Roman Martynov не рекомендує цей магазин
2 листопада 2022

Купив: Honda EM6500CXS

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: сервісна підтримка

Відповідь представника «Marketline»
Доброго дня! Вкажіть, будь ласка, Ваш контактний телефон для консультації з оператором, щоб ми могли вирішити це питання. Дякуємо!
Ivan Tsud не рекомендує цей магазин
1 листопада 2022

Купив: Генератор Уцінка Walter Stahl 6,5 кВт 3-фазний бензиновий PR8500W, Замовлення №50401

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Був замовлений наступний товар: https://marketline.com.ua/generator-utsenka-walter-stahl-6-5-kvt-3-faznyj-benzinovyj-pr6500w-ru-uk?search=walter%20stahl%20pr8500w Прийшов інший: n-holland ps9000 На коробці були заклеєні характеристики й наклеєні несправжні. Магазин на зв?язок не виходить.
DAD2345 не рекомендує цей магазин
31 жовтня 2022

Купив: WalterStahl 6,5 кВт

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

22.10.22 був замовлений генератор WalterStahl 6,5 кВт, попросили 500 грн передоплату, пообіцяли відпавити 24.10.22. 25.10.22 передзвонив, попросили увійти в положення, війна, сказали відправлять сьогодні....створили заявку на відправлення НП і скинули номер накладної. 31.10.22 не відправлено, трубку не беруть.
Відповідь представника «Marketline»
Додзвонитися неможливо. Через корзину замовив такий же генератор ще раз, але вказав інший номер телефону...передзвонили, сказали є в наявності....коли запитав чому вже більше 2ох тижнів не вислали товар і не дзвонять і до них неможливо додзвонитися, то відповіли що на минулому тижні вони не працювали, були проблеми...пообіцяли вирішити питання чому не відправили генератор і передзвонити, Пройшло 3 дні і тиша,....мабуть потрібно в поліцію звернутися, можливо в військовий час такі питання всетаки легше вирішити, бо людям здається що вони безнаказанно можуть обманювати направо і наліво....
9 листопада 2022 Відповісти
bestskincomua не рекомендує цей магазин
30 жовтня 2022

Купив: Генератор Huttenberg Уценка 4,8 кВт 3-фазный бензиновый PR6500W

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Приехал генератор не тот что покупал а тот что стоит у другого продавца на 3-4 тыс грн дешевле. Гарантийный талон отсутствует Чек отсутствует. обратной связи нет. То есть возврат не возможен.
Відповідь представника «Marketline»
Доброго. Вас интересует мой номер? Так он есть у вас) Вы же мне звонили , консультировали по наличиию и по техн характеристикам + скинули смс для оплаты. Куда я и оплатил 20+ тыс грн. И получил не то за что оплатил. Где чек? Где гарантия? Какой номер заказа у меня? Почему я не получил на почту всю инфу о своем заказе? Почему я получил не то что заказал? Почему к вам не возможно дозвонится? Почему на письма никто не отвечает? Мне как и многим обманутым понятно почему, как и вам понятно о чем я тут пишу.
2 листопада 2022 Відповісти
Олександр Хомич не рекомендує цей магазин
28 жовтня 2022

Купив: Генератор Walter Stahl 4,8 кВт 3-фазний бензиновий PR4800W, Замовлення №49445

Замовляв Walter Stahl 4,8 кВт 3-фазний бензиновий прийшов Pragmatec на 2.3кВт. Зворотнього зв'язку немає, всі лінії завжди зайняті, на електронні листи не відповідають.
O6736I6З29
2 листопада 2022 Відповісти
Oleksandr Potoskiy відповів на коментар Олександр Хомич
і що, вирішили проблему?)
Олександр Хомич відповів на коментар Oleksandr Potoskiy
Так, допомогли
2 лютого 2023 Відповісти
pnqbud не рекомендує цей магазин
27 жовтня 2022

Купив: Kraft World 6,5 кВт 3-фазний бензиновий

Сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Marketline»
"продають дешеві генератори під виглядом дорогих! " класика )
2 лютого 2023 Відповісти
Tasha Tasha не рекомендує цей магазин
26 жовтня 2022

Купив: Генератор Huttenberg 6,5 кВт 3-фазный бензиновый PR6500W

Відповідь представника «Marketline»
Александр Спорт не рекомендує цей магазин
25 жовтня 2022

Купив: Walter Stahl 3-фазный 3,5 кВт

Сподобалося: оформлення замовлення

После предоплаты связь с магазином пропала, попросил вернуть предоплату в письме, спустя еще два дня отправили товар ! На сайте заказ одну модель, прислали другую. Предоплату соответственно не вернут.
Відповідь представника «Marketline»
Ольга Міщенко не рекомендує цей магазин
25 жовтня 2022

Купив: Генератор, Замовлення №210853698

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, повернення товару, сервісна підтримка

Замовили генератор на 6.5 кВ,прийшов на 2.3 продавець невідповідає на жоден з телефонів, вже робили повторне замовлення, аби перетелефонували, але тільки чують про проблему, скидають і дозвонитися неможливо. Читаю, що я не перша з такою проблемою, але нажаль потрібно було раніше почитати відгуки. НЕРЕКОМЕНДУЮ ЩОСЬ У НИХ ЗАМОВЛЯТИ.
Відповідь представника «Marketline»
Наташа Лагодна не рекомендує цей магазин
24 жовтня 2022

Купив: Генератор, Замовлення №47349

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, сервісна підтримка

Замовили генератор на 6.5 кВ,прийшов на 2.5,продавець невідповідає на жоден з телефонів. НЕРЕКОМЕНДУЮ. Відправник ... Ігор Олегович 09632189** На сайті магазин знаходиться в Києві,відправка тільки НП.,а відправка була з І.Франківська,відправник дзвоний декілька разів -чому незабераємо-бо наложка-скоріше забрати кошти-а тепер взагалі невідповідає. На самій коробці незрозуміло де написано потужність,написано три різні цифри,на корбці одне на генератору зовсім інше.
11 листопада 2022 Відповісти