Plumelet не рекомендує цей магазин
9 листопада 2020

Хотів купити: Tefal KI770D30, Замовлення №29168

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Сделал заказ, сам написал в чат, так как прочитав комментарий ниже о том, что забывают набрать. Ответила Ольга, что со мной свяжутся и на этом тишина. Странный магазин. Tefal KI770D30 Код товару: 6471 Артикул: KI730D30 Виробник: TEFAL Гарантія: 24 місяців міс. Спустя время написал им в чат, оплатил и в итоге перезвонили, такого товара нет говорит. Средства вернули быстро.
Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня ! Так нажаль у нас виник збій, не вірну модель підтянуло у наших дистрибюторів. Дякуємо за Ваш хоча і негативний відгук ми будемо раді якщо Ви звернетесь до нас ще раз. З повагою команда FROGS.
Тарас Тарас рекомендує цей магазин
27 жовтня 2020

Купив: Електрогриль притискний Delonghi CGH 1030D

Відповідь представника «FROGS»
Шановний Тарас раді допомогти в обранні девайсу для Вашої кухні. З ним ви здивуєте Ваших гостей ! Дякуємо !
Тарас Мищишин рекомендує цей магазин
23 жовтня 2020

Купив: Boschtwk3a013

Дуже задоволений. Дякую.
Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня ! Раді бути для Вас корисними, у виборі подарунку ! Дякуємо за гарний відгук. З повагою команда FROGS.
Serge не рекомендує цей магазин
21 жовтня 2020

Хотів купити: Занурюваний блендер Saturn ST-FP9064 Zeus

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Сделал заказ, выбрал оплату на карту приват банка, и все на этом тишина видно клиенты магазину не нужны
Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня ! У нас виникли технічні несправності і наш менеджер пропустив Ваше замовлення. Вибачте за незручності.
OlegH не рекомендує цей магазин
4 грудня 2018

Хотів купити: ПИЛОСОС ROWENTA RO3786EA

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі

На сайте рабочее время указано в будние до 19.00, в 17.45 мне сказали что рабочий день закончился. Я так и не смогли получить ответы на вопросы о стоимости, наличии, доставке и оформить заказ по телефону.
Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня! Хочемо розкрити правду стосовно конфлікту що відбувся. Фраза "что рабочий день закончился" це наклеп такої відповіді ніхто не давав. Вас було вислухано до кінця та надана інформація що потрібен час для уточнення по даній номенклатурі з певних причин, після чого з вашої сторони була погроза про відгук та покладена трубка.
При первом звонке, вы мне даже не представились и я думал что ошибся номером. После того как мы все таки выяснили что это магазин, вы узнали какой товар меня интересует и сказали что вы свяжетесь завтра так как рабочий день закончился (могу отправить запись разговора модераторам hotline). Я подумал что я ошибся и позвонил в не рабочее время, проверил информацию на сайте и позвонил второй раз чтобы вам сообщить что рабочее время указано до 19.00 и положил трубку. Разговаривать дальше с вами не имело никакого смысла так как вы были не на рабочем месте. Вы если не работаете после 17.00 то так и напишите, и к вам не будет претензий и люди не будут тратить свое время.
5 грудня 2018 Відповісти
turok7kn рекомендує цей магазин
25 жовтня 2018

Купив: Мікрохвильовка з грилем Samsung GE73M

Нашел магазин с доступной мне ценой на микроволновку, позвонил уточнить наличие и цену, подтвердили, что так и есть. Сделал заказ, просил, чтобы отправили сразу, так как это подарок, спасибо магазину, отправка была на следующий день после оформления заказа. Подарок успел получить и подарить, спасибо
Ksenia74 рекомендує цей магазин
14 жовтня 2018

Купив: Посудомийна машина Bosch SPV44CX00E, Замовлення №1040

Залишилась задоволеною покупкою посудомийної машини! Швидко прийняли замовлення, на наступний день відразу відправили та повідомили номер ТТН. Ціна та наявність товару були вказані на сайті вірно - що приємно радує!) Можу рекомендувати усім!!!
nazar-kiev не рекомендує цей магазин
27 вересня 2018

Хотів купити: Телевізор Samsung QE55Q8DN

Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня! Шановний пане Назаре хочемо принести вибачення за доставлені Вам незручності . Але і хочемо наголосити вкотре, що ця помилка сталась з технічних несправностей контенту нашого сайту. Стосовно нашого місцезнаходження та наших поставщиків-партнерів у Вас склалась не правильна думка, мабуть через те що ви не дослухали докінця нашого менеджера.
Вы ясно сказали что находитесь в Одессе и что отправляете новой почтой! Хотя позиционировали себя как интернет магазин в Киеве! И что телевизор есть в наличии тоже сказали и цену подтвердили и заказ приняли... А как сегодня видно по ХотЛайн Вы находитесь во Львове!!! :)
28 вересня 2018 Відповісти
Bodik Mos рекомендує цей магазин
24 вересня 2018

Купив: Морозильна камера Electrolux EUN1000AOW

Мой личный опыт покупки в магазине понравился, морозильная камера была в наличии, отправку сделали через день, получил, цена меня вполне устроила. Можно покупать.
Відповідь представника «FROGS»
Дякуємо Вам що виділили свій час для написання відгуку про наш інтернет-магазин!