CHE-CH рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Микроволновая печь Samsung ME83M, Замовлення №3646369

Не перший раз роблю покупку в цьому магазині, завжди все проходило без нарікань. Особливо приємно що є пункт видачі в нашому місті Суми і можна оглянути товар.
Відповідь представника «Цифра»
Добрий день! Ми дякуємо Вам за відгук. Раді старатись для Вас!
Jacky Jack рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 12/512GB Purple, Замовлення №3651384

Вже не перший раз купую в y.ua. Кожне замовлення оформлюється і доставляється швидко. З даним замовленням вийшло так само, оформлення і доставка на наступний день. Смартфон чудовий, оскільки купувався на подарунок.
Відповідь представника «Цифра»
Jacky Jack, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову!
Ірина Шутко рекомендує цей магазин

Купив: Навушники TWS Marshall MOTIF A.N.C. Black, Замовлення №3646363

Замовляла на подарунок подрузі. Хвилювалася що довго йтимуть, але магазин так швидко надіслав, що вони ще лежали і чекали поки їх подарують) Якщо треба бігом надіслати - вам в цей магазин)))
Відповідь представника «Цифра»
Ірино, вітаємо! Дякуємо Вам за відгук. Бажаємо, щоб всі покупки в нашому магазині приносили Вам тільки позитивні емоції! :)
Богдана Шутко рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB3A Portable Power Station (PB930784), Замовлення №3646422

Придбала товар, все працює чудово) Швидко зв'язалися та відправили товар. Магазин рекомендую, товари якісні а обслуговування на висоті!
Відповідь представника «Цифра»
Богдано, вітаємо! Ми дякуємо за зворотній зв'язок та за те, що Ви обираєте наш Інтернет-магазин! Нехай покупка радує Вас довгі роки!
Mavkamarinavka рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Интерактивная игрушка Furreal Friends Hasbro Любопытный Медвежонок Cubby, Замовлення №2 888 633

Купувала на подарунок іграшку, все прийшло вчасно, ціна-якість супер і отримувачу дуже сподобалась) Дякую магазину!)
Відповідь представника «Цифра»
Mavkamarinavka, добрий день! Ми вдячні Вам за відгук. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів! :)
Halal рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8/256Gb Gradient Bronze (Global) , Замовлення №2889127

Дуже швидко доставили на магазин товар, як і обіцяли. Консультант допоміг переглянути смартфон. Все вчасно, все працює, буду ще звертатися!
Відповідь представника «Цифра»
Halal, вітаємо! Ми вдячні вам за відгук та за те, що Ви обираєте наш Інтернет-магазин. Раді старатись для Вас! :)
Dasha12 рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Мультимейкер (Бутербродниця-Вафельниця-Гриль) Zelmer ZSM7900 3 в 1, Замовлення №3670428

Замовляли з чоловіком мультимейкер, дуже оперативно перетелефонували, все підтвердили. Отримали вже через день, якістю задоволені, не пошкодували, що замовили саме тут. Дійсно щиро рекомендую
Відповідь представника «Цифра»
Добрий день! Ми вдячні Вам за відгук. Раді старатись для Вас! :)
Вікторія Мозуль рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Вакуумний клиторальный стимулятор Satisfyer, Замовлення №3596754

Магазин супер, швидка доставка, великий вибір товару, приємні знижки та ввічливий персонал!
Відповідь представника «Цифра»
Вікторіє, добрий день! Ми вдячні Вам за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову!
Юрій рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H Storm Gray (82RGCTO1WW-501), Замовлення №3622864

Купую не перший раз в цьому магазині, ніколи ніяких проблем не виникало, завжди хороша ціна та відповідна якість, яка відповідає опису до товару. Фахові консультанти які завжди чесно розкажуть про товар. Рекомендую.
Відповідь представника «Цифра»
Юрій, добрий день! Дякуємо Вам за відгук та рекомендації! Раді старатись для Вас!
Ольга1234 рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Logitech M220 Silent Dark Gray (910-004878) (Мышки), Замовлення №3664034

Сподобалась робота магазину, все доставили в короткі терміни, відповіли на усі питання та проконсультували , товар також якісний ніяких питань немає, буду звертатись ще та рекомендувати рідним??
Відповідь представника «Цифра»
Ольго, добрий день! Дякуємо Вам за відгук та за те, що обираєте наш Інтернет-магазин!