Андрій Зінченко рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Stray PS5 , Замовлення №162888

Я в захваті від цього магазину! Завдяки досвідченому персоналу я зміг швидко та легко вибрати ідеальний товар. Відтепер це мій улюблений місце для покупок ігор.
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук =) Приємної гри!
Андрій рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 1TB, Замовлення №162749

Цей магазин став моїм улюбленим місцем для покупок. Не лише через широкий вибір, а й завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта.
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо Вам за відгук:) Раді що Вам все сподобалось=) Намагаємось завжди допомогти нашим клієнтам і надати якісну консультацію!
Matthew рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Crash Bandicoot 4: It\'s About Time PS4, Замовлення №162625

Саме те що я шукав, Магазин топовий. Дякую.
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук =) Приємної гри!
Andrii Ryzhkov рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Pulse Red (QAU-00012), Замовлення №162623

Прекрасний магазин із вражаючим асортиментом товарів! Продавець-консультант був дуже привітним та професійним. Він надав мені відмінну консультацію та допоміг знайти все, що мені потрібно. Дуже задоволений!
Дякуємо за Ваш відгук :)
Halyna459 рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Microsoft Controller for Xbox Series X, Xbox Series S, and Xbox One - Carbon Black, Замовлення №162526

Консультанти приємні.Діти задоволені.
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук:) Стараємось для наших клієнтів=)
Олена Кривко рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Pulse Red (QAU-00012), Замовлення №162507

Не можу не відзначити якість обслуговування та товарів. Купую тут не перший раз і завжди залишаюся задоволена. Відмінне співвідношення ціни та якост
Відповідь представника «GameShop.ua»
Супер!) Дякуємо за довіру)
Artemtimoshenko3029 рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox One S 1TB, Замовлення №162340

Добре розташування магазину, консультанти все підказали та розповіли
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук =) Приємного користування!
Леонід рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Carbon Black (XOA-0005, QAT-00001, QAT-00002, QAT-00007, QAT-0, Замовлення №162343

Гарний магазин, чуйний колектив. Однозначно рекомендую
Відповідь представника «GameShop.ua»
Супер!) Дякуємо за довіру)
Дмитро рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 4 Slim (PS4 Slim) 500GB, Замовлення №162217

Даний магазин сподобався,особливо вразив гарним відношенням до клієнтів консультант Олександр і допоміг в вирішенні питання.Дякую Олександру,бажаю в подальшому зростання кар'єри
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо Вам за відгук:) Раді що Вам все сподобалось=) Намагаємось завжди допомогти нашим клієнтам і надати якісну консультацию по товару)
Марина рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Приставка Sony PlayStation 4 SLIM 1 Tb Б.У, Замовлення №162106

Все топово працює, магазину респект)
Дякуємо) Приємно чути=)