Юлія Костишак рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Tefal чайник для газових плит, Замовлення №152512

Супер магазин, постійно були на зв'язку, товар повністю оригінальний, все якісно. Дуже зручна видача товару. Все сподобалось)
Відповідь представника «Golstar.com.ua»
Дякуємо за зворотній зв'язок, та за високу оцінку нашої роботи. Приємного користування, отримуйте задоволення від покупки! Будемо раді Вас бачити знову серед наших покупців! З повагою, команда Golstar.com.ua
Ганна Ю рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Електром'ясорубка Moulinex ME307832, Замовлення №152573

Рекомендую цей магазин! Мені сподобався товар, ціна на нього та обслуговування.
Volodymyr Vasylchuk рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Кавомашина автоматична Philips Series 2300 EP2330/10, Кавомашина автоматична Philips Series 2300 EP2330/10, Замовлення №152506

Кавомашиною задоволений, відповідає опису, все працює. Ціна, запропонована продавцем, виявилась найдешевшою на ринку, товар оригінальний, з гарантією. Доставка до під'зду, за адекватну ціну. Продавця рекомендую.
Artur Veliku рекомендує цей магазин
17 березня 2024

Купив: Електром'ясорубка Moulinex ME626, Замовлення №№0000101404

Купил в этом магазине Электромясорубку Moulinex ME626, все было на отличном уровне, принятие заказа , доставка и хорошая цена ! Оператор принимавший заказ очень хороший и внимательный, дал рекомендации Я оставил это магазин себе в закладках.Рекомендую этот магазин всем. Первый раз пишу отзыв, хотя делаю часто покупки через интернет. Молодцы ребята ! Так держать! Репутация в наше время это очень важно! Удачи
julia.m. рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Занурюваний блендер Braun MultiQuick 7 MQ 7035X, Замовлення №152535

Приємно здивована сервісом та обслуговуванням магазину)) Швидко зв?язалися та відправили післяплатою без попередніх передплат. Отримала, перевірила на справність, все працює, чек є. Щиро дякую і рекомендую цей магазин))
Юра Гергель рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Порохотяг Філіпс, Замовлення №152508

Дякую магазину. Рекомендую.Замовляв пилосос.Ціна хороша.Якість хороша.Швидко відправили.Завжди на зв'язку. Немає потреби переплачувати на розрекламованих сайтах, чи тим більше в звичайних магазинах.
Vyacheslav Korotkiy рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi Magnifica Evo ECAM 290.51.B, Замовлення №хз

Купував Кавомашина автоматична Delonghi Magnifica Evo ECAM 290.51.B. Все вчасно і згідно домовленостей. Дякую
Лариса рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Занурюваний блендер Kenwood Titanium Chef Baker White XL KVL65.001WH, Замовлення №0000101376

Придбала кухонну машину Kenwood. Продавець відповів на всі запитання під час консультації, які мене цікавили. Відправили товар вчасно. На НП перевірила цілісність та комплектацію, а вдома й роботу. Покупкою задоволена. Рекомендую під час усного замовлення обов’язково озвучувати ціну, бо як виявилось, вона в реальності трохи відрізняється від тої, що на сайті. Оскільки знижка була дуже привабливою, то це питання не підіймала.
Oleksandr Hushpyt рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Пилосос безмішковий Karcher VC 3 Premium (1.198-131.0), Замовлення №0000101400

Хороший магазин з порядним продавцем. Компетентий та ввічливий, все сподобалось. Відправили одразу після оформлення замовлення, брав по повній оплаті на карту ФОП. Ціна найнижча на момент покупки, перелопатив все! Рекомендую!
Andrey Oleksandrenko рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Пылесос Philips PowerPro Active FC9556/09, Замовлення №152251

Чудовий магазин. Відправили швидко. Без предоплати.