Denys_Nechsheret рекомендує цей магазин
7 квітня 2017

Купив: Стабилизатор напряженич

Покупал стабилизатор напряжения, долго сомневался в каком именно магазине брать, но после просмотра видео обзора стабилизатора сразу решил что буду покупать в 7сорок и был приятно удивлен не только сервисом, но и бонусом в виде скидки! Рекомендую работать с 7сорок!
OC рекомендує цей магазин
29 березня 2017

Купив: Стабилизатор напряжения Укртехнология НСН 15000 Norma, Замовлення №471

Второй раз пользуюсь услугами 7сорок, обслуживание на высшем уровне!
20 березня 2017

Купив: СНОПТ - 500 Вт

Хороший ассортимент и цены. Отличный сайт и сервис, общение и консультация с сотрудником по выбору товара. Заказ пришел быстро. Комплектация и состояние в порядке. Приятно делать покупки. Всем советую.
30 листопада 2016

Купив: HCH standard 5000

Купив стабилизатор на этом сайте и очень им доволен.. Несмотря на то, что это украинский производитель стабилизатор работает отлично. Лаконичный металлический корпус и размеры порадовали. Очень доволен покупкой на сайте. Цена ниже чем рыночная. Стабилизатор доставили и установили быстро и без лишних вопросов. Советую.
25 листопада 2016

Купив: Kaiser MMA-200

Замовляла подарунок чоловікові тут. Вибрати допоміг консультат за що дуже вдячна, адже не розуміюся в цьому. Посилка прийшла дуже швидко) Чоловік роботою приладу задоволенний, а це головне)))) Дякую.
25 листопада 2016

Купив: Система контролю протікання води Аквасторож Классика 2-15

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Дуже задоволений покупкою на сайті. Ціна нижча ніж ринкова. Комплект прийшов цілий і працює добре. Дякую сайту за такі приємні ціни.
21 листопада 2016

Купив: Стабілізатор LVT АСН-350 C

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Купив тут Стабілізатор LVT АСН-350 C. Замовляв на сайті через корзину. Сайт оформлений зручно, замовлення швидко обробили і так само швидко відправили. Покупкою задоволений цілком. Стабілізатор працює нормально. Ціна відповідає якості.
Відповідь представника «7sorok.ua»
Нам дуже приємно, що Вам все сподобалось, Віктор! Звертайтесь до нас ще!
21 листопада 2016

Купив: реле напруги ZUBR D32t

Не сподобалося: замовлення через корзину

Брав на сайті реле напруги ZUBR D32t для роботи, з маркою знайомий давно, тому був впевнений у виборі. Зомовлення прийшло швидко і без зайвих проблем. Реле працює добре, скарги з об'єктів не надходили, тому раджу.
Відповідь представника «7sorok.ua»
Дякуємо за покупку, Ігорю!
17 листопада 2016

Купив: Стабілізатор НСН 0222 OPTIMUM +9000

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Не сподобалося: видача товару на складі

Купила Стабілізатор НСН 0222 OPTIMUM +9000 на цьому сайті і надзвичайно ним задоволена. Працює добре, виправдовує заявлену ціну. Перебоїв у роботі не було, з поставленою задачою справляється, легкий у користуванні. Роботою магазину також задоволена, доставка пройшла без проблем як і оплата.
Відповідь представника «7sorok.ua»
Дякуємо, Наталья! Дуже раді, що Вас все задовільнило!
2 листопада 2016

Купив: Насос IMP Pumps GHN 32/80-180

Купил недавно насос на этом сайте. Полностью доволен, насос сделан из надежного материала, энергии много не потребляет и работает прекрасно. Рекомендую.
Відповідь представника «7sorok.ua»
Мы благодарны Вам за отзыв! Были рады помочь!