АндрейA рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Електром'ясорубка Moulinex ME111032, Замовлення №151925

Заказал мясорубку, отправили в тот же день. Товар и цена верна. На Н.почте проверил и оплатил. Рекомендую магазин!
Відповідь представника «Golstar.com.ua»
Дякуємо за зворотній зв'язок, та за високу оцінку нашої роботи. Приємного користування, отримуйте задоволення від покупки! Будемо раді Вас бачити знову серед наших покупців! З повагою, команда Golstar
Verwood рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Philips PerfectCare 8000 Series PSG8140/80, Замовлення №152249

Купив в цьому магазині вже два товара. Перший був по замовленню 0000101364 два тижні назад. Дуже ввічливі менеджери, ДУЖЕ ШВИДКО ОБРОБИЛИ замовлення і відправили товар. Всі умови вказані в магазині відповідають дійсності! Дуже часто замовляю в інтернет-магазинах різні товари, але цей магазин вразив своєю якісною роботою, швидкістю та найдоступнішими цінами на товари! Респект та Повага! Всім добра та Миру! Рекомендую цей магазин!
Yuliya Rvach рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Насадка для мультиварки Tefal Cook4me Extra Crisp EY150830, Мультиварка - скороварка Tefal Cook4me Touch CY912830, Замовлення №152208

Рекомендую магазин Golstar.com. Відповіли швидко, доставка наступного дня кур?єром дуже зручно! Чек і гарантію надали.
Vtoroypilot2 рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Набір сковорідок Tefal Ingenio XL Intence, Набір сковорідок Tefal Ingenio XL Intence (L1509273), Замовлення №151726

Покупка цих надзвичайних сковорідок пройшла швидко. Дуже задоволений ввічливістю менеджера і обробкою замовлення. Продавець надає усю необхідну інформацію і фіскальний чек. На день замовлення через пошук на hotline саме в цьому магазині виявив найбільш вигідну ціну. Буду замовляти ще. Дякую!
Yuliy Viktorovich рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Karcher VC 6 Cordless ourFamily (1.198-660.0), Замовлення №0000101383

Так швидко я ще не купував, в Пт у вечорі замовив, у суботу зранку забрав на Новій Пошті.
Яна Ануфриева рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Мультиварка - скороварка Moulinex CE501134, Замовлення №152074

Дякую, робота магазину бездоганна, відправили в той же день що і замовила ! Мультиварку тестую ) ще прилаштовуюсь, зручний і простий інтерфейс
Денис Зинченко рекомендує цей магазин

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi ECAM 359.55.B, Замовлення №151922

Быстро ответили на вопросы до заказа, после заказа, оплачивал вперед всю сумму, чек получил сразу, реквизиты/их формат понятные, отправили в тот же день хотя заказ был сделан в обед. Товар получил на следующий день. К товару вопросов нет, к продавцу - тоже. Редкий случай когда пришел-заплатил-получил то что хотел без лишней головной боли. Кофемашина шикарна, продавец тоже.
Ludmila Daniels рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Вертикальний пилосос / пароочисник Rowenta RY8561WH, Замовлення №0000101379

Vlad Soloshenko рекомендує цей магазин

Купив: Delonghi Magnifica Start ECAM 220.60.B, Замовлення №151916

Все максимально швидко, якісно і вигідно
Bogdan Honcharuk рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Мультиварка - cкороварка Tefal COOK4ME+ CY851130, Замовлення №151917

Всім б так підходили до ведення бізнесу. Все професійно, чітко і вчасно. Замовив тут вперше, ціна одна із найнищих, відправка в день замовлення, купував по повній предоплаті почитавши тут відгуки, можете сміло теж так робити, немає сенсу ще більше платити НП, товар всеодно як в звичайному магазині техніки тільки суттєво дешевший (в моєму випадку на 1300грн) гарантія пропечатана, фіскальний чек теж є. Залишились тільки приємні враження про магазин і людину з якою спілкувався. Успіху в роботі!