Guru008 рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi Magnifica S ECAM 22.112.B, Замовлення №0000101373

Купив кавомашину, відправили дуже швидко, всім задоволений
Відповідь представника «Golstar.com.ua»
Дякуємо за зворотній зв'язок, та за високу оцінку нашої роботи. Приємного користування, отримуйте задоволення від покупки! Будемо раді Вас бачити знову серед наших покупців! З повагою, команда Golstar
Ольга Владимировна рекомендує цей магазин

Купив: Блендер заглибний Braun MQ 3105 B, Замовлення №151872

Швидке виконання замовлення, якісний товар.
Роман Фурман рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Праска з парою Tefal Puregliss Coppertinto & Black FV8064E0, Замовлення №0000101368

Все ціле і прийшло як домовлялись!
Outlaw рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Фен-щітка Rowenta Brush Activ Premium Care CF9540, Замовлення №151669

Усі етапи пройшли як і має бути
Андрій Клап рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: блендер Braun MultiQuick 5 Vario MQ 5245 WH, Замовлення №151668

Знайшов тут блендер по найнижчій ціні. Замовлення робив в кінці робочого дня. Відправили через 15 хв. Вже на наступний день отримав в своєму місті. Дуже дякую.
Инна Закирченко рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Кавомашина автоматична Philips Series 3300 EP3347/90, Замовлення №0000101358

Товар прийшов на наступний день після замовлення Новою поштою; товар повністю відповідає очікуванню; надали фіскальний чек; сума була така ж сама як на сайті. Рекомендую магазин
Dasha Shevtsova рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Кліматичний комплекс Philips AC2729/10, Замовлення №151600

Я дуже задоволена замовленням! Товар привезли в день замовлення (хоча я замовила в суботу зранку) і це дуже здивувало та порадувало. Кур?єр відкрив коробку при отриманні, ми подивились, перевірили на цілісність та комплектацію, поставив штамп в гарантійний талон. Дуже раджу цей магазин для покупок!
Luci рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Циліндрична насадка терка kenwood, Замовлення №151618

Відмінне обслуговування, хороша ціна, швидка доставка.Бажаю вам успіхів
Сергей Малявко рекомендує цей магазин
30 січня 2024