KOL-93 не рекомендує цей магазин
2 липня 2021

Хотів купити: Ноутбук ASUS ROG Zephyrus Duo 15 SE GX551QR Black (GX551QR-HF051T)

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Алексей Аксёнов рекомендує цей магазин
5 квітня 2021

Купив: HP Omen 2020

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Остался доволен покупкой в магазине. Обратился с запросом на другую модель, которая нужная была мне просто сейчас. Её не оказалось (нужно было ждать день или два) и мне предложили хорошую замену в виде НР Омен. Товар смог забрать уже спустя 2 часа, за что ребятам огромное спасибо. В дальнейшем оказалось, что НР мне понравился даже больше, чем вариант который я смотрел (Леново Легион).
unreal27 не рекомендує цей магазин
26 листопада 2020

Хотів купити: Ноутбук Lenovo V340-17IWL (81RG000KRA), Замовлення №16804

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Привлекла заявленная цена - на 1500 ниже, чем у других. Но увы, хоть сайте написано, что товар есть, а по факту - товара нет и не будет. Коммуникация хромает
yuraRudra рекомендує цей магазин
16 жовтня 2020

Купив: Ноутбук Lenovo ThinkPad E595 (20NF0018US)

Не сподобалося: оформлення замовлення

Фото на сайті магазину неякісні - малороздільні. Гарантійний термін вшитий в ньому: з 18.05.2020, а дата продажу - 09.09.2020. У сервісі сказали, що є питання до встановлення терміну. Бажано виясняти.
7 вересня 2020

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Y540-15IRH (81SX012TUS)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, повернення товару

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Так, мені теж довелося вибирати кілька варіантів, і запропонували взагалі іншу модель, на якій я зупинився, і дуже задоволений.
10 грудня 2020 Відповісти
Nick1500 не рекомендує цей магазин
9 липня 2020

Хотів купити: ASUS TUF Gaming FX705DY, Замовлення №16374

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

intel9000 рекомендує цей магазин
8 червня 2020

Купив: Ноутбук Lenovo ThinkPad X1 Carbon G7 (20R1S04100), Замовлення №16300

Покупал ноутбук в данном магазине, остались только положительные эмоции, так же в подарок была док станция за что большое спасибо!
Dmitry рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
23 квітня 2020

Хотів купити: Ноутбук MSI P65 9SE Creator (P659SE-1084US)

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

При общении с оператором выяснилось, что данная модель (конкретно с 32 GB RAM) в Украину не завозится, хотя числится в наличии на сайте. Однако представитель компании предложила варианты, которые полностью соответствовали моим требованиям, в результате предложенный продукт оказался даже лучше того, что я искал изначально.
Сервис Медиана рекомендує цей магазин
3 лютого 2020

Купив: Ноутбук ASUS VivoBook S15 S510UN Gold (S510UN-EH76), Замовлення №16094

Заказ пришел очень быстро, полностью то что хотел.
ositkova рекомендує цей магазин
9 вересня 2019