Ніна рекомендує цей магазин
5 липня 2023

Купив: Мікрохвильова піч ELENBERG MS 2081 D , Замовлення №C079-00473921

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Сделала заказ через корзину, минут через 10 со мной связался менеджер и подтвердил заказ. Товар есть, цена соответствует указанной на сайте. Сразу же оплатила. Через пару часов звонят и говорят, что модели на складе нет уже. Пришлось подбирать аналог, с чем мне помогли. Обидно конешно , что не было той модели. очень ее хотела, но и эта вроде ничего. Спасибо и на этом.
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Ніно, спасибі Вам, що поділилися з нами враженнями про покупку і якості обслуговування в інтернет-магазині. Наші менеджери інтернет-магазину завжди раді допомогти в підборі товару з найбільшою вигодою для клієнта. Будемо намагатися і в прийдешніх покупках залишати у Вас, тільки позитивні враження. Затримка поставок товару і наявності на полицях пов’язана: 1. Це збитки від війни. Протягом останнього року багато втраченого товару (отже, недоотриманий прибуток) та цілих магазинів. 2. Зміна логістики, через порти (як до війни) зараз доставляти неможливо, тільки через Європу, тому невдовзі поставки продовжаться. Опишіть, будь ласка, більш детально питання по фіскальному чеку. Що саме Вам не сподобалося? З повагою, Анна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Арина рекомендує цей магазин
1 липня 2023

Купив: Кондиционер IDEA ISR-09HR-MA01-DN1, Замовлення №900000053419843

Швидко перезвонили і відправили. Все ОК!
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Аріно, мені дуже приємно знати, що Вам сподобалася доставка Вашого замовлення. Ми завжди раді старатися для наших покупців. Користуйтеся на здоров'я та до нових зустрічей в Eldorado.ua! Опишіть, будь ласка, більш детально питання по фіскальному чеку. Що саме Вам не сподобалося? З повагою, Анна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Виктор рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Bosch BBS711ANM, Замовлення №C079-00472324

Заказал 01.06. товар был доставлен 03.06. Девушки-операторы были очень приветливыми и вежливыми. Это мой первый опыт покупки в Эльдорадо.
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Вікторе, спасибі, що знайшли час для написання відгуку про наш магазин. Посмішка кожного нашого покупця дуже цінна і важлива для нас. Ми раді старатися для всіх покупців. Бажаємо Вам тільки позитивних вражень від покупок в магазині Eldorado.ua! Опишіть, будь ласка, більш детально питання по фіскальному чеку. Що саме Вам не сподобалося? З повагою, Анна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Светлана Исса не рекомендує цей магазин
22 червня 2023

Купив: Смартфон OPPO A96 8/128GB Sunset Blue, Замовлення №71438387

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «Eldorado.ua»
Світлано, дякую за докладний опис ситуації, що склалася. Запевняємо, що для нас завжди було, є і буде важливим, щоб покупець був задоволений не тільки своєю покупкою, але і якістю обслуговування в магазині Eldorado.ua. Прохання відправити своє звернення на нашу електронну пошту: VasheEldorado@eldorado.ua, та вказавши свої контактні дані. Очікуємо від Вас лист для вирішення ситуації, що склалася. З повагою, Анна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Добрий вечір! Наша ЕПОПЕЯ продовжується. Сьогоднішня розмова з менеджером магазину підвищила ступінь нашого занепокоєння. Ми зрозуміли, що магазин займається марною справою: розбірками з ремонтним сервісом, ніби то телефон не відремонтовано. По-перше, якщо щось не зрозуміло, можна було задати питання нам! По-друге, уточнюю. Коли чоловік забрав телефон з ремонту у сервісі, він приходив з ним у магазин писати заяву на повернення і хотів залишити телефон у магазині (у деяких магазинах при поверненні товар здається на перевірку), ніхто з працівників на відремонтований телефон навіть не глянув і чоловікові сказали, що він залишається у нього. А зробити висновки, чи він відремонтований, чи все зроблено, ми не можемо, ми ж не фахівці. Телефон не використовується, про що я писала у попередньому зверненні. Який сенс використовувати те, що хочеш повернути? Ще виникне якесь косметичне пошкодження і може стати причиною відмови магазином прийняти назад. Тим більше, що він до ремонту повернувся до заводських налаштувань. А для налаштування чоловік звертався до працівника магазину. Можу ще додати, коли чоловік забирав смартфон з ремонту, майстер продемонстрував усунені недоліки: швидку зарядку, та сопряжіння з компьютером, які були відсутні до ремонту. Ми чекаємо рішення про повернення. Чоловік пройшов всі ці ,, пекельні кола'' і просто хоче повернути свої гроші і не хоче товар, який пагано себе зарекомендував, який був йому нав'язаний.
23 червня 2023 Відповісти
Представник магазину «Eldorado.ua»
Добрий день, Світлано! Мені дуже шкода, що виникла дана ситуація, приносимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності. Наразі Ваше звернення знаходиться в роботі та ми намагаємось вирішити Вашу проблему якомога скоріше. Незабаром повернемося до Вас з відповіддю. З повагою, Анна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
23 червня 2023 Відповісти
Сьогодні чоловікові дали письмову відповідь:\" ....ваше звернення не підлягає розгляду у зв\'язку з його неналежним оформленням,,. (звернення чоловік писав під диктовку директора магазину). А ще там скпзано, що \"при огляді Товару спеціалістами магазину було виявлено механічні пошкодження,,. Питання, як вони могли бути виявлині, коли телефон не брали на експертизу? І де відповідний документ про перевірку і виявлення механічних пошкоджень? (А ще, ми знаємо , що телефон використовувався обережно і з нашого боку недбалого користування просто немає ). І після того, як чоловікові сказали, що товар приймуть назад тільки після ремонту, нам пишуть: ,,у випадку наявності претензій щодо якості проведення ремонтних робіт рекомендуємо Вам звернутись в СЦ, в якому здійснювалось обслуговування товару,,. До ремонту претензій немає, просто впарили неякісний товар, постійно брехали, тягнули час. Сьогодні ми звертались до юриста, який підтвердив ряд порушень прав споживача і радив вжити інших заходів. Напевне, так і треба поступити, якщо в цей скрутний час, ,,Ельдорадо,, дурить своїх же громадян.
30 червня 2023 Відповісти
Ленчик_Светлая рекомендує цей магазин
17 червня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 9A 2/32GB Granite Gray, Замовлення №C079-00473778

