Ольга Бойко рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Фен-мультистайлер Dyson Airwrap Complete Special Gift Edition Prussian Blue/Rich Copper (388447-01), Замовлення №2198

Завдяки великому вибору якісних товарів, легкості придбання та наявності бонусної системи, цей магазин став моїм безсумнівним фаворитом. Додатково вражає ввічливий персонал, який точно знає, як здійснювати кросс-продажі. Рекомендую з задоволенням!
honoredeschamps548 рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Пилосос 2в1 (вертикальний + ручний) Dyson Cyclone V11 Absolute, Замовлення №2194

З приємністю ділюся своїми враженнями від покупок у вашому онлайн-магазині! Ваш величезний вибір товарів та зручний інтерфейс сайту зробили мій віртуальний шопінг приємним та легким. Особливо вразила оперативність та професіоналізм консультантів у чаті. Швидкі та точні відповіді на всі питання роблять покупки ще більш приємними. Відчувається відкритість і доступність інформації, що сприяє відчуттю довіри.
Альона рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Варильна поверхня електрична Elica NIKOLATESLA FIT BL/A/72, Замовлення №2190

Анатолій Сокольвак не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 листопада 2023

Купив: Фен-мультистайлер Dyson Airwrap Complete Nickel/Fuchsia (310733-01), Замовлення №143/2

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Продавець повернув кошти.
6 грудня 2023 Відповісти
У мене така ж сама ситуація , як у вас . Купив на подарунок стайлер дайсон і він оказався не орігінальним Сервіс жахливий . Кошти отримав назад, але з трудом
7 грудня 2023 Відповісти
Andriy Gladyshko рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Подрібнювач харчових відходів STATUS Premium 300, Замовлення №2182

Приємний консультант, який надав корисну, чітку, якісну інформацію яка допомогла нам у виборі побутової техніки
Андрей Волошин рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Посудомийна машина Bosch SPV4XMX28E, Замовлення №2178

Магазин побутової техніки з помірними цінами. Продавці ввічливі та компетентні
Віталій Мирний рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Пилосос 2в1 (вертикальний + ручний) Dyson V15 Detect Absolute (394451-01), Замовлення №2174

Скільки товарів не купував у цьому магазині завжди без нарікань працює добре нічого не повертали. Персонал ввічливий, якщо треба, можуть проконсультувати.
Максим рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Посудомийна машина Siemens SR85EX05ME, Замовлення №2157

Чудовий магазин. Великий вибір. Обслуговування високому рівні
Sergo рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Фен-мультистайлер Dyson HD07 Supersonic Nickel/Copper (389922-01), Замовлення №2155

Замовляв на подарунок дівчині,безмежно задоволена) Якість матеріалу гарна.
Анастасія рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Морозильна камера AEG ABE818F6NC, Замовлення №2152

Добре обслуговування! Підібрали товар, який шукали!