Лена Мерцалова рекомендує цей магазин
10 травня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Ariston SG1 80 V (3201501), Замовлення №312956091117

Відповідь представника «Eldorado.ua»
Олено, я рада, що якістю обслуговування в нашому магазині Ви залишилися задоволені. Нам дуже приємно це знати. Бажаємо Вам тільки позитивні емоцій від відвідування магазину "Ельдорадо"! З повагою, Анна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Михайлов Олександр рекомендує цей магазин
7 травня 2023

Купив: Универсальный триммер PHILIPS MG3720/15 , Замовлення №900000053415492

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Заказал 20.04.2023 триммер Philips MG3720, заказ должен был прийти 22.04.2023 . Я пришел в магазин и мне ответили , что заказ ещё не поступил на магазин. Смс сообщение на телефон не было. Позвонил на горячую линию, что есть небольшие заминки с доставкой и через 1- 2 дня максимум все будет. 24.04 я уже забрал триммер. Товаром доволен даже очень! Работой продавцов /операторов магазина тоже доволен ! Но хотелось бы предупреждать о задержках. Спасибо.
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Я рада, що Вам сподобалося обслуговування в нашому магазині. Для нас завжди важливо, щоб покупець був задоволений не тільки своєю покупкою, але і якістю обслуговування. Приносимо вибачення за затримку замовлення. Ми проведемо роботу з поліпшення обслуговування, щоб нашою роботою клієнти залишалися задоволені. Будемо раді Вас бачити знову. З повагою, Анна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Анна Демиденко рекомендує цей магазин
27 квітня 2023

Купив: Набір посуду Tefal G720S674 OPTI\'SPACE 6 пр (кастр. 18/20/24 см), Замовлення №замовлення C079-00462621

Після замовлення дуже швидко зв‘язались, відправили в той же день! Швидка доставка! Рекомендую
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Анно, дякуємо за відгук та рекомендацію! Круто, що Вам все сподобалося. Користуйтеся придбаним товаром із задоволенням. До нових чудових покупок в Eldorado.ua! З повагою, Ірина Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Тимон рекомендує цей магазин
16 квітня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Elenberg MR-48, Замовлення №900000053401225

весь процес покупки пройшов швидко , доставка з магазину до дверей навіть трохи раніше ніж очікувалось
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Я рада, що якістю обслуговування в нашому магазині Ви залишилися задоволені. Нам дуже приємно це знати. Бажаємо Вам тільки позитивних емоцій від відвідування магазину "Ельдорадо"! Опишіть, будь ласка, більш детальніше питання по фіскальному чеку. Що саме Вам не сподобалося? З повагою, Анна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Кирилл не рекомендує цей магазин
14 квітня 2023

Хотів купити: Акустична система 2.0 EDIFIER R1280DBs Brown 42W Bluetooth

Відповідь представника «Eldorado.ua»
Кирило, мені дуже шкода, що Ви опинилися в ситуації, яка залишила у Вас негативні спогади. Наша мета розібратися в цій ситуації. Переконливо просимо переслати Ваше звернення на нашу електронну адресу: VasheEldorado@eldorado.ua та контактний номер телефону. Дякуємо за Ваш відгук, він допоможе нам стати краще. З повагою, Анна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Анна, дуже дякую Вам за відподь на пошту, вона така ж марна як і сертифікат вашого магазину.
15 квітня 2023 Відповісти
Представник магазину «Eldorado.ua»
Кирило, дуже шкода, що Ви незадоволені умовами програми лояльності. Та ми не стоїмо на місці й намагаємось поліпшити наш сервіс для того, щоб покупець завжди був задоволений. Рекомендуємо скористатись нашим чатом з оператором https://eldorado.ua/uk/ та у viber\telegram EldoradoInfoBot або за номером 0 800 502 255 (*1 - інтернет-магазин) і наші спеціалісти залюбки допоможуть Вам обрати аналогічний товар із застосуванням подарункового сертифіката. З повагою, Анна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
15 квітня 2023 Відповісти
Knowing рекомендує цей магазин
30 березня 2023

