Ольга Громова не рекомендує цей магазин
20 листопада 2022

Купив: Генератор Munich tools silent 6,5квт, Замовлення №62994

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Заказали в магазине за 32000грн ,отправка 3-4 дня.Никто после 4 дней мне не позвонили ,сама набрала,сказали,что на неделе задерживают,но будет.Пришла смс с номером накладной.Забрали ,пришел генератор совершенно не тот,без документов , мощность максимум 2,8квт.Дозвонились,в воскресенье, девушка сказала,что возврат не возможен и чтоб звонили в понедельник.

Купив: Туристична плитка

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Валентина Тарасова не рекомендує цей магазин

Купив: Туристична портативна газова плита

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Замовлення прийняли, взяли предоплату, сказали,що в понеділок відправка і пропали, на телефон не відповідають. Буду звертатись до суду. Не рекомендую
спасибо как раз хотел заказывать у них туристическую газовую плиту. Теперь не буду
28 листопада 2022 Відповісти
Банда Ера не рекомендує цей магазин

Купив: Генератор fisher 6,5квт

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Купил на юр особу пришел другой генератор однофазный максимум 2 квт дозвониться не возможно перезвонил с другого номера взяли и сказали что возвратом занимается другой отдел и они мне перезвонят, никто не перезвонил, буду писать заявление в полицию.
Ирина Ирина не рекомендує цей магазин
17 листопада 2022

Купив: Генератор бензиновий 6,5кВт 3-фазний

Не сподобалося: наявність, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

А подскажите, пожалуйста,куда обращаться?
21 листопада 2022 Відповісти
Volodymyr Ternovyi не рекомендує цей магазин
16 листопада 2022

Купив: Генератор бензиновий 6.5 кВ, Замовлення №63020

Не сподобалося: наявність, повернення товару, сервісна підтримка

Замовив генератор на 6.5 кВ, прийшов на 2.2 кВ. На дзвінки магазин не відповідає. Неможливо здійснити повернення. Буду звертатись в поліцію.
Inna Poimanova не рекомендує цей магазин
16 листопада 2022

Купив: Генератор бензиновий, Замовлення №63134

Товар не відповідає дійсності,ніхто не збирається повертати гроші,не відповідають на дзвінок,як потім з‘ясувалось,сайт працює без будь якої реєстраціі чі ФОП.Буду звертатись до суду
Андрій Павленко не рекомендує цей магазин
15 листопада 2022

Купив: Генератор Walter Stahl 4.8, Замовлення №0997227866

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, сервісна підтримка

Надіслали інший генератор, потужністю 2.8, кажуть перетелефонують а далі ігнор, буду звертатись до суду
Вдалося щось добитися? Як реагує поліція? Чи прийняли заяву і на цьому все?
10 грудня 2022 Відповісти
Я обращался бестолку
10 грудня 2022 Відповісти
Yuriy Lyashchuk відповів на коментар ТИМОФЕЙ ЧЕ ГЕВАРА
А що говорять? Не хочуть розглядати звернення чи звернення приймають, але не хочуть розбиратися з цим магазином?
11 грудня 2022 Відповісти
Рома Гончаров не рекомендує цей магазин
15 листопада 2022

Купив: Бензиновый генератор N-Holland 9000 (BS2500), Замовлення №20400304074612

Не сподобалося: сервісна підтримка

Замовив в інтернет-магазині marketline генератор на 4.8 кВ. Прийшов на Нову пошту генератор 2.8 кВ. Наклейки про потужність з товару та упаковки заклеяні новою поштою, а з іншоЇ сторони наліпка а4 6-6,5 кв . Інструкції нема. На дзвінки не відповідають. Телефон відправника з Івано-Франківська неактивний. Хочу замінити на другий генератор,але не можу ні зким звязатись.
Ольга Билоног не рекомендує цей магазин
14 листопада 2022

Купив: Генератор

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Замовили генератор на 4,8 кВт прийшов на 2,8 кВт. Немає паспорту, гарантійного талону, всі наклейки здерті з генератора, магазин не відповідає. Сервіс просто жахливий, не раджу нікому купувати в цьому магазині!