antj рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Купив: Зубна електрощітка Braun Oral-B PRO 750 D16 CrossAction Black (D16.513.UX), Замовлення №9210

Замовленням задоволений, дякую
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Не зовсім розуміємо чому недоліком Ви вказали фіскальний чек? Вам на електронну пошту він приходить. Якщо не прийшло на всяк випадок дублюємо сюди його. Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!
Slavik Saylor рекомендує цей магазин
1 травня 2023

Купив: TP-Link EC220-G5, Замовлення №9199

Все супер, швидко і якісно. Роутером зпдоволений. Обслуговування хороше, швидко відправили. Запаковано було добре. Коротше кажучи 10 з 10.
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!
anna karenina рекомендує цей магазин
25 квітня 2023

Купив: Смартфон Nothing Phone (1) 8/256GB White, Замовлення №9102

Купил у них телефон, быстро перезвонили, быстро отправили, отлично упаковали, чек и гарантийка пришли на электронную почту. Магазином остался доволен, всё отлично.
Dmytro рекомендує цей магазин
24 квітня 2023

Купив: Накопичувач зовнішній SSD 2.5, Замовлення №9082

Щодо товару питань нема. Проте я не отримав фіскальний чек. На пошту прийшов тільки гарантійний талон та рахунок (який підписан як чек). Менеджер магазину сказав, що якщо йде післяоплата Новою Поштою, то фіскальний чек видає Нова Пошта. Але Нова Пошта видає фіскальний чек на здійснення переказу і там не йдеться за який товар цей переказ. Тож це невірно і дивно.
Відповідь представника «dp-shop»
Доброго дня. Дуже дякуємо Вам за відгук. Ви замовили товар післяплатою при отриманні, та згідно чинного законодавства, фіскальним є чек, який Вам видається на Новій пошті після оплати. Тому що Ви не сплатили за товар відразу, а сплачуєте на Новій пошті. Якщо йде повна сплата за товар то замовлення відразу фіскалізується та Вам на електронну пошту приходить фіскальний чек. На відділенні окремо оплачується товар та його транспортування. Чек, в якому сумма грошового переказу і є підтвердженням, що Ви щось купили у нас. Від магазину Вам на електронну пошту приходить товарний чек та гарантійний талон на товар, щоб Ви мали змогу звірити всі данні при отриманні.
Доброго дня. Тоді з Вашого боку було б непогано якби в товарному чеку вказувались реквізити ФОП на який йде потім переказ коштів Новою Поштою. А так чек виписан від dp-shop а сплата на ФОП. А який між ними зв'язок треба самостійно розслідувати.
24 квітня 2023 Відповісти
Представник магазину «dp-shop»
В інтернет-магазині може бути задіяно декілька юридичних осіб. Але ми обов'язково врахуємо Ваше побажання.
24 квітня 2023 Відповісти
Sergey Kurdylo рекомендує цей магазин
22 квітня 2023

Купив: Процесор Intel Core i5 13600KF 3.5GHz (24MB, Raptor Lake, 125W, S1700) Box (BX8071513600KF), Замовлення №9051

Досить оперативно оформили замовлення, товар надійшов дуже швидко. Дуже задоволений даним магазином.
_endy рекомендує цей магазин
19 квітня 2023

Купив: Маршрутизатор (роутер) Mikrotik RB5009UG+S+IN, Замовлення №8845

Все отлично, спс
Skarednb рекомендує цей магазин
17 квітня 2023

Купив: Монітор Dell S3221QS (210-AXLH), Замовлення №6358

Кілька місяців тому придбав монітор Dell s3221qs. Все чітко, добре, якісно. Дякую за магазину за роботу)
Іван Білявський рекомендує цей магазин
15 квітня 2023

Купив: Стиснене повітря ColorWay Spray duster 800ml (CW-3380), Замовлення №8967

Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Єдине, що не зовсім розуміємо чому Ви вказали недоліком наявність? Товар був у наявності та відвантажено згідно всіх регламентів роботи магазину. Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!
Mikhailo007 рекомендує цей магазин
14 квітня 2023

Купив: Процесор AMD Ryzen 7 3700X (3.6GHz 32MB 65W AM4) Box (100-100000071BOX), Материнська плата ASUS TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II (90MB19Y0-M0EAY0), Замовлення №8921, 7124

Двічі замовляв в цьому магазині, і в цілому задоволений, процесор прийшов з пломбами і заклейками, а материнська плата ні. Хоча дивився в інтернеті відео, і вона з заводу так поставляється ніби. Товар новий, думаю можна довіряти і робити передоплату в 100%. Дякую. Єдине побажання, щоб відправлення робили швидше, у вечері в день замовлення а не наступний день.
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Всі наші товари приходять в заводському вигляді. Якщо товар з пломбами то ми їх не порушуємо, а якщо без то ми не втручаємось та нові не ставимо. З приводу відвантажень - у нас є певний регламент відвантажень день у день, якщо замовлення поступило й оброблено менеджерами до 12-ї години то замовлення в цей день ввечері передається на Нову пошту, якщо після 12-ї години то на наступний день збирається та передається на Нову пошту. Ми обов'язково врахуємо Ваші побажання та можливо найближчим часом трохи збільшать час відвантажень день у день. Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!
Snark Jabberwocky рекомендує цей магазин
11 квітня 2023

Купив: Миша Corsair Scimitar RGB Elite USB Black (CH-9304211-EU), Замовлення №8902

Замовлення виконали та відправили мишу в той же день, як зв'язався продавець по телефону. Миша працює, наче все добре.
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Тому і гарні відгуки у нас))) Так, ми теж помиляємось інколи, але все дуже швидко виправляємо!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!