imho_line рекомендує цей магазин
16 серпня 2021

Купив: Монітор LG 32UK550-B

Товар без дефектів. Швидка доставка Новою поштою.
Kate Metallica рекомендує цей магазин
12 серпня 2021

Купив: Rowenta driver, Замовлення №9210809316

Замовлення оброблено за кілька хвилин. За кілька годин вже забрали. Товар відповідає очікуванням. Все чудово!
Mancubus не рекомендує цей магазин
26 липня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/64GB Grey, Замовлення №9210718308

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

При виборі "доставка кур'єром" товар доставляється Новою Поштою, про що на сайті нічого не кажеться. Доставили із затримкою на день в результаті, зруйнувавши мої плани. Доставлений товар приїхав бракованим, при тому, що був вже відкритим і перепакованим: або продають відновлений, або його хтось так якісно перевіряв. За телефоном персонал інформацію, яка потрібна для гарантійного випадку, надає з третьої спроби у кращому випадку. Я вкрай розчарований, до цього Рєпка якось краще себе показувала.
Alexey Bunykov рекомендує цей магазин
22 липня 2021

Купив: Смартфон ALCATEL 1SE 4/128GB Agate Green (5030E-2BALUA2), Замовлення №9210719322

BlackCat не рекомендує цей магазин
21 липня 2021

Купив: Кавомолка електрична Bosch TSM6A013B, Замовлення №9210721310

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, асортимент, відвантаження товару

natsu takumi не рекомендує цей магазин
20 липня 2021

Купив: Вентилятор ARDESTO FN-R1608CB

Danko рекомендує цей магазин
11 липня 2021

Купив: LG UltraGear 27GN850-B, Замовлення №9210705318

Курьер в маске, с терминалом для оплаты, вежливый и аккуратный, просто фантастика.
Evgen Zadykhin рекомендує цей магазин
5 липня 2021

Купив: Ультрабук HP 360

Доставлено быстро в оговоренный срок. Рекомендую магазин.
Anatoliy Zavertkin рекомендує цей магазин
30 червня 2021

Купив: XEROX COLOTECH + (120) A3 500л.

Швидко, зручно. 5+. Дякую за роботу! Успіхів!
Elena Chabanovskay рекомендує цей магазин
29 червня 2021

Купив: холодильник хитачи rv720

Спасибо за быструю доставку. Вот только грузчики Новой Почты подвели-потребовали за подъем на крыльцо приличную сумму. Пока товаром довольны. Немного работает громче, чем старый LG. И на фото не было замка на лицевой стороне, а он портит внешний вид. Но мы его закрыли картинкой.