Pasza рекомендує цей магазин
31 липня 2021

Купив: XIAOMI Redmi Note 10 4/64GB (lake green) Global Version, Замовлення №000009233

Все пройшло добре.
Дякуємо за відгук
Олена рекомендує цей магазин
27 липня 2021

Купив: Смартфон Ксяоми, Замовлення №8817

Быстро оформили заказ. Сервис быстрый. Смартфон полностью устроил по характеристикам.
Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо за відгук, раді будемо вас бачити серед своїх постійних покупців
PlusPlus рекомендує цей магазин
21 липня 2021

Купив: Годинник з метеопоказниками MiJia Temperature Humidity Monitoring Meter Electronic Thermometer, Замовлення №9103

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину

Замовив бо дуже приємна ціна. Замовлення і відправка пройшли без проблем, проте товар приїхав не в повній комплектації. Проблему вирішили оперативно, відправили те чого не вистачало. В цілому позитивне враження.
Дякуємо що обрали наш інтернет магазин
Yurii_O рекомендує цей магазин
20 липня 2021

Купив: Sigma X-treme PQ54 MAX (black)

Був дуже приємно здивований сервісом та спілкуванням з менеджером у Viber, яке було відкритим і легким (наче переписувався із старим другом). Спілкування було на стількі приємним, що вирішив витратити час перед сном і написати позитивний відгук. Я можу і хочу рекомендувати цей магазин. Сподіваюся, що з часом щось буде потрібно з їх асортименту - в першу чергу буду дивитися саме на цей магазин.
Відповідь представника «МайФон»
Ми стараємося тримати сервіс обслуговування на високому рівні, дякуємо за позитивний відгук
Roman_Lipsc рекомендує цей магазин
18 липня 2021

Купив: Xiaomi Huo Hou Electric Wine Bottle Opener Black (HU0027), Замовлення №8630

Люблю усілякі сяомівські штуки, а тепер вдома є автоматичний штопор і дружина не мучає відкриванням вина) Замовив у Майфон, бо зручно було забрати в Черкасах і вже не вперше купую в цій мережі. Сайт зручний і ціна відповідає заявленій, замовлення отримав і цілком задоволений і товаром, і обслуговуванням. Магазин рекомендую!
Дякуємо за відгук
R1CKROLL не рекомендує цей магазин
8 червня 2021

Купив: Навушники з мікрофоном Apple EarPods with Remote and Mic (MD827), Замовлення №000008688

Перед подтверждением заказа специально спросил у оператора- это точно оригинал? -Да, оригинал. Ок, отправляйте. Цена конечно подозрительная, но не будут же мне врать, да? Приехало вот ЭТО. Неровный пластик с какими-то пятнами грязи, огромные зазоры, звук глуховатый, кнопки + и - вообще не работают. Хотя по коробочке и не скажешь, но внутри очевидная паль, поиски в гугле это подтвердили. Напрашивается вопрос, вы дорожите своей репутацией?)
Відповідь представника «МайФон»
Доброго дня, для нас самих цікава ситуація що склалася, ми проведемо дослідження та подамо запит до офіційного дилера, як така продукція потрапила на наші склади та чому вам її відправили, та якомога швидше зв'яжемося з вами для вирішення цього інцеденту.
Представник магазину «МайФон»
Покупець відмовився від повернення навушників, вирішив залишити
18 червня 2021 Відповісти
Liudmyla рекомендує цей магазин
5 червня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M3 4/128GB Yellow

В телефонном режиме специалист проконсультировал по всем вопросам. Отправка была быстрой. Телефон очень красивый, яркий. Успехов молодой команде).
Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо за відгук, ми дуже раді що ви обрали саме наш інтернет магазин
Knyazev рекомендує цей магазин
28 травня 2021

Купив: Бесконтактный диспенсер для мыла Xiaomi Mijia Auto Foaming H

Все прошло хорошо. Несмотря на низкую цену, товар оказался оригинальный. Уровень сервиса приятно удивил. Спасибо.
Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо за відгук, ми продаємо оригінальну продукцію та стараємо тримати найнижчий цінник серед всих конкурентів
Евгений Заикин рекомендує цей магазин
18 травня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 4/128GB Onyx Gray

Отправили телефон в день заказа. Наклеили бесплатно защитное стекло. Цена, наличие товара актуальны. Рекомендую.
Дякуємо що обрали наш інтернет магазин
Sergey Kuhar рекомендує цей магазин
14 травня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 9 4/64GB Grey NFC

Рекомендую магазин, приємні ціни, швидка доставка, гарне пакування.
Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо за позитивний відгук)