Настя рекомендує цей магазин

Купив: Пілосос Dyson v11s digital slim fluffy, Замовлення №2483

Пылесос искали для себя, поэтому на качестве и функциональности не собирались экономить, но все же решили восспользоваться рейтингом цен на хотлайн и Dyson v11s в этом магазине оказался по самой низкой стоимости. Позвонили - наличие подтвердили. В остальном все также хорошо.
Віталій9987 рекомендує цей магазин

Купив: Кухонна машина Bosch MUM54251, Замовлення №2486

Кухонная машина выбиралась для себя и перед тем как покупать все было тщательно изучено. Для покупки выбрали именно этот магазин, потому что его посоветовали друзья, они тут неоднокртано покупали и всегда все было отлично. Наша покупка не стала исключением. Приятный менеджер, быстрая доставка, товар в наличии и правдиво указанная цена, без всяких доп гарантий и сервисов. Магазин действительно достойный и стоит внимания.
Марта рекомендує цей магазин

Купив: Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Premium (1.513-160.0), Замовлення №2414

Добрий вибір техніки. Доброзичливий консультант допоміг визначитися з товаром, відповів на більшість питань, показав знання своєї справи
Броваренко Юрій рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Фен-стайлер Dyson Airwrap Multi-styler Complete Long Prussian Blue/Rich Copper (395899-01), Замовлення №2497

Топовий сервіс та чудові знижки!
Баранюк Богдан рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Купив: Фен-стайлер Dyson Airwrap Complete HS01 Black/Purple (333107-01), Замовлення №2494

Якість товару і обслуговування на високому рівні.
Анна рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Мікрохвильовка Bosch BFL623MC3, Замовлення №2383

Корисні статті та огляди товарів на сайті. Перед покупкою завжди можна ознайомитися з досвідом і порадами інших клієнтів. Велика цінність для вибору товару.
Mark S рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Посудомоечная машина встраиваемая Bosch SРV4XMX16Е, Замовлення №2246

Замовив Bosch SРV4XMX16Е і залишився задоволеним якістю та оперативною доставкою. Дякую, Домобит!
Віталій рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Посудомийна машина Bosch SPV2XMX01K, Замовлення №2348

Приємні консультанти, гарно знають товар, терплячі бо спокійно відповідають на мої найтупіші питання, і взагалі комфортна атмосфера. Мені сподобалось.
Арина Соловьева рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Вытяжка Elica HIDDEN 2.0 IX/A/60, Замовлення №2219

Ефективна та дружелюбна служба підтримки. Вирішують усі питання оперативно.
Леонід рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Мікрохвильовка Bosch BFL623MC3, Замовлення №2329

Приємний бонус для постійних клієнтів. З моменту першої покупки отримав можливість збирати бонусні бали та отримувати знижки на майбутні покупки. Це завжди приємно отримувати щось додаткове