Anatolii_K не рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: SSD накопичувач Samsung 990 PRO 2 TB (MZ-V9P2T0BW), Замовлення №МОБ00346631

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня! Просимо вибачення за дану ситуацію. Ви вже звертались до нас для вирішення даної ситуації? Наша гаряча лінія: 0 800 202-848
Sergey Semerikov рекомендує цей магазин
17 липня 2023

Купив: Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Easy-UPS 1600VA 230V AVR Schuko (BVX1600LI-GR), Замовлення №341085

Покупка пройшла гладко, а обслуговування було дуже доброзичливим. Більш того, доставили у вихідні - на два дні раніше, ніж домовлялись. Радо рекомендую цей продукт і магазин zhuk.ua усім своїм знайомим!
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Сергій! Вдячні за позитивний відгук! Сподіваємося на майбутню нашу з Вами співпрацю!
whitipet рекомендує цей магазин
15 липня 2023

Купив: Мережевий фільтр Promate powermatrix-3m.eu, Замовлення №341722

Недавно купив мережевий фільтр Promate powermatrix-3m.eu. Замовлення відправили не одразу, але воно було у мене в заявлених часових межах.
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня. Дякуємо Вам за оцінку нашого сервісу доставки! Приємного та довгого Вам користування!
Игорь Слынько не рекомендує цей магазин
15 липня 2023

Купив: Навушники TWS OnePlus Buds N Black, Замовлення №343247

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Не відправили товар в обіцяний термін! Неможливо дозвонитися до них - вибиває або перенаправлення на голосову пошту. При розмові з оператором - сказав розбереться й прийшло новеве повідомлення про замовлення - де ділося попереднє замовлення, яке я так довго чекав. Фото додаю.
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Ігоре! Навушники OnePlus Buds N Black ми очікували від постачальника. Сьогодні 15 липня склад підготував товар до відправлення. Сподіваємось отриманий товар буде Вас лише радувати. Також терміни доставки вказані біля кожного товару. Терміни доставки: 3-7 робочих днів. Детальніше в розділі Оплата та доставка на нашому сайті. Дякуємо за відгук!
Vladimir Golovko рекомендує цей магазин
14 липня 2023

Купив: SSD-накопичувач Samsung 870 EVO 250GB (MZ-77E250BW), Замовлення №ФII00394026

Доставка в оговорений час, забрав з магазину, черги були відсутні, товар цілий, не пошкоджений.
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Володимире! Дякуємо за приділений час для написання відгуку про досвід замовлення товару у нашій компанії!
Hanna19678 рекомендує цей магазин
10 липня 2023

Купив: Навушники TWS QCY AilyPods T20 White, Замовлення №333617

Очень довольна наушниками. Оформили наушники в пч, магазин отправил товар быстро. Советую!
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня! Дякуємо, що поділилися враженням про товар та швидкість доставки товару. Приємного користування.
Олексій Нор не рекомендує цей магазин
10 липня 2023

Купив: Автомобільний відеореєстратор DDPai mini3, Замовлення №339109

Товар прийшов взагалі без супровідних документів. На мою вимогу відправили видаткову накладну в електронному вигляді та посилання на фіскальний чек. При переході за посиланням сайт податкової видає помилку. Трохи почекав, бо на сайті податкової вказано, що чек з'являється не одразу. Станом на 10.07.23 чек так і не з'явився. Телефони, вказані на сайті магазину як контактні, 3 10.07.23 не працюють, тобто виклик йде, але через деякий час дзвінок скидається.
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Олексій! Перепрошуємо, що склалася така ситуація, можливо технічний збій, надіслали повторно Вам документи, сподіваємось на Ваше розуміння!
Filip Glavnyk рекомендує цей магазин
7 липня 2023

Купив: Кришка для мікрохвильової печі Еталон ET-D-2500 (25 см), Мікрохвильова піч Liberton LMW-2076M, Замовлення №334369

Купив мікрохвильову піч + подарунком кришка була. Безплатно залишили в моє місце і без проблем забрав з магазину. Все працює і я задоволений.
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня. Дякуємо Вам за приділений час для написання відгуку про досвід замовлення у нашій компанії! Дуже сподіваємось, що товар Вас буде лише радувати. Приємного та довгого Вам користування!
CR7 не рекомендує цей магазин
5 липня 2023

Хотів купити: MSI MPG X670E CARBON WIFI, Материнська плата MSI MPG X670E CARBON WIFI

Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня! Дякуємо Вам за можливість діалогу! Наша система напряму залежить від наявності товару у нашого постачальника. Цінова категорія формується також через систему. Коли Ви здійснили замовлення та оплатили на нашому сайті, замовлення почало опрацьовуватись. Коли нам повідомив постачальник, що система вчасно не оновилась, товару насправді не має в наявності ми відразу ж почали робити повернення Вам коштів. Щоб було проведено Вам повернення коштів, скасування "Оплати частинами" на жаль, товар висвічувався, як в наявності. Система дуже довго оновлювалась. Нам щиро шкода, що виникла дана ситуація. Компанія "ЖЖУК" щиро приносить вибачення за складений інцидент. Сподіваємось на Ваше Розуміння!
Доброго дня! Спочатку 04.07.2023 товар був в наявності за ціною 13162,00 грн, на ранок 05.07.2023 товар був в наявності за ціною 22122,00 грн, потім товар зник повністю. Не перекладайте помилку з Вашої сторони на мене. Я товар оплатив, Ви розірвали договір в односторонньому порядку, не сповістивши мене хочу я цього чи ні. Я від замовлення не відмовлявся і маю повне право очікувати свій товар по первісній ціні, який я придбав в оплату частинами від Монобанку на 4 місяці з першим платежем у розмірі 3290,50 грн і повною ціною 13162,00 грн. Ви порушуєте мої права, які передбачені Законом України \"Про захист прав споживачів\", а саме: 1) стаття 13 \"Право споживача у разі укладення договору на відстані\"; 2) стаття 15 \"Право споживача на інформацію про продукцію\"; 3) стаття 17 \"Права споживача у сфері торговельного та інших видів обслуговування\"; 4) стаття 19 \"Заборона нечесної підприємницької практики\". Скарга з офіційноюю випискою з Монобанку, скріншотами підтвердження оплати та наявності товару на момент замовлення вже відправились в Департамент зовнішньоекономічної діяльності та торговельного захисту, Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Головне управління Держпродспоживслужби в Львівській області, Львівську обласну прокуратуру. Копія скарги з додатками в ТОВ «ЖЖУК» місто Львів, вулиця Кульпарківська, 59 буде відправлена сьогодні.
7 липня 2023 Відповісти
Представник магазину «ЖУК» відповів на коментар CR7
Доброго дня. Дякуємо за інформування
8 липня 2023 Відповісти
sdssn88 рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: Хлібопічка MYSTERY MBM-1207, Замовлення №342031

Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук про наш магазин та придбаний Вами товар. Приємного користування. Завжди раді прийняти Ваші нові замовлення.