Juli N рекомендує цей магазин
26 грудня 2021

Купив: Apple iPad mini 6

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Пользуюсь услугами сайта ровно год! Спасибо ребятам за то, что привезли аудиотехнику, который нет ни то что в Украине, но и в Европе. Особенная благодарность Андрею. Последний приобретённый товар в декабре - apple home pode mini и apple iPad mini красивого фиолетового цвета))) По моей просьбе Андрей проконтролировал, чтобы вилки были европейские, а не такие , как на товарах в Украине. Все прошло замечательно. Товар был доставлен в течении двух недель.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановна Юлія, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Змей Горыныч рекомендує цей магазин
20 грудня 2021

Купив: Thrustmaster Quadrant Add-on Airbus Edition, Замовлення №59000771131358

Работают честно. Слов на ветер не бросают По нынешним временам такое нечасто. Нашли и прислали даже быстрее, чем договаривались. Если вдруг что триере понадобиться, начну искать с них.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Андрій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Taras Sosnovskyy рекомендує цей магазин
15 грудня 2021

Купив: kensington expert mouse, Замовлення №59000768816661

Чудовий сервіс, люб'язний персонал
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Тарас, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
GSM рекомендує цей магазин
14 грудня 2021

Купив: Edifier X6MBT

Замовляв з частковою передоплатою. Товар прийшов вчасно. Обслуговування на найвищому рівні. Рекомендую
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Володимир, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Алексей Рыщенко рекомендує цей магазин
11 грудня 2021

Купив: Takamine GD51CE-bsb, Замовлення №59000765803974

Click 24 , а именно продавец консультант Андрей , это просто находка для покупателя , такого прекрасного отношения я ещё никогда не видел , товар упакован настолько качественно , что если смог распаковать , качество товара на высшем уровне , если сомневаетесь брать или нет , можете даже не сомневаться !!!
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Олексій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
RodionH 93 рекомендує цей магазин
9 грудня 2021

Купив: Thrustmaster Formula Wheel Add-on Ferrari SF1000 Edition, Замовлення №59000765465865

Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Радіон, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Александр Капшук рекомендує цей магазин
29 листопада 2021

Купив: LG SN11RG czarny, Замовлення №59000759474910

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Товар везли з Німеччини тому строки склали декілька тижнів. Магазин весь час підсумував зв'язок і інформував. Сподобалось відношення до клієнта як до своїх. Всім рекомендую, за передплату авансу не переживайте, все чесно.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Олександр, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
biruuk zz рекомендує цей магазин
25 листопада 2021

Купив: ZOTAC ZBOX CI642 Nano Barebone Intel Core i5-10210U, Замовлення №59000759109644

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

продавец очень терпеливый и доброжелательный. товар качественный и в полной комплектации. рекомендую. все соответствует договоренностям (сроки, сумма). товар - уникальный, в Украине приобрести очень сложно, искал больше 2-х месяцев, пока случайно не попал на click24 - Здесь помогли, за что им Большое Спасибо!.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Павло, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Andrew1976 рекомендує цей магазин
25 листопада 2021

Купив: Джойстик Thrustmaster T.Flight Hotas X PC/PS3 (2960703), Замовлення №59000759077151

Клиентоориентированная команда. Приятно удивлён, поскольку, в родных украинских магазинах - не будет ещё долго. От заказа, до доставки - прошло 11 дней. Упаковка - родная. Всё пломбы - целые. Качество : "сделано для Европы". Рекомендую, без колебаний.
Роман Железняк рекомендує цей магазин
17 листопада 2021

Купив: Материнська плата ASUS ROG STRIX Z270F GAMING, Замовлення №59000754959332

Заказал товар, оплатил аванс, все доехало в отличном состоянии. Ждал примерно 2 недели как и было объявлено продавцом. Всё прошло хорошо, всем советую!
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Роман, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!