Anna Boiko не рекомендує цей магазин
22 грудня 2022

Хотів купити: Соляна ламна

Відповідь представника «Med-Magazin.ua»
Доброго дня! Напишіть будь ласка нам на пошту medmagazin.ua@gmail.com номер замовлення, а також Ваш контактний телефон, щоб ми змогли розібратися в ситуації.
Арина Соловьева рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Купив: Ланцети ACON On-Call Plus Lancets 100 шт., Замовлення №38303

Мене вразив асортимент продукції, тут є все, що пов'язано з медичною технікою, різними товарами для здоров'я, реабілітації та краси. Є дуже специфічна продукція, яка є далеко не у кожній аптеці.
Відповідь представника «Med-Magazin.ua»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук. Нам дуже приємно, що справили на Вас гарне враження і Ви отримали задоволення від покупки. Завжди раді Вашому візиту у мережі магазинів домашньої медтехніки, ортопедичних виробів і товарів для здоров'я "Med-Magazin.ua"
Роман Шалуев рекомендує цей магазин
8 грудня 2022

Купив: Электронные весы кухонные Momert 6839

Швидко передзвонили після оформлення замовлення. Продавець ввічливий, перепитав для чого використовуватимемо щоб переконатися що ми вибрали відповідну модель ваг. Продавець як і я просив запакував добре, тому що подарунок для Мами. Дякую
maxim K рекомендує цей магазин
29 листопада 2022

Купив: Апарат для місцевої дарсонвалізації Дарсонваль , Замовлення №3132

Покупав товар на цьому сайті декілька днів тому, оформив, оплатив та на наступний день отримав свій апарат, менеджер був ввічливим, в цілому задоволений.
Євгенія П рекомендує цей магазин
29 листопада 2022

Купив: MG 70 масажер для тіла Beurer

Дуже сподобалося. Вибір величезний, цінова політика різна, але консультант якісно і швидко все розповів, дізнався про наші всі потреби, пояснив відмінності, підібрали масажер для тіла за 10 хвилин і вже в обід нам зробили доставку. Оперативно, якісно, хочу ще купити глюкометр обов'язково замовлятиму тут!!
Відповідь представника «Med-Magazin.ua»
Доброго дня! Дякую, що завітали до нас і придбали масажер. Ми завжди раді вашому візиту. Наш асортимент регулярно поповнюється корисними товарами для здоров'я сім'ї. У нас також можна придбати устілки, ортопедичне взуття, компресійні колготи, наколінники, ортопедичні подушки, аплікатор Ляпко. До того ж, у нас є інтернет-магазин з великим вибором домашньої медтехніки, ортопедичних та масажних виробів. Заходьте до нас частіше
Дмитро Басс не рекомендує цей магазин
17 листопада 2022

Купив: gum sonic daily, Замовлення №1867263

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

замовив зубну щітку. після замовлення перезвонила жіночка та повідомила що необхідно повністю платити товар, що я і зробив. На наступний день після оплати передзвонили і скзали що товару немає в наявності, а кошти мені повернуто. грошей немає, трубку не беруть. вкрай негативне відношення до клієнта. нікому не буду рекомендувати цей магазин
Відповідь представника «Med-Magazin.ua»
Доброго дня, Дмитро! Кошти були повернуті Вам в повному обсязі. Напишіть нам будь-ласка на пошту: medmagazin.ua@gmail.com якщо виникли питання.
Lessandro Kalmykoff не рекомендує цей магазин
4 жовтня 2022

Купив: Термометр электронный Microlife MT 3001, Замовлення №N1862649

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Med-Magazin.ua»
Доброго дня! Напишіть будь ласка нам на пошту medmagazin.ua@gmail.com реквізити рахунка, щоб ми могли повернути Вам кошти за доставку.
Михайло Петрович Томенчук не рекомендує цей магазин
16 серпня 2022

Хотів купити: Тонометр автоматичний Little Doctor LD-12 на зап\'ястя, Замовлення №1908872

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

замовляв по інтернету на сайті магазину. Заявку було автоматично оформлено. Зв'язались зі мною на слідуючий день. В наявності тонометр був в Києві в двох магазинах, але відіслати новою поштою відмовились. сказано було що якщо треба то приходьте в магазин. Для чого ж тоді сайт магазину? Для чого приймають замовлення?
Відповідь представника «Med-Magazin.ua»
Добрий день! Дякуємо, що розповіли нам про цю ситуацію. Напишіть, будь-ласка, нам на пошту (medmagazin.ua@gmail.com) свої контактні дані, номер замовлення, щоб ми могли розібратися в проблемі і знайти відповідальних. Звісно, нам дуже прикро, що змусили Вас засумніватися у нашому професіоналізмі. Тому дуже хочемо виправити ці негативні моменти. Будемо дуже вдячні!
Юрий Богачев не рекомендує цей магазин
20 липня 2022

Купив: Слуховой аппарат, Замовлення №1907280

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, сервісна підтримка

Не подошёл отцу, перезванивал в магазин, чтобы вернуть, выслушав меня, бросили трубку и не берут трубку.
Відповідь представника «Med-Magazin.ua»
Добрый день, Юрий! Спасибо, что рассказали нам об этой ситуации. Пожалуйста, напишите нам на почту (medmagazin.ua@gmail.com) свои контактные данные, номер заказа, чтобы мы могли разобраться в проблеме. Конечно, нам очень досадно, что заставили Вас усомниться в нашем профессионализме. Потому очень хотим исправить эти негативные моменты. Будем очень благодарны!
Iryna Bilyk не рекомендує цей магазин
7 липня 2022

Купив: Аспіратор дитячий

Відповідь представника «Med-Magazin.ua»
Доброго дня! Дякую, що розповіли нам про цю проблему. Просимо вибачення за неприємний досвід обслуговування в нашій мережі. Звичайно, така ситуація неприпустима. Ми обов'язково проведемо внутрішню комунікацію і буде вжито відповідних адміністративних заходів. Будемо вдячні, якщо залишите свої контактні дані на ел. пошту: medmagazin.ua@gmail.com