Name77 не рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Фен-стайлер Dyson Airwrap Complete Special Gift Edition Prussian Blue/Rich Copper., Замовлення №5380

Отриманий товар не відповідає заявленому «новий» - фен був у використанні. Звернулися в магазин для повернення товару та грошей відповідно. Три дні чекаємо, жодної відповіді. Непорядний магазин. Зіпсоване свято та нерви. Будемо звертатися до держ служби захисту споживачів. Подумайте чи варто купувати у цьому магазині.
Магазин трубку не бере, на листи у пошті та у телеграмі не відповідає, тиждень чекаємо.
7 січня 2024 Відповісти
Максим рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Посудомийна машина Bosch SMV24AX00K, Замовлення №2306

Вражає те, як ретельно відбираються товари в асортименті. Я завжди можу бути впевнений у якості продукції, яку замовляю.
Ruslan рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Купив: Фен-стайлер Dyson Airwrap Styler Complete HS01 Fuchsia (310733-01), Замовлення №2458

Підтвердили і організували доставку кур'єром в той же день. На жаль, придбаний товар не підійшов (не та модель) довелося повертати. Повернення відбувалось Новою поштою, гроші повернули після отримання.
Андрей рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry Oven & Grill FW501 (FW501815), Замовлення №2295

Дуже вдячний за високий рівень обслуговування клієнтів. Вони оперативно відповідали на всі питання, допомагали вибрати правильний товар та надавали вичерпну інформацію про процес доставки.
Игорь рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Пароочисник Karcher SC 5 EasyFix Premium Iron (1.512-557.0), Замовлення №2286

Цей магазин - ідеальне місце для тих, хто цінує зручність та високу якість. Вражений швидкістю обробки замовлення та ввічливістю підтримки. Рекомендую з упевненістю!
Антон Савченко рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Стайлер (випрямляч) Dyson Corrale Black Nickel/Fuchsia (322952-01), Замовлення №2263

Бездоганний сервіс! Придбав тут подарунок, і вражений якістю обслуговування. Вони докладають зусиль, щоб кожен клієнт відчував себе важливим. Це той випадок магазину, куди хочеться повертатися!
Jakob рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Стайлер (випрямляч) Dyson Airwrap Complete Long Fuchsia/Nickel (395800-01), Замовлення №2253

З цим магазином у мене завжди виходить економити, адже тут регулярно проходять розпродажі та акції. Висока якість за доступною ціною - це те, через що я обираю цей магазин знову і знов
Егор Заика не рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Стайлер (випрямляч) Dyson Airwrap Complete Long Topaz/Orange (441008-01), Замовлення №2336

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Купил на подарок этот стайлер, в переписке вайбера сказали что оригинал, заказал, оплатил, на почте ‘те кто забирал’ открыли коробку, фен на месте-на месте, паль откровенная, даже инструкцию под крышку забыли положить, внутри картон порван местами, крепление сломано. Написал продавцу и молчит. Чек не положили, связаться с ними не могу. Связался, ожидаю возврат
Чи вдалося повернути?
28 грудня 2023 Відповісти
Нет, товар отправил обратно - забрали, деньги не вернули по сей день! Написал заявление в полицию, там молчат, думаю скоро пойду к ним делать скандал или вообще поищу этого владельца магазина и кабина будет б
15 лютого 2024 Відповісти
Марина рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Стайлер (випрямляч) Dyson Airwrap Complete Nickel/Fuchsia (310733-01), Замовлення №2216

Я просто в захваті від покупки в цьому онлайн магазині! Неперевершений сервіс, швидка доставка, підтримка клієнтів, що працює як годинник, а також високоякісний товар - все це дозволяє зробити покупку з максимальним комфортом.
vorzevaleksandr57 рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Подрібнювач харчових відходів STATUS Premium 400, Замовлення №2211

Знову вирішили скористатися послугами цього магазину, і милим сюрпризом стало те, що обслуговування тут залишається на вищому рівні! Останній раз зробили онлайн замовлення, і все було виконано швидко та ефективно! Як завжди, рекомендую!