Іван Стеценко рекомендує цей магазин
29 листопада 2022

Купив: BRIDNA 1200W 1132Wh SGR-PPS1200-2

Придбали Брідну у цьому магазині, зробили передзамовлення через передоплату, про всі дати отримання повідомляли та телефонували стосовно статусу замовлення на неї. Вважаю що на всі випадки дуже потрібна станція, отримали товар на наступний день після відправки до нас, всім задоволенні, дякуємо
Ілона Науменко рекомендує цей магазин
16 листопада 2022

Купив: EP4349/70

Придбали кавомашину Філіпс, всім задоволенні, відправили товар швидко, доставка була безкоштовна, все працює як потрібно. Тепер насолоджуємося гарною кавою)
eversummer не рекомендує цей магазин
14 листопада 2022

Хотів купити: Кухонна машина Gorenje MMC1000RL

Ціна яна Hotline 7 798 грн, ціна на сайті магазина 9 898 грн. На 27% вища за заявлену.
Відповідь представника «е-Кошик»
Вибачте, за незручності, але ціни hotline оновлює не відразу. Дякуємо за Ваш відгук і сподіваємось на розуміння.
Max Holod рекомендує цей магазин
12 листопада 2022

Купив: RH9990

Первый вертикальный пылесос и только положительные эмоции, спасибо магазину за оперативную доставку и выбор в модели. Рекомендую данный интернет-магазин
Максим Гланц рекомендує цей магазин
4 листопада 2022

Купив: DEX DAC-200

Автомагнитолу отправили быстро, была хорошо запакована, трудностей с этим не было, рекомендую
Irina Glyshyk рекомендує цей магазин
3 листопада 2022

Купив: Tefal Ingenio Jamie Oliver L9569053

Придбала набір сковорідок, все відповідає дійсності та опису, відправили швидко за що велика дяка, гарно запакували та без подряпин, раджу цей магазин
Valentin Onopko рекомендує цей магазин
1 листопада 2022

Купив: DEX DTO-355CA

Купили сушку к которой в подарок шли ещё весы, очень удобное дополнение к приобретению, отправили быстро новой почтой, доставку на себя взял магазин, что также порадовало. Все работает, уже пользуемся, спасибо
Pavlo Demchyk рекомендує цей магазин
29 жовтня 2022

Купив: FDK20MG

Надіслали сушку швидко, доставка була безкоштовною, в наш час це приємний бонус та ще з офіційною гарантією, мене все влаштовує, дякую магазину за гарний настрій
Angelina Savchyk рекомендує цей магазин
28 жовтня 2022

Купив: CY754830

Купили мультиварку в цьому інтернет-магазині, всім задоволені, у подарунок поклали пляшку для води, дуже вдячні за швидку відправку, залишилися лише приємні враження
Egor Malanec рекомендує цей магазин
27 жовтня 2022

Купив: WQH-2010

Обратился в магазин по выбор оптимального обогревателя на будущею зиму. Сравнив все модели которые были в наличии остановились на ветэир, за свою цену греет хорошо и занимает немного места. Выражаю благодарность за консультацию менеджерам и бесплатную доставку, рекомендую