Yaroslav Varnavskyi рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Купив: CTECHi GT500 220V 518Wh Orange, Замовлення №№353288

Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня! Раді, що Вам до вподоби даний товар та бажаємо довгого та приємного користування. Дякуємо Вам за відгук.
Евгений Хацаюк не рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Крісло Аклас Орсон PL TILT Червоне, Замовлення №35207698

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Євгене! Перепрошуємо, що виникла така незручна ситуація. Ми просимо всіх покупців ретельно перевіряти товар, який доставляється для уникнення подібних ситуацій. Як виняток - рішення за Вашим зверненням було переглянуто, з погодженням повернення коштів на Ваш рахунок. Очікуйте, будь ласка, на зарахування коштів. Дякуємо Вам за зворотний зв'язок, Ваш відгук допоможе покращити наш сервіс.
За два тижні с моменту інцидента повернули гроші. На листування з тех підтримкою вітратив купу нервів та часу. Дуже жалкую, що спробував щось купити у цому магазині
14 серпня 2023 Відповісти
47KARAT рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Шуруповерт Bosch Professional GSR 12V-15 + свердла (0.615.990.G6L), Замовлення №354216

Зручне оформлення і оплата через сайт, було в наясності.Доставка в поштомат за 2 дні. Товаром користуюсь декілька днів, поки що все добре. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук про якість нашого сервісу та придбаного Вами товару. Очікуємо на Ваші нові покупки в нашій мережі магазинів. Приємного користування.
Pavel Timofeenko рекомендує цей магазин
2 серпня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №ФІІ00395710

Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Павло! Раді що Вам до вподоби даний товар. Перепрошуємо за незручність, будемо й надалі покращувати нашу роботу. Дякуємо Вам за відгук.
To159 не рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow RIVER Pro (EFRIVER600PRO-EU)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Замовляв EcoFlow RIVER Pro (EFRIVER600PRO-EU), у менеджера декілька разів перепитав чи там євророзетка , запевнили, що так . Але приїхала універсальна. Не рекомендую магазин, не компетентні менеджери
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня! Перепрошуємо за дану ситуацію. Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником без попередження. На жаль, нас не попередили, що було змінено євро-розетки на універсальні. Прохання звернутись на нашу гарячу лінію для врегулювання даної ситуації за номером. 0 800 202-848
Сергій не рекомендує цей магазин
31 липня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A14 4/128GB Black (SM-A145FZKVSEK), Замовлення №14453

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Телефон попрацював менше року, чеку та гарантії не було
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Сергію! Дякуємо Вам за відгук! Компанія Samsung більше не видає гарантійних талонів. Гарантія активовується, як тільки Ви придбаєте пристрій! Для отримання чеку просимо Вас звернутись за номером телефону 0-800-202-848
Богдан Долгих не рекомендує цей магазин
29 липня 2023

Хотів купити: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Mi 50w Power Bank 20000mAh Black (BHR5121GL, PB200SZM, BHR5080CN)

Заказали два пауербанка по акции на суму 1300 грн, неделю ожидали - "ни ответа, ни привета". Пошли в магазин чтобы все уточнить, а он вообще на ремонте. Перезвонили оператору, там пообещали отправить ещё через 3 дня, так как выходные. Пауербанк был заказан, как подарок. С поздравлением уже пролет! И тут бинго - выставили цену к оплате в три раза дороже и "ничего не знаем, ничем помочь не можем". Вот уж точно магазин-победитель по сервису и обслуживанию!!!
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Богдане! Дякуємо Вам за діалог! Дійсно, Ви сформували замовлення за акційною вартістю із доставкою в один із наших магазинів. На жаль, магазин не працював і Ваше замовлення було повернуто назад на склад. Вибачте, що не повідомили Вас. Вам було запропоновано сформувати нове замовлення, на відділення Нової пошти із безкоштовною доставкаю. На жаль, система завантажує із сайту актуальну вартість. Наше керівництво прийняло до уваги, що помилка була із нашої сторони, тому Вам в неділю запропонували відправити товар за акційною вартістю попереднього замовлення. На жаль, Ви відмовились. Нам щиро прикро за таку помилку. Просимо вибачення.
Vladyslav Tuharynov не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Зарядна станція CTECHi ST2000 2073Wh

Нема в начвності
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня! На жаль, даного товару дійсно немає в наявності. Ви можете натиснути на кнопку "Повідомити, коли з'явиться" та очікувати, коли даний товар знову буде в наявності.
Viktor Belomar не рекомендує цей магазин

Купив: Bluetooth-гарнітура JABRA Talk 5 (100-92046900), Замовлення №ФІІ00397586

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Вікторе! Шкода, що трапилась дана ситуація. Ми передамо до відповідного відділу про дану ситуацію для поліпшення нашої роботи. Просимо вибачення за дану ситуацію.
Чим все закінчилось? Хотів купити ігровий комп'ютер, але тепер щось не дуже хочеться мати справу с таким магазином
14 серпня 2023 Відповісти
Viktor Belomar відповів на коментар good luck man
Купили в іншому магазині. Втратили купу часу та нервів.
15 серпня 2023 Відповісти
Елена Вадимовна рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 9A 2/32GB Sky Blue, Замовлення №ST-118358

Чудовий магазин, супер ціни, класний продавець. Телефон працює без проблем
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Елена! Дякуємо Вам за відгук. Бажаємо довгого та приємного користування.