Nathanson рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: Смартфон OPPO Reno8 T 8/128GB Black, Корпус be quiet! Pure Base 500 FX Black (BGW43), Замовлення №K23339047

Надійний магазин з красивим і зручним сайтом.
Aes рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: The Last of Us Part 1, Замовлення №K23368476

Не перше моє замовлення в КТС, і цей магазин поступово переходить у категорію моїх найулюбленіших. Максимальна орієнтованість на покупця, безкоштовна доставка в поштомат НП, і одразу 3 бонуси на 1 покупку: знижка на сам товар + використання бонусних грошей + кешбек від монобанка. Я купив новий диск з грою дешевше, ніж на всім відомому майданчику продають вживані. Дякую КТС, так тримати!
Дякуємо за фідбек, нам так приємно! :) Ви круті!
Pyulia не рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Купив: Смарт годинник Kieslect Smart Calling Watch Kr, Black, Замовлення №350499

Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок! Опрацювали інформацію стосовно Вашого відгуку. Годинник, який Ви придбали дійсно має ступінь вологозахисту IP68. Пристрій з класом захисту IP68 можна використовувати на глибині до 1,5 метра до 30 хвилин. Оскільки зконтактувати з Вами за номером телефону, з якого було зроблено замовлення не вдалось, оперуємо інформацією наданою працівником. Зі слів консультанта на момент Вашого візиту до магазину в пристрої під склом були присутні сліди вологи, і в такому випадку, ми рекомендуємо, і відправляємо пристрої до Авторизованого сервісного центру для отримання офіційного заключення. Згідно інформації наданої нам працівником, час очікування сервісного звернення Вас не влаштовував і ви відмовились від надання послуг. Запрошуємо Вас до нашого магазину, або ж просимо звернусь на Гарячу лінію за номером 0 800 210-484 задля вирішення даної проблеми. Будемо раді допомогти!
ictp рекомендує цей магазин
6 серпня 2023

Купив: SSD накопичувач GIGABYTE GP-GSM2NE3256GNTD, Замовлення №K23318776

Дякуємо за фідбек, нам так приємно! :) Ви круті!
Собирал ПК в магазине KTC.ua, остался очень доволен, комплектующие пришли быстро и в идеальном состоянии, очень приятные и отзывчивые консультанты 10 из 10.
26 січня 2024 Відповісти
marapupa рекомендує цей магазин
27 липня 2023

Купив: Оперативна пам’ять G.SKILL Ripjaws V Black DDR4 2x8GB (F4-4000C18D-16GVK), Замовлення №K23255329

дуже сподобалося швидко, зручно. і якщо не підійшло з легістю повернути товар можливо чим і скористався.
Відповідь представника «КТС.ua»
Ви мотивуєте нас працювати ще краще. Щиро Вам дякуємо! ;)
Bismuth 1546 рекомендує цей магазин
23 липня 2023

Купив: Ваги кухонні електронні Ardesto SCK-893LEMON, Ваги підлогові електронні Tefal PP1401V0, Замовлення №K23233289

Знайшов що шукав, замовлення опрацювали швидко, ваги працюють. Всім задоволенй
Мовчан Оксана рекомендує цей магазин
18 липня 2023

Купив: Смарт годинник Apple Watch Series SE GPS 40mm Space Gray Aluminium Case with Midnight Sport Band, Замовлення №K1587895

Купувала смарт-годинник на подарунок, була дуже обмежена у часі, оскільки потрібно було "на вчора". Магазин дуже здивував швидкою відправкою, замовила в обід, буквально за годину отримала повідомлення від НП, що посилка прийнята у відділення для відправки. Загалом - магазин рекомендую. Зручна система оплати на сайті, швидке інформування про терміни відправки та безкоштовна доставка.
Дякуємо за фідбек, нам так приємно! :) Ви круті!
Mykola не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 липня 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS TUF Gaming AX3000 V2 (TUF-AX3000 V2), Замовлення №K23235775