Замовила вже другий телефон, на точку видачі. Подзвонила оператору, якщо в наявності, можна відразу йти за отриманням. Одного разу доставляли з іншого міста, то доставка зайняла 2 дні. Перед оплатою можна повністю перевірить товар, а не просто пусту коробку. Поки що магазином задоволена.
Представник магазину «Eldorado.ua»
Олено, мені приємно знати, що Ви оцінили обслуговування та доставку на вищому рівні. Наші старання завжди покращувати якість обслуговування показали найкращий результат завдяки Вашому зворотному зв'язку. Ми дуже вдячні Вам за це. Бажаємо тільки хороших вражень від покупок в нашому магазині. З повагою, Анна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
17 червня 2023 Відповісти
Phenom рекомендує цей магазин
9 червня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Elenberg MR-64-O, Замовлення №900000053419492

Покупал холодильник, цена очень сносная, отправили без проблем! Мне понравился сервис!
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Olegka Desyatko, дякуємо Вам за відгук! Ми раді, що Вам сподобався наш сервіс. Користуйтеся придбаним товаром із задоволенням. Бажаємо Вам тільки позитивних вражень від покупок в магазині Eldorado.ua! Опишіть, будь ласка, більш детально питання по фіскальному чеку. Що саме Вам не сподобалося? З повагою, Ірина Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Федорченко Наталія рекомендує цей магазин
25 травня 2023

Купив: Велотуфли SIDI МТБ Speed 44 Black (CSPEEDBB44), Замовлення №900000053419982

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Не підійшли по розміру велотуфлі, тому довелось повернути товар.Дякую компетентній людині, які оформляла повернення на безготівковий рахунок, кошти пришли дуже швиднко. Одразу же замовила іншу модель з іншим розміром,цей раз все добре, дякую.
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Я рада, що Вам сподобалося обслуговування в нашому магазині. Для нас завжди важливо, щоб покупець був задоволений не тільки своєю покупкою, але і якістю обслуговування. Будемо раді Вас бачити знову. Опишіть, будь ласка, більш детально питання по фіскальному чеку. Що саме Вам не сподобалося? З повагою, Анна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Аркадий Децик рекомендує цей магазин
19 травня 2023

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 FX506LHB Bonfire Black (FX506LHB-HN333, 90NR03U2-M00C80), Замовлення №900000053416498

Быстрое оформление заказа,купил со скидкой оплатой частями, качество товара отличное
Представник магазину «Eldorado.ua»
Нам приємно, що якістю обслуговування в нашому магазині Ви залишилися задоволені. Бажаємо Вам тільки позитивних емоцій від відвідування магазину "Ельдорадо"! Опишіть, будь-ласка, більш детальніше питання по фіскальному чеку. Що саме Вам не сподобалося? З повагою, Світлана Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
19 травня 2023 Відповісти
Олена рекомендує цей магазин
14 травня 2023

Купив: Швейна машинка комп'ютеризована Necchi NC-204D, Замовлення №900000053419244

Два дні тому замовила, сьогодні доставили до дому.
Представник магазину «Eldorado.ua»
Олено, дякуємо Вам за відгук! Ми вдячні Вам за те, що гідно оцінили сервіс нашого магазину. Бажаємо Вам тільки позитивних вражень від покупок в магазині Eldorado.ua. Користуйтесь придбаним товаром із задоволенням! З повагою, Світлана Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
15 травня 2023 Відповісти
Стас «AngelINFlame» Решетник рекомендує цей магазин
14 травня 2023

Купив: Elenberg ms 2972 m, Замовлення №T042-0005700408

Постійно купляю техніку у цьому магазині
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Стас, дякуємо Вам за позитивний відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволеними покупкою в нашому магазині. Користуйтеся придбаним товаром із задоволенням. До нових чудових покупок в Eldorado.ua! З повагою, Ірина Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua