Іван Ковальчук рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Планшет Apple iPad Pro 11 2021 Wi-Fi 256GB Space Gray (MHQU3), Замовлення №127664

Представник магазину «BUY.UA»
Iван, дякуємо за відгук! Нехай Ваш новенький iPad приносить задоволення від використання ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Алексей Билык рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Мультистайлер Dyson Airwrap Complete Long Limited Edition Ceramic Pop (508309-01), Замовлення №1

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Все чудово замовив приїхав забрав)
Представник магазину «BUY.UA»
Олексiй, дякуємо за відгук! Ви вибрали чудовий подарунок, адже в цьому новому кольорi Ceramic Pop він виглядає просто дивовижно! До нових зустрічей ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Ольга Денисова рекомендує цей магазин
10 березня 2024

Купив: Dyson Gen5detect Absolute (447329-01), Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dyson Gen5detect Absolute (447329-01), Замовлення №59001109858015

Пылесос прислали очень быстро. Продавцы вежливые, квалифицированные. Пылесос классный, правда немного тяжеловат. Магазин рекомендую.
Представник магазину «BUY.UA»
Ольга, дякуємо за відгук! Прекрасний вибір помічника додому! Нехай завжди працює надійно та справно! Завжди Вам раді ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
layden рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Apple Macbook Pro 16” 2021 M1 Max 10-Core CPU | 64Gb | 2Tb | 32-Core GPU | Space Gray, Замовлення №-

Забирав ноутбук напряму з магазину в Києві, вони замовляли його зі складу, приїхав вчасно, як і обіцяли. Приємний менеджер, відповів на всі запитання, допоміг підзарядити девайс, після розпакування. Залишився задоволений покупкою і вцілому магазином.
Представник магазину «BUY.UA»
Олександр, дякуємо за відгук! Ми вдячні Вам, що довірились нашому магазину! Обіцяємо і надалі радувати Вас гарним сервісом та цінами ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
vaSKIN рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Повнорозмірні навушники Apple Airpods Max Sky Blue (MGYL3), Замовлення №103662

Замовив навушники по телефонному дзвінку. Менеджер мені надіслав у месенджер додаткову інформацію про товар та як легко знайти їх магазин по карті. Пообіцяли, що товар буде в магазині на наступний день, але "порушили" обіцянку і доставили товар в той же ж день, що й оформлювали замовлення. На наступний день зранку забрали навушники: новенькі, оригінальні, в упаковці, з документами. Якістю роботи магазину дуже задоволений! Якістю товару - теж! Рекомендую!
Представник магазину «BUY.UA»
Валерiй, дякуємо за відгук! Дуже раді, що Вам сподобався весь процес покупки у нашому магазині! Упевнені, такий класний подарунок гідно оцінять! До нових зустрічей ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Влад Кунц рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Apple iPhone 15 Pro 256GB White Titanium (MHJE3), Замовлення №?

Представник магазину «BUY.UA»
Влад, дякуємо за відгук! Вітаємо Вас із чудовою покупкою! Просто 10 балів ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
suzovec рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Dyson V12 Detect Slim Total Clean, http://www.buy.ua/shop/1400763/1400762/1733836.html, Замовлення №-

Все сподобалось. Трохи була затримка поки зателефонували після замовлення, але це було із-за замовлення у неділю. Тому в понеділок коли зателефонувати після уточнення, товар відправили в той самий день. Магащин раджу для замовлень, підтримка на високому рівні. Сподіваюсь що за гарантією звертатись не доведеться ;). Магазину бажаю адеквтаних клієнтів!
Представник магазину «BUY.UA»
Євген, дякуємо за відгук! Відмінний вибір помічника додому! Сподіваємося, що прибирання тепер буде легким, безтурботним і навіть цікавим! Всього найкращого і до нових зустрічей ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Nataly Pedachenko рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №Не

Особлива подяка Андрію за сердечність і готовність допомогти! Він завжди на зв’язку!!! Буду повертатись
Представник магазину «BUY.UA»
Наталя, дякуємо за відгук! Шалено приємно читати похвалу на адресу наших співробітників! Їм дуже приємно! Прекрасного дня та до нових зустрічей ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Александр рекомендує цей магазин
2 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №-

Рекомендую этот интернет магазин, покупаю товар уже не первый год , все супер!!!
Представник магазину «BUY.UA»
Олександр, дякуємо за відгук! Топовий вибір смартфона, так тримати! Чекатимемо на Ваші нові звернення ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Natalia Kovalyova рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Планшет Apple iPad Air 2022 Wi-Fi 64GB Space Gray (MM9C3), Замовлення №1

Багато років купую техніку Apple тільки в цьому магазині - завжди задоволена покупками і сервісом
Представник магазину «BUY.UA»
Наталя, дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що вже багато років нам довіряєте! Завжди раді ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA