Женя Ткаченко рекомендує цей магазин
9 травня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 4/64GB Onyx Gray

Не сподобалося: замовлення через корзину

Телефон нужен был срочно, продавец вошёл в положение, отправили через час после заказа. Очень выручили. Порадовала упачовка телефона, всё очень безопасно. Сам телефон шустрый, не залапаный как часто бывает в других магазинах! И самое приятное это цена! Буду рекомендовать знакомым и заказывать ещё!
Відповідь представника «МайФон»
Для нашого інтернет магазину найперший аспект це залишити покупця задоволеним) Раді будемо бачити вас серед своїх постійних покупців
ВСЁ ПОНРАВИЛОСЬ! ЗАКАЗ ДЕЛАЛ ПО ТЕЛЕФОНУ, ПУНКТ "НЕ ПОНРАВИЛОСЬ" ВЫБРАЛ СЛУЧАЙНО!)
9 травня 2021 Відповісти
Artem R рекомендує цей магазин
28 квітня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 9 4/64GB Purple NFC

Люблю такие магазины, четкие быстрые ребята. Заказал ночью, утром набрали, после обеда уже отправили. Цена за официальный телефон по цене китайской версии с алиекспреса. Гарантию заполнили, чек дали, цена и наличие актуальные. Пользуюсь неделю, всё отлично. Рекомендую!
Дякуємо за позитивний відгук
Ярослав рекомендує цей магазин
26 квітня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/64GB White, Замовлення №000008201

Дуже гарний магазин. Після оформлення покупки зв'язались оперативно та відправили замовлення в той самий день. Рекомендую
Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо за відгук, для нас якісне обслуговування своїх покупців на першому місці
Vladislav Fedorov рекомендує цей магазин
24 квітня 2021

Купив: Навушники без мікрофону Panasonic RP-HJE125E-K, Замовлення №000008198

Огонь ,цена самая лучшая что я встречал,быстро ответили,всё сделали как надо ,видно что стараются для покупателей,рекомендую!!
Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо, Ми стараємося приємно дивувати свої покупців кращою ціною, та якісним обслуговуванням) раді будемо бачити вас серед своїх постійних покупців
Марина С рекомендує цей магазин
22 квітня 2021

Купив: Xiaomi Redmi9C NFC

Купила телефон,но оказался с заводским браком.сервисный центр написал акт о непригодности.в магазине поменяли быстро и без проблем.спасибо за работу.
Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо за відгук, раді будемо вас бачити серед своїх постійних покупців
Christina рекомендує цей магазин
21 квітня 2021

Купив: Навушники без мікрофону Haylou GT5 Black

Приємно здивована якісним обслуговуванням Майфон - замовлення оформила без проблем, відправку виконали навіть швидше, ніж обіцяли. І сподобалося, як запаковано товар - подбали про пакет, і ще й біо, та поклали листівку із представленням та проханням про відгук - причому написано з душею - і от результат, не встояла, пишу)) Також звернула увагу на продумані сповіщення про замовлення та відправку, і теж тексти не шаблонні, приємно читати. Майфон, удачі вам! Думаю, повернуся до вас знову)
Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо що обрали наш інтернет магазин
Edward Makhortov рекомендує цей магазин
21 квітня 2021

Купив: Baseus Cafule Special Edition Cable USB Lightning 2.4A 1m Black/Red

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо за відгук, ми завжди йдемо на зустріч своїм покупцям)
Сашка Богодач рекомендує цей магазин

Елизавета Колесниченко рекомендує цей магазин
13 березня 2021

Купив: Xiaomi redmi note 9 4/128 Wite

Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо за відгук, ми прагнимо бути конкурентними по цінах та сервісу