9 червня 2023

Купив: Монітор Samsung T35F (LF22T350F) (LF22T350FHIXCI), Замовлення №KT21465095

Замовлення зробив в інтернет-магазині, товар отримав через дві години того ж дня в місцевому магазині. Товар розпакували при мені для огляду, відразу перевірили на биті пікселі (безкоштовно, а не за 200 грн, як в деяких магазинах). Персонал достатньо компетентний та ввічливий. Інтернет-магазин достатньо зручний. Є також мережа локальних магазинів. Ціна товару була така, яка вказана на hotline.ua. Користуюся послугами цього магазину вже кілька років - поки що негативних моментів не було.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Нам надзвичайно приємно, що знайшли час та натхнення написати такий гарний відгук. Ви мотивуєте нас працювати ще краще. Щиро Вам дякуємо!
PashaSloth не рекомендує цей магазин
20 травня 2023

Купив: Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G 8/256 Glacier Blue, Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 8/256GB Glacier Blue, Замовлення №K23037490

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Під час оформлення "Оплати частинами" компанія "КТС" бере на себе зобов'язання оплатити відсотки по розстрочці замість клієнта, тому в деяких випадках ця можливість не поєднується із подарунком. В таких ситуаціях, окрім напису "Метод оплати відміняє подарунки", подарунок зникає із корзини. Зазвичай, клієнти це помічають або додатково уточнюють на рахунок акції. Інформацію про цей інцидент ми вже передали розробникам на розгляд. В будь-якому випадку, ніхто не мав на меті ввести Вас в оману. Деталі по вирішенню ситуації обговорили із Вами особисто. Дякуємо за розуміння ;)
Oleg не рекомендує цей магазин
9 травня 2023

Хотів купити: Комп'ютерне крісло для геймера HATOR Arc Fabric Jet black (HTC-982)

Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Справді трапився технічний збій, постачальник без попередження змінив налаштування прайсу, в результаті чого, всі позиції з прайсу відображались як такі, що є в наявності, зокрема й ті яких фактично не було на залишках. Ваше замовлення було створене 08.05.2023 - 01:02:07. СМС про відсутність товару у постачальника, із нашої сторони було відправлено 08.05.2023 - 17:58:00, відповідь на яке, отримали від Вас 08.05.2023 - 18:32:00. У якості компенсації за витрачений час, Вам було нараховано бонуси, які Ви зможете використати на майбутні покупки будь-яких товарів у нашій мережі. Перепрошуємо за завдані незручності та сподіваємось на розуміння ;)
YaroslavDAN рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Starlight (MPUR3), Замовлення №KK000112358

Прийшов мій час спробувати iOS, по звичці почав серфити в інтернеті і чесно кажучи був шокований, які тільки продавці ними торгують і ціни дуже розкидані, тому вирішив купувати в офіційних представників з можливістю самовивозу. Про KTC чув і здивувався, що вони ОФ-партнер. Загалом все пройшло як по маслу). Дякую продавцю.
Відповідь представника «КТС.ua»
Ви мотивуєте нас працювати ще краще. Щиро Вам дякуємо! ;)
Denys Molchanovich не рекомендує цей магазин
28 квітня 2023

Купив: Смарт-годинник Amazfit T-Rex 2 Astro Black & Gold, Замовлення №K22937181

Відношення персоналу до клієнтів
Відповідь представника «КТС.ua»
Вітаю, Денис! Вдячні Вам за зворотний зв'язок. Наш менеджер вже сконтактував з Вами для вияснення деталей, ми обов'язково перевіримо як відбувалася консультація та, в разі виявлення помилки, проведемо роботу із працівниками.
Vanuta Cherneckaya рекомендує цей магазин
28 квітня 2023

Купив: Смартфон OPPO A57s 4/64GB Sky Blue, Замовлення №000103574

В першу чергу, хочеться сказати ,дякую працівникам, які обізнані і знають свою справу. По-друге, чудовий асортимент товару. Обирали в подарунок телефон, задоволені безмежно.
Oleh Pastushok рекомендує цей магазин
27 квітня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 128GB Space Black (MPXV3), Замовлення №KK000046925

Відповідь представника «КТС.ua»
Від відгука, що Ви лишили, у нас радіє серце І розуміємо, що кожен день живемо не дарма Десь консультант у магазині радіє і сміється А менеджер у офісі танцює гопака :)
Ох, а як приємно читать оцю слівчину Я весь - всім тілом й думкою нирнув у цю пучину. І знаєте на вулиці позеленіла травка Не можу відпустити я - ваш комент без подарка. Ловіте дану пісню - у відповідь на вашу Бо від такой любові пересолив я кашу. І квітнуть стовбури - від верби до липи Ця відповідь на відповідь ламає архітипи. Сто відсотків, що відразу ви полізли в гугли І напевне цій бесіді розпалив я вугли. Але заспокійтесь, нерви бережіте Якщо я Вас чимсь образив - просто напишіте. Дякую Вам ще раз, сто разів, мільйонів То безкрайня моя дяка, як те стадо конів. Знайте, ті тварини - чудеса природи Як і відгуки віршами - пишуть вряди-годи.
28 квітня 2023 Відповісти
Юра Лісковий рекомендує цей магазин
27 квітня 2023

Купив: Смартфон OPPO Reno7 8/128GB Cosmic Black, Замовлення №КК000346279

Змінював свій старий андроїд на новий , консультанти запропонували oppo reno 7 і я досі не шкодую про свій вибір телефону і магазину в якому купував , Переваги мережі КТС в сервісі і ставлені до клієнтів завжди на вищому рівні , купував раніше в інших мережах і там відповідного ставлення не отримав
Відповідь представника «КТС.ua»
Ви мотивуєте нас працювати ще краще. Щиро Вам дякуємо! ;)
Liza Pototska рекомендує цей магазин
26 квітня 2023

Купив: Навушники TWS OPPO Enco Buds White, Замовлення №КК000040593

Купувала ще минулоріч за акційною ціною, і до цього часу задоволена якістю звучання (+ хороша шумоізоляція). В точці видачі "Київстар" від КТС мені вперше розповіли про Оплату Частинами, що було доволі зручно розділити вартість навушників на 3 місячні платежі без %.
Дякуємо за фідбек, нам так приємно! :) Ви круті!
oleksiy dolyniuk рекомендує цей магазин
26 квітня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Starlight , Замовлення №КК001012609

Все ж наважився купити даний айфон, і звичайна річ, ніяк не пошкодував. І дякую продавцю, що переконав здійснити покупку, а то би й далі ходив зі старим Все сподобалось, розташування магазину, наявність будь-якого кольору, ціна і швидкість обслуговування