Іра Терефельська не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 березня 2021

Купив: Металлоискатель КВАЗАР АРМ на русском язике с ефем и регулятором тока ТХ Quasar ARM корпус GR 2018

Кошти за Металошукач Квазар АРМ російською мовою з FM і регулятором струму ТХ \ Quasar ARM корпус GR 2018 повернули 25.03.21 Відразу по поверненню коштів у сервісі hotline ми поставили позначку, що проблему вирішено і доповнювати ще відгук не мали наміру та представники магазину просять видалити відгук з hotline. Видаляти відгук ми не будемо, так як відгук максимально коректно відображає ситуацію, яка відбулася і застерігає майбутніх покупців з проблемами, які можуть виникнути при покупках в даному магазині. Кожного разу в магазині була причина не повертати кошти, спочатку, що товар мають перевірити в технічно-сервісному центрі і на це необхідно час, далі що бухгалтерія не здійснює повернення коштів у вихідні та після обіду, відсутність номера картки, яку ми диктували декілька разів і на сам кінець, що коштів на картці немає, так як вони оплачують рекламу і т.д. Дана ситуація навчила більш уважніше підходити до вибору товару та магазину. Дані металошукачі дуже низької якості, щоб вони, нормально запрацювали їх потрібно допрацьовувати, тобто купив пристрій і починаєш паяти і допаювати і це за свої кошти. Будьте готові, що в ньому може поламатися абсолютно все зарядна плата (блок живлення), кабель котушки, сам пристрій, штанга, збиватимуться налаштування, та йтимуть хибні сигнали, а в середині дроти можуть бути припаяні, як небуть і куди небуть, що в кінцевому результаті призведе до поломки приладу. Дякую, що магазин полегшив мені роботу і не довелося писати заяву в поліцію, щоб повернули кошти, платформі hotline завдяки якій представники магазину пришвидшили процес повернення коштів. І на сам кінець замість того, щоб вкладати кошти в рекламу металошукачів, як було заявлено продавцем, прилади мають бути якісними та відповідати ціні.
26 березня 2021 Відповісти