Artur рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB eSIM Blue (MTLY3), Замовлення №6170

Відповідь представника «iSpot»
Дякуємо за позитивний відгук)
Андрій рекомендує цей магазин

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 512GB, Замовлення №0428

Швидкий зворотній зв'язок, чудовий консультант Дарина, яка дуже допомогла ефективно зробити оформлення. Відправили в день замовлення, за що дуже вдячний. За потреби звернусь до них знову.
Відповідь представника «iSpot»
Дякуємоооо, передамо Дарині ваш відгук) Та вітаємо у світі VR)
Рома Дудчук рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512 GB Starter Bundle, Замовлення №0412

Чудовий магазин. Звечора замовив товар, відразу передзвонила менеджер, і через пів години товар вже був на пошті, до речі доставку оплатив магазин. Ціни одні з нижчих, приємні співробітники і швидкість роботи! Рекомендую!
Відповідь представника «iSpot»
Дуже вам дякую за класний відгук) Це так примємно)
Dmytro Smyrnov рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Чохол для смартфона Apple iPhone XS Leather Case - Black (MRWM2), Замовлення №0430

Дякую. Все чудово та швидко
Відповідь представника «iSpot»
Раді, що все сподобалося)
Олег Кулагин рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №0421

Заказывал товар в субботу вечером и тогда же его и отправили, что очень приятно! Цена на товар ниже, чем у многих других магазинов, но гарантию не урезали.
Відповідь представника «iSpot»
Зберігаємо гарантію та всі можливі приємності для покупця) Класних VRажень від окулярів)
Віта Рижук рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: apple watch, зарядна станція, аксесуари, Замовлення №04943

Відповідь представника «iSpot»
Дуже вам дяку, Віта, за класний відгук і розписані деталі) Космічно приємно)
Yuliia Pekhotina рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium (MTUV3), Замовлення №0263

Телефон прийшов запломбований, все гарно запаковано! Покупкою задоволена, дякую за якісне обслуговування!
Відповідь представника «iSpot»
Дякуємо за довіру і раді, що виправдали її)
Senya Maslova рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Планшет Apple iPad Pro 11 2018 Wi-Fi + Cellular 256GB Space Gray (MU102, MU162), Замовлення №00000

Спасибо магазину за покупку, очень довольна!
Відповідь представника «iSpot»
Дяяякую вам за позитивний фідбек)
Evgeny Mihayluk рекомендує цей магазин
21 січня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512 GB Starter Bundle, Замовлення №0244

Продавець відправив товар в це же день, доставка новою поштою була безкоштовна, як і зазначено на сайті
Відповідь представника «iSpot»
Дякую вам за відгук Надіємося отримаєте задовлення від занурення в ігровий світ)
Roman Luts рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Microsoft Xbox Wireless Headset (TLL-00001), Замовлення №0042

Відправили швидко, в той же день. Товар в оригінальній коробці, не розпакований. Безумовно рекомендую магазин
Відповідь представника «iSpot»
Дуже дякую за відгук та хороші слова)