DETH13 не рекомендує цей магазин
24 жовтня 2022

Купив: Генератор Walter Stahl 6,5 кВт 3-фазний бензиновий PR6500W

Відповідь представника «Marketline»
Доброго дня! Вкажіть, будь ласка, Ваш контактний телефон для консультації з оператором, щоб ми могли вирішити це питання. Дякуємо!
Аналогічна ситуація
24 жовтня 2022 Відповісти
Тоже самое обращялся в отдел по защите потребителя сказали, в кибер полицию там сказали что все безтолку, законы просто на бумаге.
26 жовтня 2022 Відповісти
Вадим Мельник не рекомендує цей магазин
19 жовтня 2022

Купив: Генератор, Замовлення №44388

Куплений генератор не відповідає заявленим характеристикам, будь-якої гарантії чи повернення товару немає. У відповідь на питання про адресу офісу кидають слухавку!
Відповідь представника «Marketline»
Дмитрий Гордиенко не рекомендує цей магазин
14 жовтня 2022

Купив: Генератор Pramatec 6,5 кВт 3-фазный бензиновый PR6500, Замовлення №45350

Не сподобалося: сервісна підтримка

Заказал Генератор Pramatec 6,5 кВт 3-фазный бензиновый PR6500. По телефону продавец подтвердил цену и наличие генератора, так же сообщили что выдаётся гарантия 12 месяцев. Отправил вовремя. При получении на НП вместо указанного генератора отправили генератор PR 9000 2,3кВт, который стоит в два раза дешевле. Чека и гарантийного талона с заказом не отправили. Дозвонится в магазин не возможно. Вернул заказ через НП. Продавец так и не перезвонил.
Відповідь представника «Marketline»
я заказала Генератор Huttenberg Уценка 6,5 кВт 3-фазный бензиновый PR6500W, сказали его нет предложили Генератор Pramatec 6,5 кВт 3-фазный бензиновый PR6500 , но дороже, а прислали генератор Pramatec PR 9000 2,3кВт..
20 жовтня 2022 Відповісти
Artem Yatchenko не рекомендує цей магазин
29 серпня 2022

Купив: Диагностический OBD2 автосканер адаптер ELM327 Блютуз v2.1

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, повернення товару, сервісна підтримка

Вместо полгноразверного автосканер прислали мини, возврат отказались делать. пример товара https://marketline.com.ua/diagnosticheskij-obd2-avtoskaner-adapter-elm327-wifi-v1-5-poddergka-ios-i-android то что прислали на фото
Відповідь представника «Marketline»
Alex Pl не рекомендує цей магазин
27 липня 2022

Купив: Батут Funfit 312, Замовлення №34582

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Marketline»
Екатерина Панасенко не рекомендує цей магазин
23 червня 2022

Купив: Батут

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Ужасный магазин, не рекомендую! Сначала после оплаты товар не отправляли 5 дней, после скандала, отправили но он не соответствует товару который оплатили! Пришёл совершенно не тот батут который оплачивали! Оплачивали и заказали один размер и на количество кг, с лестницей, пришёл меньше по кг, объем не тот, без лестницы! И плюс батут бракованный! Хозяйка и менеджеры бросали трубку, не брали после оплаты товара. Деньги не вернули и обменивать товар тоже не хотят. Бросают трубку.
Відповідь представника «Marketline»
Katya_Poho не рекомендує цей магазин
19 лютого 2022

Купив: Металошукач Fortuna M3 PL, Замовлення №3422811009

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Marketline»
Оля Фатина не рекомендує цей магазин
9 лютого 2022

Купив: Батут Funfit 312 см + сетка + лесенка, 10 футов

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Marketline»
Ольга Кирова не рекомендує цей магазин
7 лютого 2022

Купив: термобелье

Не сподобалося: сервісна підтримка

Відповідь представника «Marketline»
Олег не рекомендує цей магазин
21 грудня 2021

Хотів купити: Балон газовий Novogas Баллон газовый бытовой 12л

Сподобалося: оформлення замовлення

Второй раз пытался купить в этом магазине. Первый ответ оператора ждал 20 мин. подтверждение наличия и цены не получил.
Відповідь представника «Marketline»
Вітаємо, Олег! Напишіть, будь ласка, номери замовлень або ПІБ, на кого оформляли замовлення, для вашої ідентифікації та подальшого розгляду обставин, для врегулювання ситуації, що склалася.
Вітаю! Перший раз я спілкувався в онлайн чаті на сайті https://marketline.com.ua/ з Романом 26.05.2021 для можливості купівлі "Садовые качели Bonro Garden brown". Ціна виявилась не актуальною. Другий раз спілкувався в чаті 21.12.2021 "Есть ли в наличии Баллон газовый бытовой 12 литров, бутан, Novogas, Беларусь? Цена актуальна?". Отримав відповідь через 10 хвилин. "одну минутку, уточняю информацию". Через 45 хвилин: "я прошу прощение за задержку" і все!!!
23 грудня 2021 Відповісти