AkBaJIaHrucT не рекомендує цей магазин
15 травня 2022

Хотів купити: GORENJE BM1600WG, Замовлення №9220514314

Зробив замовлення через кошик на сайті. На другий день дзвонить менеджер і каже що цього товару в наявності немає?! Якщо ви зробили замовлення через корзину на сайті то це ще не значить що Ви купите цей товар!
Відповідь представника «Repka.UA-надійний магазин»
Добрий день! Дякую за критичний зворотній зв'язок. Прийміть мої вибачення за заподіяні Вам незручності. Ми обов'язково проведемо роботу над помилками, щоб надалі подібні ситуації не відбувалися. З повагою, Ігор Міхєєв керівник відділу контролю якості надійного магазину "Repka.UA"
Vitalii_run рекомендує цей магазин
16 лютого 2022

Купив: Телевізор Sony KD-50X85TJR, Замовлення №175422727

Магазин рекомендую! Належно організована підтримка покупця (консультація, різні варіанти оплати, доставки)! Ціна відповідала ціні на сайті! Сервіс та обслуговування!
Відповідь представника «Repka.UA-надійний магазин»
Добрий день! Дякуємо Вам за позитивний відгук та співпрацю з нами! З повагою, Ігор Міхєєв керівник відділу контролю якості надійного магазину "Repka.UA"
Denishamidov рекомендує цей магазин
4 лютого 2022

Купив: GIGABYTE Radeon RX 6600 XT GAMING OC 8G (GV-R66XTGAMING_OC-8GD), Замовлення №9220130305

Заказал карточку. Отправили наложкой. Заплатил только сумму карточки. Остальные расходы ха доставку и наложку компания взяла на себя. В ВС заказал во ВТ на НП забрал. Супер! Рекомендую.
Oksana Mular рекомендує цей магазин
2 лютого 2022

Купив: Газова плитка беко

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Швидка доставка , все згідно опису, доставка безкоштовна))
TkVlSe рекомендує цей магазин
22 січня 2022

Купив: Пам\'ять для ПК TEAM GROUP Elite DDR3 1600MHz 8Gb (TED38G1600C1101), Замовлення №9220116319

Очень порадовала скорость отправки магазином. Покупка прошла быстро и удачно.
JesterSoft рекомендує цей магазин
20 січня 2022

Купив: Холодильник с морозильной камерой LG GA-B509MMQM, Замовлення №9220117317

Отличный магазин, быстро набрали и отправили в оговоренный срок. Все документы были в наличии вместе с гарантийным талоном. Не требовали пред. оплат, а просто отправили. Рекомендую!
Андрей Жукивский рекомендує цей магазин
12 січня 2022

Купив: Xyzprinting da Vinci minimarker, Замовлення №9220107310

Представник магазину передзвонив одразу (хоча було Різдво), спілкувався ввічливо, на всі питання відповідав. Відправили в оговорені строки. Отримав раніше ніж було зазначено. Товар відповідає заявленому в магазині. Задоволений, буду замовляти ще.
Andrew Boyko рекомендує цей магазин
9 січня 2022

Купив: Клавіатура Keychron K8 Aluminum Frame 87 keys, Gateron Brown, Hot-Swap, RGB, Black (K8J3_KEYCHRON)

На сайте был написан срок доставки раньше, чем у других магазинов, позвонил уточнить, сказали что если сделаю заказ до 14:00 то в тот же день отправят, отправили реально в тот же день, и на следующий день клавиатура была уже в отделении НП. Спасибо, удалось подарить подарок вовремя!
Kamie рекомендує цей магазин
4 січня 2022

Купив: Телевізор Samsung UE32T4510A, Замовлення №9211230335

Доставка Новою Поштою, за правилами магазину доставка від 1.5к грн. - безкоштовна, як все й було. Кур'єр НП приніс телевізор на наступний день, увечері 31 грудня! Задоволений оперативністю, як і робочою технікою.
Ілля рекомендує цей магазин
29 грудня 2021

Купив: ELECTROLUX RKG600005X, Замовлення №9211222325

Отличный магазин. Товар оформили и доставили оперативно в договоренные сроки. Всем рекомендую.