Іван рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Електронний конструктор Makerzoid Superbot Educational Building Blocks (MKZ-ID-SPB), Замовлення №200001688

Обслуговування на висоті, дякую!!!
Андрій рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch5 40mm LTE Graphite (SM-R905NZAA/FZAA), Замовлення №100343534

Відмінний сервіс клієнтів у цьому магазині. Мені надали всю необхідну допомогу та підтримку, коли виникли питання або проблеми.
Carroll Joel рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: FPV окуляри SKYZONE SKY040 OLED 5.8GHz 48CH L Band Black (SKY04OBLK), Замовлення №100343509

Хороший магазин, привітний персонал, купував VR обслужили швидко.
tarasosypenko99 рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: Комп'ютерний стіл Cougar Royal 150 White, Замовлення №100343421

Відправка швидка, отримав на другий день після замовлення
Анна рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: Веб-камера Logitech ConferenceCam Connect (960-001034), Замовлення №100343462

Якість картинки перевершила мої очікування.Буду звертатись до цього магазину ще!
Андрій рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC200MAX (PB930906), Замовлення №200001649

Магазин привітний та завжди готовий надати консультацію , нормальні ціни на рахунок розстрочки не знаю
Віктор рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: Клавіатура Dark Project Pro KD87A PBT Gateron Mechanical Teal (DP-KD-87A-004100-GTC), Замовлення №100343296

Тут дійсно кількість товару в магазині відповідає тому, що заявалений на сайті. Персонал привітний, покупкою задоволений.
Роман рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Keenetic Giga (KN-1011), Замовлення №100342873

Привітний персонал, якісна консультація. Дякую!
gorlum22 рекомендує цей магазин
6 вересня 2023

Купив: Зарядна станція Pecron E600LFP, Замовлення №200001478

Отличный магазин. Цена на товар была самая низкая на Hotline. Вежливый менеджер. Позвонили,уточнили и отправили товар. Все соответствовало описанию. Посылка пришла хорошо упакована. Оборудование рабочее,нареканий нет. Советую покупать здесь!
Алекс не рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Хотів купити: Материнська плата MSI PRO B650-P WIFI (911-7D78-001)

Такого товару в магазині немає. Намагалися під його видом відправити інший без wifi. Після того, як я попросив уточнити, чи саме цей товар вони планують мені відправити - більше не передзвонювали. Після мого дзвінка через 3години вибачились і сказали що все наплутали. Втомився працювати ''уточнюватилем'' у подібних магазинах на хотлайні, тому буде відгук. Номер заказу 100343039
Відповідь представника «Q-TECHNO»
Доброго дня. Так була помилка в характеристиках та назві товару, добре що перед відправкою на складі звернули увагу оперативно, вам повернули кошти замовлення та вчасно скасували, наш магазин дуже швидко і професійно вийшов з даної ситуації. Дякуємо за відгук
Ще одна не правда від магазину. . Магазин ніяк не вийшов з цієї ситуації. Магазин нічого не повертав, бо я нічого попередньо не платив. Ще раз повторю, ніякої зворотнього зв'язку від магазину я б навіть не отримав, а отримав би уже на почті не той товар, що замовляв, заплативши їх "страховочну" передплату за доставку. Будьте обережні, гарного дня ;)
14 вересня 2023 Відповісти