byksurnuk рекомендує цей магазин
23 січня 2022

Купив: Thrustmaster T300 RS GT, Замовлення №59000784186491

Після оформлення замовлення менеджер дуже оперативно вийшов на зв‘язок, підтвердив актуальність замовлення та пояснив всі деталі щодо доставки та оплати. Замовлення прийшло дуже швидко, навіть враховуючи, що був період свят. Рекомендую!
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Святослав, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Рита рекомендує цей магазин
23 січня 2022

Купив: ПММ Bosch

Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановна Маргарита, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Наталья Анучина рекомендує цей магазин
22 січня 2022

Купив: Кресло компьютерное Sense7 Vanguard, Замовлення №59000783904150

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Соответсвует описанию
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановна Наталія, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Alex Alex рекомендує цей магазин
21 січня 2022

Купив: Капучинатор Severin Spuma 700 Plus

Делали сначала заказ этого товара в магазине ... Но когда срок получения настал, товара не было. Мы позвонили и узнали, что они его даже не заказали к себе на склад в Украину! К ребятам в Click24 обратились в последний момент, уже перед Новым Годом. Они взялись за заказ и предупредили, что праздники увеличат срок поставки. Итог - мы с Подарком и очень рады сервису Click24 !!! Всем советую, ребята реальные! МОЛОДЦЫ! Обязательно будем заказывать у ВАС!!!
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Алекс, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Serhiy Tsokol рекомендує цей магазин
20 січня 2022

Купив: Індукційна плита Siemens EX275FXB1E, Замовлення №203027

Потрібна була саме ця плита на заміну старої. Плита має дуже специфічний дизайт та відповідно розмір, тому в Україні знайти її не вдалося. Звернувшись до Click24 питання було вирішене оперативно. Товар прийшов з Європи, новий, свіжої дати виробництва. Рекомендую однозначно!
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Сергій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Dmitry Vlasov рекомендує цей магазин
20 січня 2022

Купив: Dell S2721QS (210-AXKY), Замовлення №59000783126204

Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Дмитро, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
George Kendjiya рекомендує цей магазин
19 січня 2022

Купив: MANSCAPED™ Electric Groin Hair Trimmer, The Lawn Mower™ 4.0, Замовлення №59000783225204

Товаром доволен, доставили в назначенный срок.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Георги, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
opirska.m не рекомендує цей магазин
17 січня 2022

Купив: Xiaomi mi robot vacuum cleaner SDJQR02RR, Замовлення №223192303

Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановна Марина, кошти повернуто було моментально, за 3 хвилини! Ось скріни прикріпляємо нижче! Нам шкода що ми витратили Ваш дорогоцінний час, правда, але товар який Ви замовляли рідкісний і постачальник повів себе непорядно непроінформувавши нас про те що товар буде в такому стані!
Представник магазину «click24.com.ua»
Ми Вам відразу повідомляли який рідкісний на сьогодні пилос Ви замовили і для доставки потрібний немалий термін. Марина, аванс був повернутий за 3 хв після Вашого повідомлення. Скріни підтверджують що ми відразу Вам повернули аванс! Приносимо ще раз вибачення за причинені Вам незручності, скріни відредагуємо! Марина, хотів як краще, думав догодити і привезти неможливе, а вийшло як вийшло!
17 січня 2022 Відповісти
Людмила Змиевская рекомендує цей магазин
14 січня 2022

Купив: Ножі zwilling professional s, Замовлення №59000782232945

Дуже дякую за обслуговування і гарні ціни. Успіхів вам і процвітання))
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановна Людмила, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Olha Velychko рекомендує цей магазин
11 січня 2022

Купив: Мультимейкер Sam Cook PSC-120B, Замовлення №59000776034305

Продавець швидко зателефонував, надав вичерпні відповіді на всі питання. Спілкування по телефону і в чаті ввічливе. Товар прийшов вчасно, якістю задоволена.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановна Ольга, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!