Meffistoffel рекомендує цей магазин
7 липня 2023

Купив: Оперативна пам\'ять Kingston Fury DDR4-3600 32768 MB PC4-28800 (Kit of 2x16384) Renegade Black (KF43, Замовлення №9871

Все ОК, оперативно, без косяків. Відправка в день замовлення
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!
Марина Марина рекомендує цей магазин
3 липня 2023

Купив: Портативна колонка JBL Go 3 Eco Green (JBLGO3ECOGRN), Замовлення №9835

Все чудово. Швидко відповіли, за моїм проханням - написали на пошту, не телефонували. Швидко і надіслали товар. Все сподобалось.
Костянтин Радченко рекомендує цей магазин
3 липня 2023

Купив: Фiтнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 7 Pro Black (BHR5970GL), Замовлення №9828

Grobynya Samhain (Solmeus) рекомендує цей магазин
30 червня 2023

Купив: Материнська плата ASRock B450 Pro4 R2.0 Socket AM4, Модуль пам`яті DDR4 2x16GB/3600 Patriot Viper 4 Blackout (PVB432G360C8K), Замовлення №9806

Быстрая отправка, актуальная цена! Отличный сервис
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Сервіс у нас насправді відмінний!!! Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!
светлана аникина рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Купив: Смарт-годинник Haylou RS4 Plus LS11 Black, Смарт-годинник Haylou RS4 Plus LS11 Black, Замовлення №9716

Светлана Бояркина рекомендує цей магазин
23 червня 2023

Купив: Накопичувач зовнішній SSD USB-C 1TB Team PD1000, Замовлення №9733

Андрей Иванов рекомендує цей магазин
23 червня 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mercusys MR70X, Замовлення №9727

Дуже задоволений обслуговуванням та чемністю менеджерів. Рекомендую.
Tischenko Alexandr рекомендує цей магазин
19 червня 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik Chateau LTE6 ax (S53UG+5HaxD2HaxD-TC&FG621-EA), Замовлення №9694

Сподобалося ціна та обслуговуванням, також швидко відправили.
Oleh Bezkorovainyi рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Материнська плата ASRock B760M Steel Legend WiFi Socket 1700, Замовлення №9661

Mightymad рекомендує цей магазин
6 червня 2023

Купив: Чохол-книжка BeCover Smart для Amazon Kindle Paperwhite 11th Gen. 2021 Good Night (707213), Замовлення №9469

Магазин рекомендую, зробив замовлення без проблем, так само оплатив і отримав. Все прошло швидко і без проблем. Дякую!