Иван Чернюшок рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Кавомашина автоматична Philips LatteGo 5400 Series EP5447/90, Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Rowenta X-Force Flex 12.60 Auto Aqua RH98C0WO, Замовлення №0000101352

В магазині придбав кавоварку Phillips та акумуляторний пилосос Rowenta. Ціни хороші і актуальні. З доставкою проблем не було: був самовивіз, на пункті допомогли перевірити цілісність, відповіли на питання. Гарантія, фіскальний чек - все в наявності. Сервісом задоволений.
Представник магазину «Golstar.com.ua»
Дякуємо за зворотній зв'язок, та за високу оцінку нашої роботи. Приємного користування, отримуйте задоволення від покупки! Будемо раді Вас бачити знову серед наших покупців! З повагою, команда Golstar
29 січня 2024 Відповісти
Andre рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Philips HD9350/90, Замовлення №151457

Чудовий магазин, швидко зв'язалися, оплатив теж відразу, довірений продавець, товаром задоволений на всі 100% Електрочайник без притаманного запаху, який переважно є у багатьох, швидко кип'ятить воду, єдине, що він доволі сильно нагрівається зовні, через свою металеву поверхню, тож від дітей подалі, а так хороший товар за свої гроші!
КетУрізченко рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill Elite XL GC760D30, Замовлення №0000101360

Замовили гриль , потрібно було дуже швидко на подарунок , дякую магазину і представнику магазину за те що доставку виконали на наступний день .
Perjev Nic рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Морозивниця Kenwood KAX71.000WH, Замовлення №151205

Rik Malov рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Мультистайлер Rowenta CF4231F0, Замовлення №0000101359

Мега вдячний співробітникам магазину за консультацію, за наявність товару та актуальну ціну, задоволений як якістю товару так і співпрацею.
Іван Салюк рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Пароочисник Karcher SC 3 Deluxe EasyFix Premium (1.513-221.0), Замовлення №151906

Відправили в день замовлення забрав в той самий день! Ціна одна з найнижчих!
Янина Омесь рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Braun MultiQuick 7 MQ 7035 WH, Занурюваний блендер Braun MultiQuick 7 MQ 7035 WH, Замовлення №151073

Дуже сподобилось швидке відправлення заказу .
Сергій Шлапак рекомендує цей магазин

Купив: Philips Sonicare C2 Optimal Plaque Defence HX9022/10, Замовлення №151011

Все прийшло швидко та без пошкоджень.
Volodymyr Melnyk рекомендує цей магазин
21 січня 2024

Купив: Мультиварка - скороварка Tefal COOK4ME + CONNECT CY855830, Замовлення №0000101347

Хороший сервіс. Кваліфікована консультація. Найкраща ціна. Доставка в обумовлені терміни. Рекомендую.
Виктория C рекомендує цей магазин

Купив: Занурюваний блендер Kenwood Chef KVC3100S, Замовлення №150980

Дякую, кухонну помічницю відправили швидко, запакували надійно. Можу цілком рекомендувати даний магазин 5 зірочрк:))