 січня 2021

Купив: TEFAL GC7148 OptiGrill+, Замовлення №29736

Заказала товар по телефону. В наличии в Киеве не было, предложили отправить со склада во Львове через НП. На следующий день гриль был уже у меня. Спасибо)
Відповідь представника «FROGS»
Дякую Вам від щирого серця ! Ми завжди раді новим клієнтам ! З повагою команда FROGS.
Гость2150 не рекомендує цей магазин
20 січня 2021

Хотів купити: Logitech MK540 Advanced (920-008686)

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

Вчера оставил заказ на сайте frogs.com.ua, на комплект Logitech MK540 Advanced (920-008686) по цене 1650 грн., сегодня перезвонили и сказали, что её нет в наличии. Зашел на хотлайн с целью поискать этот комплект в других магазинах, в списке снова вижу frogs.com.ua - перехожу, комплект Logitech MK540 Advanced (920-008686) у них на сайте в наличии, но уже почему-то по цене 1999 грн. Как говориться: хотите потерять время, деньги и нервы - добро пожаловать на сайт frogs.com.ua.
Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня ! Нажаль це не наша помилка, це помилка наших постачальників дійсно ціна збільшилась але від цього товар не з'явився на складі ) його і далі не було. Ми стараємось слідкувати за цінами і гарантованою наявністю товарів, але нажаль з сотнями постачальників це вкрай важко ( Команда FROGS дякує Вам хоча і за негативну відповідь, це мотивує Нас, і ми будемо раді допомогти Вам у Ваших покупках наступний раз.
Очень рад Вашему ответу, по-моему он характеризует Ваш магазин еще похлеще, чем мой отзыв. Вы откровенно признаетесь в том, что у Вас в магазине нет товаров, которые у Вас помечены как \"в наличии\". Какое мне (как и любому другому покупателю) должно быть дело до Ваших отношений с Вашими поставщиками? У Вас товар на сайте помечен как \"в наличии\", а его нет и это значит, что Вы обманываете людей. Другие магазины помечают товары, которые получают от поставщиков - \"под заказ\", с примерным указанием количества дней, необходимых для доставки. P.S. Комплект Logitech MK540 Advanced (920-008686) заказал в день отзыва в другом магазине, доставили на следующий же день по цене 1650 грн. + 1 грн. за доставку в другой город.
26 січня 2021 Відповісти
kricha рекомендує цей магазин
12 січня 2021

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series X 1TB (889842640816), Замовлення №29642

Купил у них консоль по самой низкой цене на 4.01.2021, доставили новой почтой на следующий день без всяких предоплат. На НП без проблем осмотрел комплектацию/включил в розетку товар, забрал. Доволен. Спасибо за лоу прайс и отличный сервис.
Oleg Stadnyk рекомендує цей магазин
12 січня 2021

Купив: Вертикальний пилосос Bissell Crosswave 17132

Купував пилосос для подарунку батькам. Товар був у наявності так як було написано на сайті. Замовлення оформили швидко та відправили в той самий день. Магазин рекомендую.
MegaMaks не рекомендує цей магазин
6 січня 2021

Хотів купити: Телевізор KIVI 50U710KB, Замовлення №29663

Не сподобалося: наявність, асортимент

Знайшов потрібний мені телевізор на hotline.ua, перейшов по посиланню у магазин frogs.com.ua. Там телевізор був у наявності та й ціна була відповідна hotline.ua. Замовлення зробив через корзину. Через певний час перетелефонувала дівчина з магазина та повідомила що такого телевізора нема у наявності...
Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня ! Ваш відгук написаний повністю не коректно, і він буде оскаржуваний, Вам відповіли що дані телевізори доступні і можуть буди відправлені після 15 січня так як вони закінчились у дилера. Тому вважаємо Ваш відгук не коректний в даній ситуації так як ми ніяким чином не відмовили Вам у замовленні, а Вам потрібно було лише почекати поки Вони надійдуть на склад Нашого дилера. Дякую з повагою команда FROGS.
Команда FROGS, Ваша відповідь гарно написана, але є одне АЛЕ - коли Ви телефонували, то повідомили про відсутність телевізора та НІ СЛОВА не було про можливість почекати і замовити його після 15 січня! В принципі я б скоріш за все погодився б почекати ще тиждень, якби Ви запропонували! А так лише залишилося неприємне відчуття від спроби придбати бажаний товар у Вас...
6 січня 2021 Відповісти
Іра Че рекомендує цей магазин
1 січня 2021

Купив: Чайник \'\'Russell Hobbs\'\'

Rostyslav S. рекомендує цей магазин
24 грудня 2020

Купив: Microsoft Xbox Series S 512GB, Замовлення №29242

Купляв Xbox Series S. Все пройшло добре. Замовлення прийшло вчасно, проблем з доставкою не було. Були проблеми з геймпадом який йшов в комплекті (заводський брак), але магазин вирішив проблему відразу відправивши новий на заміну старого.
Відповідь представника «FROGS»
Від усього серця дякуємо Вам за Ваш відгук пане Ростислав. З повагою команда FROGS.
Milavolkova рекомендує цей магазин
11 листопада 2020

Купив: Електрочайник Bosch TWK3A017, Замовлення №29179

Замовляла чайник ! Замовленням задоволена на всі 100% ! Порядність і оперативність магазину приємно порадувала ! Усім рекомендує !!!
Відповідь представника «FROGS»
ЩИРО ДЯКУЄМО !!! Ми раді що допомогли Вам у виборі чайника ! Нехай він зігріє Вас теплим чаєм у морозну ніч. З повагою команда FROGS.