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Справді, під час оформлення доставки у поштомат товар не проходив по об'ємній вазі, тому запропонували Вам альтернативні безкоштовні методи доставки. Якщо відділення перевізника знаходиться далеко від Вас, ми відправляємо посилку кур'єром - перед доставкою він додатково телефонує для узгодження зручної години отримання посилки. Відправлення ми додатково пакуємо у стрейч плівку та картон для збереження цілісності пакування під час доставки, відповідно габаритність товару може бути більшою, аніж першочергова коробка. Щиро перепрошуємо за складені незручності під час очікування товару та відправки посилки. Ми обов'язково опрацюємо дану ситуацію з працівниками, аби подібні незручності не виникали під час відправки замовлень.
Александр не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 липня 2023

Купив: Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 3 White (BHR5173CN/BHR5174GL), Замовлення №23208849

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня, Олександре! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок! Щиро перепрошуємо за складену ситуацію та негативні емоції, які виникли під час отримання Вашого замовлення. Проаналізувавши Ваше звернення ми справді виявили, що в процесі відвантаження товару виникла низка помилок, що залишила неприємне враження про покупку в нашому інтернет-магазині. Ми вже вживаємо необхідні заходи для унеможливлення повторення таких ситуацій в майбутньому та вдячні за Ваше повідомлення та наголошення на проблеми. Інформацію стосовно відображення замовлення на сайті надіслали нашим розробникам. Смс повідомлення надходять першочергово у вайбер або звичайним повідомленням. Якщо ж Ви авторизовані у нашому боті-помічнику, вся комунікація по замовленню відбувається там. Можемо Вас запевнити, що навушники, що Ви отримали, не були у використанні, даний екземпляр лише розпаковувався у фізичному магазині для огляду, вони є повністю новими. Стосовно документів про покупку - після відвантаження та отримання товару Вам надходить електронний чек та гарантійний талон в смс повідомленні. Дані документи мають таку ж юридичну силу, як і паперові. Наш менеджер вже зв'язався з Вами для вияснення деталей та ми щиро сподіваємось на Ваше розуміння!
Змушений визнати, що у відповідь на мій відгук, співробники магазину доклали значних зусиль для зменшення негативу від досвіду покупки та провели "роботу над помилками", щоб уникнути таких ситуацій у майбутньому. Дякую, що не залишились байдужими! Тому рахуємо, що моя проблема була вирішена.
11 липня 2023 Відповісти
SashaKh не рекомендує цей магазин
25 червня 2023

Купив: Клавіатура компактна Logitech MX Mechanical Mini Wireless Illuminated Performance Clicky US/Ukr Grap, Замовлення №K22748034

Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Оскільки гарантію на пристрій надає виробник, ми відправили клавіатуру у відповідний Авторизований сервісний центр. Клавіатура повернулась з АСЦ разом із офіційним заключенням: "Під час проведення діагностики, було виявлено механічне пошкодження. Гарантійному обслуговуванню не підлягає". Уточнювали на рахунок платного ремонту, тобто заміни клавіш, на жаль, потрібні для ремонту кейкапи відсутні, тому змушені були видавати без ремонту. На рішення АСЦ, на рахунок гарантійності випадку, ми повпливати не можемо. Зі своєї сторони, можемо запропонувати лише знижку на новий пристрій, розмір якої буде залежати від обраної моделі.
1. На сторінці товару не вказано хто надає гарантію (просто написано гарантія 24 міс). 2. Заключення абсурдне, яким чином я міг пошкодити клавішу так, що частина кріплення залишилась на клавіші, а частина (більша) застрягла в свічі (видно на фото)? 3. Не здивований що в сервісному центрі "iSupport | Apple Authorised Service Provider" не виявилось запасних частин до клавіатур logitech. Загалом, коли відправляв клавіатуру в сервіс найгіршим сценарієм, який я міг уявити була вірогідність повторної відправки в майбутньому, у випадку якщо б через крихкий пластик відвалились ще якісь клавіші, але про те, що для клавіатури за 6 тис немає жодного обслуговування і можливості замовити змінні кейкапи я навіть подумати не міг.
30 червня 2023 Відповісти