Відгуки UTC, магазин "Хакер" | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин UTC, магазин "Хакер"

Вибрані 13 відгуків: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

• 27 червня 2022 р.

Собирал ПК год назад, цена ниже чем у остальных, всем советую. Написал отзыв более чем через год, так как думал что будет что то не то с комплектующими, но всё работает исправно, очень доволен покупкой именно у них. Курьер помог доставить все комплектующие до двери, хотя доставка была под парадное.
upd.: Забыл упомянуть что нашел на мониторе битый пиксель сразу как подключил к собранному ПК, но он скраю находится, и я уже не стал обращаться ни в магазин, ни к представителю самсунга по розгорнути

A4Tech Bloody Q135 Black, ASRock B450M-HDV R4.0, Deepcool KENDOMEN TI, MSI GeForce GTX 1650 D6 VENTU

• 25 червня 2022 р.

Замовляв деякі речі, яких не було в наявності, але хочу сказати що моє замовлення було швидко відправлене, консультація та спілкування з працівниками магазину було приємним та достатньо професійним. Рекомендую.

Chieftec A-80 CTG-650C, AMD Ryzen 5 5500 (100-100000457BOX)

• 28 травня 2022 р.

шукав щоб товар був в наявності. хлопці молодці на другий день відправили як і обіцяли. саме головне це дотримання обіцянки.

noctua nh-d15

• 23 травня 2022 р.

Заявку оформил в понедельник. Сразу не увидел информацию на сайте, что понедельник у этого магазина выходной. Тем не менее, вечером того же дня мне перезвонили для подтверждения заказа и выслали реквизиты для оплаты. В случае пересылки нужна была предоплата 100% стоимости. Я оплатил и не переживал, потому что знаю этот магазин не один год, хоть и покупал там давно. В первой половине дня во вторник я получил сообщение с Новой почты об отправке товара, то есть, магазин сработал очень оперативно. розгорнути

Відповідь представника «UTC, магазин "Хакер"»

Спасибо за отзыв! Ждем Вас снова.

SSD Samsung 970 EVO Plus 1 TB (MZ-V7S1T0BW)

• 17 травня 2022 р.

Вперше замоляв у цьому магазині - ціна найнижча, товар в наявності, потрібно було 2 таких. Передплата повна. Приємно - магазин працює в неділю, оплатив онлайн, в неділю ввідправили і у понеділок забрав з Нової пошти. Чудово - пакування заводське, не пошкоджене, запаковано надійно. Працюють. Магазину дяка! Реомендую!

Дякуємо! Чекаємо на Вас знову.

SSD накопичувач Samsung 970 EVO Plus 1 TB (MZ-V7S1T0BW)

• 8 травня 2022 р.
відвантаження

Отзыв по результатам двух заказов.
Первый, вместо памяти Samsung получил Kingston, она дороже, характеристики аналогичные, можно проехать, если бы предупредили, но они не удосужились.
Второй, пытаюсь заказать корпус, он есть только у них, никто не перезванивает в течении трех дней после заказа, пишу на почту - аналогичный результат, звоню - говорят, что менеджер пытался дозвониться, но не смог. Пообещали перезвонить и ...
P.S. В итоге со мною связались и решили вопрос, товар отгрузили по розгорнути

Дякую, мою проблему вирішено

Zalman X3 Black

• 10 лютого 2022 р.

Перезвонили за минуту, и доставили еще через несколько часов. Цена самая низкая среди всех магазинов, по понятным причинам)) Все понравилось.

Crucial MX500 250GB 2.5

• 3 лютого 2022 р.

Купив в даному магазині процесор i5 11400, 16.01.22, швидко оформили, в неділю, і відправили.
На жаль, попався бракований, а саме, не працювало відеоядро процесора (відбувалось постійне циклічне перезавантаження комп'ютера при запуску без відеокарти), а з відеокартою працював без проблем. Передзвонив і повідомив про проблему, без питань створили експрес накладну і я відправив процесор на тест. На наступний день підтвердили брак і замінили на інший такий самий. Дякую магазину за оперативне розгорнути

Дякуємо! Чекаємо на Вас знову.

Процесор Intel Core i5-11400 (BX8070811400)

• 20 січня 2022 р.

Час від часу купляю у цьому магазині, так як їхні ціни тут на Hotline доволі конкурентні.
А сьогоднішній відгук пишу по якісному сервісному обслуговуванню, що дуже важливе і свідчить про надійність компанії.
Ще у 2019р. придбав у них диск SSD PATRIOT Burst 480 GB, який мені служив справно до останнього часу. І от почав видавати помилки за помилкою, а в диспетчері пристроїв почав бачитись як Satafirm (це типова помилка коли через несправності диска злітає прошивка).
Причому до кінця розгорнути

PATRIOT Burst 480 GB (PBU480GS25SSDR) SSD накопичувач

• 6 жовтня 2021 р.

Плюсы: Самая низкая цена на мой процессор и память на момент покупки, товар пришел быстро, цены актуальны, обслуживанием доволен.
Минусы: Есть комиссия банка продавца при оплате.

Спасибо! Ждем Вас снова.

Crucial 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz Ballistix Black (BL2K8G32C16U4B) Пам'ять для настільних комп'ютерів
Intel Core i5-11400F (CM8070804497016) Процесор