Юлия рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Купив: Фен-мультистайлер Dyson Airwrap Complete Nickel/Fuchsia (310733-01), Замовлення №2149

Приємний персонал, все швидко і чітко зробили, дякую. Одразу видно сервіс !)
Михаил Харченко не рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: Фен-стайлер Dyson Airwrap Multi-styler Complete Long Limited Edition Vinca Blue/Rose (426132-01), Замовлення №1799

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Gleb Cmirnov рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Купив: Пылесос Dyson V11s Digital Slim Fluffy, Замовлення №2132

Пылесосом жена очень довольна, однако не приятно, что в комплектации не было дополнительного вставного аккумулятора, который предусмотрен инструкцией. Один недостаток что предусмотрено о дополнительном аккумуляторе.
Вита Серонина рекомендує цей магазин
1 жовтня 2023

Купив: Посудомийка Bosch SMV24AX00K, Замовлення №2177

Купила посудомойку две недели назад. Все великолепно.
rvyshnevskyi не рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Фен-мультистайлер Dyson Airwrap Complete Special Gift Edition Prussian Blue/Rich Copper (388447-01), Замовлення №2117

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Магазин прожає підробний товар Dyson під віглядом оригінальної продукції, будьте уважні
Віталій рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Кавомашина автоматична Nivona CafeRomatica 825 (NICR 825), Замовлення №2126

Великий вибір електроніки, і головне ціни відповідають дійсності, рекомендую завітати.
Наталія рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: Подрібнювач харчових відходів STATUS Premium 400, Замовлення №2123

Дуже задоволена технікою , яку тут купляю та не навязливимм консультантами, які за потреби допоможуть та підскажуть) Якщо за технікою чи іншими товарами які ви пропонуєте то без сумнівів до вас ))) 5++
Лерочка рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Купив: Фен для волос Dyson Supersonic HD08 Fuchsia/Nickel, Замовлення №2112

Фен просто нереальний,дуже дуже задоволена.Ніяких проблем не знайшла,обовязково буду ще замовляти техніку в вашому магазині!
Ирина Тарарака рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Фен-мультистайлер Dyson Airwrap Complete Long Prussian Blue/Rich Copper (395899-01), Замовлення №2104

Широкий асортимент. Продавці які завжди допоможуть.
Нікіта рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Купив: Стиральная машина с сушкой LG F4DV508S2TE, Замовлення №2099

Дуже давно хотів придбати цю машинку.Задоволений на всі 100% Дякую магазину!