Олег рекомендує цей магазин
22 липня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy Xcover 5 SM-G525F 4/64GB Black (SM-G525FZKD), Замовлення №4205

Хочу поділитися позитивним досвідом замовлення в інтернет магазині Топ Електроніка. Я зробив замовлення по телефону, вніс передплату 200 грн, смартфон відправили на наступний день. Смартфон приїхав новий, має повну комплектацію, весь у плівках, прошитий для нашого регіону, без битих пікселів і дефектів. Смартфон забрав, попередньо перевіривши, задоволений покупкою. Рекомендую
Сергей рекомендує цей магазин
29 червня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Phantom Black (SM-S918BZKH), Замовлення №4191

Рекомендую. Дуже швидко доставили замовлений товар, так як в столиці проїздом, вільно часу було небагато. Тобто - відпрацювали із урахуванням інтересів клієнта, що не можна не відмітити. дякую за сервіс
Відповідь представника «Топ-Електроніка»
Сергію, дякуємо за відгук! чекаємо на наступні замовлення!
Андрей рекомендує цей магазин
6 травня 2023

Купив: Смартфон OnePlus Ace 2 16/512GB Black, Замовлення №4105

Замовив смартфон з відправкою новою поштою, але на жаль не встиг забрати, перетелефонував в магазин, мені пішли на зустріч та продовжили час. Дякую за розуміння.
Відповідь представника «Топ-Електроніка»
Андрію, дякуємо за відгук! Завжди раді допомогти! Чекаємо на нові замовлення!
Dani?l Svidersky рекомендує цей магазин
21 березня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi 12S Ultra 12/256GB Black, Замовлення №не знаю

Споччатку взяв іншу модель, не підійшла, працівники легко повернули гроші. Взяв Xiaomi 12S Ultra 12/256GB Black, забрав у той же день, коли замовив, через пару годин. Дуже привітний персонал, йдуть на контакт і ціінують клієнта. Замовлення оформив телефонним дзвінком, тому його номер не знаю
Відповідь представника «Топ-Електроніка»
Данило, дякуємо за відгук! Раді, що усе підійшло! Чекаємо на майбутні замовлення!
Oksana Lavska не рекомендує цей магазин
20 січня 2023

Хотів купити: Смартфон ASUS ROG Phone 6 8/128GB Phantom Black

Після замовлення, на третій день, в вайбері отримав відповідь що смартфона немає в наявності.
Відповідь представника «Топ-Електроніка»
Оксана, вибачте за незручності! На жаль, таке інколи трапляється, працюємо для мінімізації подібних випадків!
Elementrix не рекомендує цей магазин
7 грудня 2022

Купив: Samsung galaxy s21 plus, Замовлення №3785

Відповідь представника «Топ-Електроніка»
Добрий день, в зв'язку з постійними відключеннями світла, прайси постачальників оновлюються з запізненнями, тому наявність не завжди актуальна.
Катерина рекомендує цей магазин
3 листопада 2022

Купив: Смартфон Oukitel WP19 8/256GB black

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Все чудово, задоволена. Магазин швидко зв‘язався і все підтвердив. Забрала з офісу на Шолуденко. Телефон працює чудово. Дякую!
Оксана Гуровая рекомендує цей магазин
5 серпня 2022

Купив: Samsung Watch 44mm Black

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Классный магазин, большой выбор смартфонов, своевременные отправки, в сложившийся ситуации важно что и адекватные цены в магазине, часто покупаю тут технику. Последний раз обновлялась не так давно, часы самсунг,, довольна покупкой
Відповідь представника «Топ-Електроніка»
Доброго дня! Нехай всі покупки в нашому магазині приносять Вам тільки позитивні емоції!
Анна рекомендує цей магазин
5 липня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Mi 11 8/128GB Midnight Gray, Замовлення №3221

Чудове обслуговування, професійні продавці консультанти, допомогли підібрати телефон швидко і за доступною ціною
Відповідь представника «Топ-Електроніка»
Анна, дякуємо за відгук! Чекаємо на вас ще!
Ірина рекомендує цей магазин
22 червня 2022

Купив: Смартфон OnePlus 9R 8/256GB Qingyu Green, Замовлення №3265

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Задоволена магазином. Можна сміливо купувати. Сервіс добрий, передзвонюють швидко, відповідають на всі запитання. Приємний професійний менеджер. Якщо товара немає в наявності - доведеться почекати, але потім, як домовилася, забрала з офісу. Виконують свої обіцянки, поважають клієнта. Є гарантійний термін обслуговування. Готові вирішувати питання, якщо вони виникнуть. Виконують чинне законодавство, обслуговують українською!) Рекомендую.
Відповідь представника «Топ-Електроніка»
Доброго дня! Ми дякуємо Вам за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас в нашому магазині знову!