Олександр Ковальчук рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон OPPO A96 8/128GB Starry Black, Замовлення №КК000107890

Купував телефон, реально класна знижка, телефон працює швидко, процессор витягує ігри класно. Старий телефон прийняли в трейдин по хорошій ціні. Придбали сервіс від розбиття, так як гарантія в КТС реально працює. Рекомендую
Відповідь представника «КТС.ua»
Ви мотивуєте нас працювати ще краще. Щиро Вам дякуємо! ;)
Pavlo Tuchyn рекомендує цей магазин
26 квітня 2023

Купив: Мережевий зарядний пристрій 20W USB-C Power Adapter, Замовлення №КК000099813

Потрібно було зарядний пристрій для Apple, продавці порадили взяти оригінальний так як він краще буде заряджати телефон та не буде вбивати батарею телефону. Дякую магазину КТС та його працівникам за досвідченість та хороші ціни! Магазин рекомендую всім своїм друзям
Відповідь представника «КТС.ua»
Дякуємо за фідбек, нам так приємно! :) Ви круті!
Василь Ковальчук рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон OPPO A96 8/128GB Starry Black, Замовлення №КК001004155

Довго вагався коли обирав телефон для дитини, оскільки бюджет був обмежений, а дитина любить грати в ігри. Після того, як замовив, дівчина з кол центру орієнтовно за 10 хвилин повідомила, що моє замовлення готове та очікує в магазині. Продавці, які видавали телефон допомогли підібрати чохол та скло. Покупкою задоволений.
Відповідь представника «КТС.ua»
Дякуємо, будемо завжди раді бачити Вас у мережі "КТС" ;)
Олег Русофобов не рекомендує цей магазин
24 квітня 2023

Купив: Samsung 970 EVO Plus 1 TB (MZ-V7S1T0BW), Замовлення №K22802908

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Оскільки гарантію на пристрій надає виробник, ми були змушені перенаправити SSD у авторизований сервісний центр по комплектуючих виробника Samsung - "МТІ-Сервіс". Комплектуюча повернулась із заключенням: "Під час діагностичного огляду було проведено необхідні тести, згідно методики викладеної виробником. Параметри виробу вкладаються у межі допуску відповідно до технічних норм виробника. Наданий споживачем виріб вважається справним". Тобто, згідно дослідженням виробника, мідного охолодження цілком достатньо для SSD (в деяких версіях SSD воно взагалі не використовується). Те що текстоліт SSD незначною мірою вигнутий, це є в межах норми, оскільки пайка елементів на текстоліт іде під значною температурою і легка деформація текстоліту допускається (у інших виробників аналогічна ситуація). На ваше прохання ми відправили SSD повторно у "МТІ-Сервіс", як отримаємо нову інформацію, ми із Вами зконтактуємо.
Магазин по телефону каже, шо ссд має бути вигнутим дугою і контролер має бути нижче чіпів пам\'яті. Магазин каже, шо це фірмова фішка Самсунг.
25 квітня 2023 Відповісти
З магазином все зрозуміло. Цікаво, шо скаже представник Самсунг. Диск буде оглянутий безпосередньо працівником українського філіала Самсунг, коли диск доїде до МТІ
27 квітня 2023 Відповісти
Представник КТС, 70-80 градусів по контролеру означають, шо мідної фольги не вистачає, а використовувати радіатор з цим ссд неможливо, бо термопрокладка будь-якого радіатора не торкається контролера на цьому ссд, бо ссд кривий і контролер занадто низько розташований
27 квітня 2023 Відповісти
Руслана1997 рекомендує цей магазин
26 березня 2023

Купив: Материнська плата ASUS TUF GAMING Z790-PLUS WIFI, Замовлення №K22589238

Замовляла декілька разів. Товари приходять вчасно і в справному стані. Рекомендую даний магазин!
Відповідь представника «КТС.ua»
Дякуємо за фідбек, нам так приємно! :) Ви круті!
23 березня 2023

Купив: Пасивне охолодження be quiet! MC1 (BZ002), Замовлення №K22770888

Дуже приємно здивований. Магазин претендує на роль мого улюбленого.
Відповідь представника «КТС.ua»
Ви мотивуєте нас працювати ще краще. Щиро Вам дякуємо! ;)
23 березня 2023

Купив: SSD накопичувач Samsung 870 EVO 500 GB (MZ-77E500BW), Замовлення №KT21086349

Хороший зручний інтернет-магазин електроніки. Замовлення доставили вчасно, без затримок. Персонал ввічливий та компетентний. Товар новий, в заводській упаковці, пломби на коробці не пошкоджені. Ціна товару відповідна до вказаної на сайті hotline.ua.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Нам надзвичайно приємно, що знайшли час та натхнення написати такий гарний відгук. Ви мотивуєте нас працювати ще краще. Щиро Вам дякуємо!
Вячеслав Клочков рекомендує цей магазин
19 березня 2023

Купив: Навушники Panasonic RP-HT161E-K Black, Замовлення №K22726817

Дуже задоволений. Рекомендую. Окреме спасибі за якісну упаковку.
Дякуємо за фідбек ;)
Misha рекомендує цей магазин
17 березня 2023

Купив: Набір інструментів Xiaomi JIUXUN Tools Toolbox 60 предметів, Замовлення № K22700674

швидка доставка
Дякуємо, будемо завжди раді бачити Вас у мережі "КТС
;)
24 березня 2023 Відповісти
AI_Avenger рекомендує цей магазин
10 березня 2023

Купив: Комп'ютерне крісло для геймера HATOR Arc Fabric Jet black (HTC-982), Замовлення №K22631314