Стас Крамарчук рекомендує цей магазин
5 червня 2023

Купив: JIMMY Wireless Vacuum Cleaner Fuchsia (JV53R), Замовлення №9579

Обирав подарок другу, дуже важливо було щоб встигнути забрати його до 04.06. Менеджер швидко і чітко обробив моє замовлення і зорієнтував по срокам доставки. Все супер, все сподобалось!
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Та сподіваємось Ваш друг максимально задоволений подарунком від Вас та сервісом від нас)) Єдине не розуміємо чому недоліком Ви поставили фіскальний чек? Ви замовляли товар післяплатою при отриманні, чек про грошовий переказ в цьому випадку видає перевізник т.я. він приймає гроші. Всі інші документи (товарний чек та гарантійний талон) приходять в цифровому вигляді на електронну пошту, яку Ви вказали в замовленні. Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!
Андрей Багачук рекомендує цей магазин
2 червня 2023

Купив: SSD накопичувач Apacer AP480GAS2280P4-1, Замовлення №9556

Супер швидка доставка, товаром задоволений, магазин рекомендую!
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!
Anton Onipko рекомендує цей магазин
22 травня 2023

Купив: IP-камера відеоспостереження HIKVISION DS-2CV2Q21FD-IW (2.8 мм), Замовлення №9391

Oleg Levi рекомендує цей магазин
19 травня 2023

Купив: Карта пам'яті PATRIOT 128 GB microSDXC UHS-I U3 V30 A1 EP + SD adapter PEF128GEP31MCX, Замовлення №9405

Кроме того,что чека не было в посылке, все Ок, можно покупать у продавца
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! При повній оплаті фіскальний чек надходить на електронну пошту, яку Ви вказуєте у замовленні. Також туди приходять гарантійний талон та товарний чек. Перевірте папку «спам», можливо туди потрапило. Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!
FunQly_ рекомендує цей магазин
16 травня 2023

Купив: Блок живлення MSI MPG A850G PCIE5, Відеокарта Palit GeForce RTX 4070 GamingPro (NED4070019K9-1043A), Замовлення №9364

Дуже задоволений оперативністю даного магазину. Якість справді на першому місці. З упевненістю можу рекомендувати цей магазин!
Відповідь представника «dp-shop»
alex kolumb рекомендує цей магазин
16 травня 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer C64, Замовлення №№9365

Гарна ціна. Швидка відправка.
Аріна Луценко рекомендує цей магазин
15 травня 2023

Купив: віконний пилосос CECOTEC Conga Immortal Extreme 3,7 V Glass Hand (05100), Замовлення №#9350

Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Ви вказали недоліком "повернення товару", а що саме Вам не сподобалось? До того ж не бачимо за Вашим замовленням сформованих заявок на повернення товару. Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!
Анд рей рекомендує цей магазин
10 травня 2023

Купив: Відеокарта MSI GeForce GTX 1660 SUPER VENTUS XS OC, Замовлення №9315

Спасибо за товар . Очень хороший магазин.
Відповідь представника «dp-shop»
vova ivanchenko рекомендує цей магазин
6 травня 2023

Купив: Cocotek , Ножі cocotek, Замовлення №9275

Все добре, дякую
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Не зовсім розуміємо чому Ви вказали недоліком повернення товару? За Вашим замовленням не бачимо заявок на повернення. Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!
antj рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Купив: Зубна електрощітка Braun Oral-B PRO 750 D16 CrossAction Black (D16.513.UX), Замовлення №9210

Замовленням задоволений, дякую
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Не зовсім розуміємо чому недоліком Ви вказали фіскальний чек? Вам на електронну пошту він приходить. Якщо не прийшло на всяк випадок дублюємо сюди його. Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!