Сергій рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01), Замовлення №100344574

Зараз маю вже кілька замовлень в цьому магазині, і завжди задоволений обслуговуванням. Швидка доставка та завжди якісні товари
Анна рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Пральна машина автоматична Gorenje WNHPI72SCSIRV, Замовлення №200001752

Зручний сайт. Інтуїтивно зрозумілий і легко навігуючий веб-сайт дозволяє швидко знайти потрібний товар і оформити замовлення
Максим рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01), Замовлення №100344611

Замовив тут Mavic і не пожалкував! Доставка була дуже оперативною, і товар був добре упакований. Якість зображення і функціонал вище всяких похвал. Дякую за відмінний сервіс
Стан рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Смартфон realme 10 Pro+ 5G 8/128GB Hyperspace Gold, Замовлення №100344519

Компетентні консультанти завжди готові надати допомогу в виборі. Я вдячний їм за це, адже завдяки їхнім рекомендаціям я купив вже не одну річ, якою задоволений на всі 100%
Юрий Мишин рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB Awesome Graphite (SM-A546EZKD), Замовлення №100344424

Обслуговування на вищому рівні. Швидко та легко здійснювати покупки. Дякую Вам
Ирина рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS ZenWiFi AX XT8 (B-1-PK), Замовлення №100344142

Хороший магазин з толковим і люб'язним персоналом. Швидко і якісно оформили документи і налаштували техніку.
Віктор Пилипенко рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 FE SM-S711B 8/256GB Purple (SM-S711BZPG), Замовлення №100344152

Добре розміщення. Знаючий персонал. Вчасна доставка. Оптимальні ціни.
Виктор Савченко рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB EA SPORTS FIFA 23 Bundle, Замовлення №100343685

Широкий асортимент продукції. Консультанти гарно надають інформацію, комунікабельні і не нав'язливі.
Роман не рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Хотів купити: Миша SteelSeries Rival 3 Wireless Black (62521)

Не зацікавленні в продажу.
Відповідь представника «Q-TECHNO»
Дякуємо вам за відгук, однак чи могли б ви детальніше розповісти що саме вам не сподобалось у відвантаженні товару, вкажіть будь ласка номер замовлення або звернення. *В інакшому випадку можна вважати ваш відгук не дійсним, враховуючи те, що з вашого ж кабінету вчора були написані такі ж самі відгуки ще кільком магазинам на цю ж позицію.
я намагався замовити мишу день в день. я відфільтрував магазини такі, що зазначили, що МОЖУТЬ доставити день в день, але ви збрехали. ви витратили мій час і не вирішили мою проблему. А те що я залишив коментарі решті магазинів, то це тому що вони працюють так само: кажуть на хотлайні, що я зможу купити товар сьогодні, а на справді це обман і \"доставка на завтра\" це в кращому випадку, а відповідаєте ви не одразу, тому я маю залишити заявку дочекатись вашого дзвінка і дізнатись що насправді ви можете її привезти але може завтра може ще колись. І це тенденція на хотлайні. Мій терпець урвався, ловіть дизлайк. То як, можна ми зарахуємо відгук?
26 жовтня 2023 Відповісти
Тетяна рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Купив: Коліматорний приціл Holosun OpenELITE HE510C-GR, Замовлення №200001692

Швидке, зручне та комфортне обслуговування в цьому магазині. Привітні та ненав'язливі менеджери і продавці. Окрема подяка менеджеру Вікторії за індивідуальний підхід та за допомогу у виборі товару, корисні поради щодо експлуатації