Юра Федоренко не рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Дизельний генератор Konner&Sohnen KS 9300DE-1/3 ATSR, Замовлення №364920

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

04.09.2023 замовив генератор K?nner&S?hnen KS 9300DE-1/3 ATSR за 83к, перетелефонували і сказали, що є в наявності, сьогодні вранці 07.09 зателефонували уточнили по доставці, підтвердили ще раз наявність і наче відправили (в НП створилася накладна навіть). Під вечір пишуть у вайбер, що товару немає в наявності. Сказав, що можу почекати, відповіли, що можуть продати по новій ціні 140к. Не рекомендую таку організацію(((
Відповідь представника «ЖУК»
Добрий день, Юрій! Прикро що дана ситуація трапилась із Вами. Ми не могли відправити Вам пошкоджений товар, який був останнім на складі, тому запропонували Вам аналогічний товар. Саме Konner&Sohnen KS 9300DE-1/3 ATSR зараз коштує 140 000 грн, оскільки дана ціна із новою вартістю закупки.
Вячеслав Лск рекомендує цей магазин
2 вересня 2023

Купив: Смартфон Tecno Spark Go 2022 KG5m 2/32GB Turquoise Cyan (4895180776960), Замовлення №359377

купил в этом магазине 4 телефона, всё отлично
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, В'ячеславе! Дуже раді, що придбаний товар у нашій компанії приносить лише хороші враження. З радістю приймемо у Вас наступне замовлення!
Eriot_Sattttern ник в тг рекомендує цей магазин
1 вересня 2023

Купив: Вентилятор Noctua NF-A20 PWM, Вентилятор Noctua NF-S12A PWM, Замовлення №№353375

Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня. Дякуємо Вам за приділений час для написання відгуку! Нам щиро прикро, що Вам довелось очікувати стільки часу на повернення Вам коштів. На жаль, у нашій системі оплат є певні технічні проблеми, через що власне і відбувається затримка. Ми дуже раді , що виконали зобов'язання перед Вами , а саме : повернення коштів. Щиро сподіваємось, що все таки коли Ви вирішите здійснити замовлення у нас, наша команда Вас не підведе!
Якраз хотів замовити інший вентилятор, але він вже зник з наявності у вас на сайті(
1 вересня 2023 Відповісти
Панов Олександр рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Електрогриль притискний Tefal Optigrill+ XL GC722D34, Замовлення №354496

Нормальный магазин
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня! Дякуємо за Вашу рекомендацію та відгук про наш магазин.
OttoDad рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Intertool ET-8046, набір торцевих головок з тріскачкою Intertool ET-8046, Замовлення №362127

все чітко
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня! Раді, що Ви залишились задоволені якістю нашого сервісу. Будемо раді прийняти Ваші нові замовлення.
Kot Anton не рекомендує цей магазин
29 серпня 2023

Купив: Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 4 Pro Black (BHR5896GL), Замовлення №МОБ00350907

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Антоне! З нашої сторони запит на повернення Вам коштів було надіслано. Просимо Вас звертатись у Ваш банк для зарахування коштів та уточнити чому Вам не зараховуються кошти на карту.
Ви навіть уважно не можете прочитати коментар......
30 серпня 2023 Відповісти
Knowing рекомендує цей магазин
26 серпня 2023

Купив: Смарт-годинник Xiaomi Haylou LS02 Black, Замовлення №354198

По замовленню №354198 претензій не маю. Забирав самовивозом, дуже зручно. Також нарахувли бонуси за покупку, система аналогічна іншим магазинам.
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Ярославе! Дякуємо Вам за відгук! Бонусами можна розрахуватись у наших фізичних магазинах. З радістю приймемо у Вас наступне замовлення! Приємного Вам користування!
Оксана Журавко рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Купив: Мультиварка Redmond RMC-M05B, Замовлення №354105

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Товар был доставлен с небольшой задержкой, но успели ко дню рождения.
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Оксано! Дякуємо Вам за відгук! Стараємось доставляти товари згідно термінів доставки, які вказані на нашому сайті, а це 3-5 робочих днів. Вибачте, за затримку. Сподіваємось товар буде приносити лише позитивні емоції. Приємного Вам користування!
Антон Бондаренко не рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Купив: Смарт монітор Samsung , Замовлення №355134

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Антоне! Дякуємо за можливість діалогу із Вами. Нам дуже шкода, що склалась така досить неприємна ситуація. Щодо отриманого та повернутого Вами монітору, вже подані всі відповідні запити на перевірку наших постачальників. Станом на 25 серпня перший внесок Вам повернуто та закрито договір із Монобанком. Наша команда ще раз просить вибачення за дану ситуацію.
Щодо повернення коштів, так це правда. Кошті повернуті, підтверджую. Також можу підтвердити єдиний позитив у цій ситуації, що саппорт магазину відповідає на запити та на звязку.
27 серпня 2023 Відповісти
bb відповів на коментар Антон Бондаренко
А мне просто по товару обещали набрать и забыли ))) Так что спорный вопрос об ответах
4 грудня 2023 Відповісти
Арина рекомендує цей магазин
20 серпня 2023

Купив: Ноутбук HP 17-cn2010ua Natural Silver (827C7EA), Замовлення №354214

швидко доставили, ціна відповідає
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Аріно! Раді, що Ви залишились задоволені якістю нашого сервісу. Будемо раді прийняти Ваші нові замовлення.