Купив: Микроволновая печь CANDY CMW 2070 M , Замовлення №900000053400112

Дякую за швидкість і оперативності, також допомгу в підборі мікрохвильовки для тещі на подарунок, все супер!!
Представник магазину «Eldorado.ua»
Ярославе, дякуємо Вам за відгук! Я вдячна Вам за те, що гідно оцінили сервіс нашого магазину. Бажаємо Вам тільки позитивних вражень від покупок в магазині Eldorado.ua. Користуйтесь придбаним товаром із задоволенням! З повагою, Світлана Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
31 березня 2023 Відповісти
Вика_773 рекомендує цей магазин
29 березня 2023

Купив: Блендер BRAUN JB 3060 Tribute , Замовлення №900000053400944

Как всегда все отлично! Быстро, качественно, рекомендую!
Представник магазину «Eldorado.ua»
Вікторія, дякуємо Вам за відгук! Раді, що якістю обслуговування в нашому магазині Ви залишилися задоволені. Будемо і далі розвивати наш сервіс, щоб радувати клієнтів. .Користуйтесь придбаним товаром із задоволенням! Опишіть, будь-ласка, більш детальніше питання по фіскальному чеку. Що саме Вам не сподобалося? З повагою, Світлана Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
29 березня 2023 Відповісти
Stas Shembrak рекомендує цей магазин
27 березня 2023

Купив: Геймпад LOGITECH F710 Black/Silver (940-000145), Замовлення №900000053400529

Відповідь представника «Eldorado.ua»
Cтаніславе, шкодуємо, що Ви зіткнулися з такою ситуацією, де куплений товар замість радості від користування приніс лише негативне враження. Раді, що якістю обслуговування в нашому магазині Ви залишилися задоволені. Нам дуже приємно це знати. Опишіть, будь ласка, більш детальніше питання по фіскальному чеку. Що саме Вам не сподобалося? З повагою, Анна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Алексей Грушевой не рекомендує цей магазин
25 березня 2023

Купив: Пральна машина автоматична Candy CST 26LE/1-S, Замовлення №квитанция

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Купили стиральную машинку с доставкой, доставили с поломкой (как сказал эксперт - упала с высоты). Эльдорадо не хочет менять машинку или возвращать деньги.
Представник магазину «Eldorado.ua»
Олексію, нам дуже шкода, що виникла дана ситуація, приносимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності. Ваше звернення в роботі, ми працюємо над вирішенням даної ситуації. Прохання очікувати на зворотній зв"зок. З повагою, Світлана Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
25 березня 2023 Відповісти
Товар хотели вернуть 19 числа и написали претензии. Товар подключили и пытались постирать... иначе зачем его покупали, после этого была выявлена неисправность. Был вызван эксперт, который подтвердил, что повреждения были во время поставки. Вы извините, но мать с сестрой не очень разбираются в технике и не смогли разглядеть этого... так кто же должен отвечать? Эльдорадо, которая не может обеспечить качество? Или доверчивый покупатель?
25 березня 2023 Відповісти
Представник магазину «Eldorado.ua»
Дякуємо Вам за докладний опис всієї ситуації. Приносимо вибачення за доставлені незручності. Звернення було раніше зафіксовано і на даний час знаходиться в роботі. Прохання очікувати дзвінка від наших колег. Це може зайняти трохи часу, але Ми хочемо виправити Ваші враження. З повагою, Світлана Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
27 березня 2023 Відповісти
Наталья Быстрик рекомендує цей магазин
24 березня 2023

Купив: Телевізор Philips 55PUS8807/12, Замовлення №С079-00452711

Товар було відправлено вчасно і упаковано. Консультант проконсультував і відповів на всі мої питання. Я залишилася задоволена замовленням
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Наталіє, дякуємо за відгук! Раді, що якістю обслуговування в нашому магазині Ви залишилися задоволені. Користуйтеся придбаним товаром із задоволенням. Бажаємо Вам тільки позитивних вражень від покупок в магазині Eldorado.ua! З повагою, Ірина Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua